Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jagoda, to tak jak ja! Jestem pewna ze teraz jak mam taki piekny śluz to sie musi teraz udać! To jest nie możliwe ze nie! Przez rok nie wiedzialam co to śluz plodny. Nie mogę sie nadziwic teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Ja juz zamówiłam sroczke bo teraz jak torbiel się wchłonie musze wymusić pęknięcie pęcherzyka ;) po ziołach mam bardzo bolesny @ Nie wiem czemu, może któraś tal miała? Aaa i zamierzam również brać casta właśnie żeby nie bolało następnym razem jak marmurek się trzymasz? ;) testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mialam owulacje, ale nic na nia nie wskazywalo. Rok temu odstawilam pigulki. Przez ten rok nie mialam sluzu plodnego w ogóle. I czulam jajników w dniach niby plodnych. W pierwszym cyklu z ziolami pojawil sie sluz plodny ale tylko jeden dzien zaobserwowalam. Teraz mam juz 3dzien sluz. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czulam jajnikow. Pisze na telefonie i mi dziwnie pisze. Generalnie mialam tylko ten pierwszy sluz, gęsty ale mętny, nie przenikliwy. I później zanikal. Myslalam ze to o taki chodzi. A tu sie okazuje ze przy owulacji powinien byc gęsty, rozciagliwy ale tez przezroczysty. Byc moze byla owulacja ale środowisko nie bylo sprzyjajace dla plemniczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
jak wam idzie testowanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Hej dziewczyny. Ja tak jak myślałam @ przyszła w terminie, wcale mnie nie zaskoczyła więc przywitałam ją z klasą - kwiatami i szampanem ;) Żabcia trzymam się i w tym cyklu ostro bierzemy się do roboty :) Zaraz po @ robię okłady z borowiny no i w dalszym ciągu piję ziółka już 2 dawkę. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oklady z borowiny ?? Na owulacje ?? Pierwsze slysze :) napiszcie cos wiecej. Podobno olej z wiesiolka jest dobry na sluz w jakich dniach powino sie go brac ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Jagoda okłady z borowiny stosuję na drożność jajowodów . Owulację mam jak w zegarku, a siemię stosuję dodatkowo.Moje cykle są 28 dniowe a owulka wychodzi mi zawsze 14 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
ps. czyli borowina na zrosty. A wieśka stosuje się do owulacji z tego co pamiętam ale nie jestem pewna niech wypowiedzą się dziewczyny które stosują ja jadę na "kisielku " z siemienia też do owulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek dziala, ale na mnie lepiej dziala siemie lniane mielone. Tez do owulacji pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Dziewczyny ja mam dzis 24 dzien cyklu, owulka była chyba jakos w 18 dniu, bo po raz pierwszy od bardzo długiego czasu pojawił mi sie piękny śluz. Teraz jakos tak mam cicha nadzieje, ze może sie uda (ten dobry sluz tak mnie nastawia)... i zaczynam juz teraz doszukiwać sie choćby najmniejszego znaku, ze cos jest inaczej niż zawsze... No ale nic... Piersi wcale nie bolą, jajniki tez nie, zupełnie nic. Wiem, ze to przesada, ale ogólnie prawie wszystkie dziewczyny często maja ból piersi świadczący o nadchodzącym okresie albo ciąży, a u mnie to sie bardzo rzadko zdarza... Dziwne... Plastry borowinowe zaczynam on następnego cyklu. Stosuje sie je tylko do owulki. Gdzieś czytałam, ze niby nie należy och stosować przy endometriozie, ale ja sie nie badałam na to i zaryzykuje mimo to.... Zobaczymy! Sandri_1989 długo piłaś siemię lniane, ile potrzebowałas, zeby zobaczyć efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni tylko pilam. Chyba ze 2dni przed pojawieniem sie śluzu, i jakies 5-6 dni przed owulacja. Ja tez bede stosować borowine w następnym cyklu jak w tym sie nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Sandri ja zaczynam okłady we wtorek, dołączasz ? :) Nie mogę się doczekać tylko roboty przy tym będzie trochę... Żabcia gdzie jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurkowa, ja jestem pare dni po owu. Musze poczekać do @ . Ale mam nadzieję że w brzuszku rozwija sie fasolka i ze @ nie będzie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJaaa83
Cześć Dziewczyny:)....jestem już2 dni po @ zaczęłam pić zioła:).......i trzymam za Was i za siebie kciuki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
Marmurkowa jestem , kochana moja , mam male problemy ... nie zdrowotne tym rtazem i troche mnie nie bylo ale jestem dzis dostane ziolka , mam nawet takie to irygacji , zamowilam sobie dodatkowo i dzialam z casta i sroczka :) a jak u was laski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli82
Cześć dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
Kurcze ja dzis mam brazowawe plamienia :( Jestem w 27 dniu cyklu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaba żabcia
tez mialam plamienia , i znaczylo to tylko tyle ze moja torbielka sie zmniejszala :) , a kiedy ta @ ma przyjsc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekinek7
No tak za okolo 3,4 dni.... Niestety..... Kurcze brakuje mi czasami wiary, ze sie uda.... Jutro mam temin u nowej lekarki, zobaczymy, co powie.... Pozdrawiam was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud to ona
Witam.. moze mnie pamietacie mi udalo sie z ziolami pierwszy cykl lecz niestety moje dziecko umarlo w 12tc :'( jestem 3 tyg po zabiegu.. zastanawiam sie czy moze przez te ziola serce przestalo bic :'( mam zrojnowana psychike przez to co sie stalo.. przeszla mi ochota maciezynstwa :'( ból serca nie zycze tego nikomu a za was dalej trzymam kciuki mimo ze nie udzielalam sie do waszych dyskusij jestem z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekinku moze to implantacja ? cud to ona, bardzo mi przykro. To napewno okropne. Ale sprobuj sobie to wytłumaczyć ze płód byl słabszy, moze chory, dlatego organizm go odrzucil. Nie poddawaj się. Przynajmniej wiesz ze mozesz mieć, tzn ze mozesz zajsc w ciaze. Ja tego nie wiem. Bo nigdy nie zaszlam. Predzej czy później masz pewność ze będziesz trzymala malenstwo w ramionach! Zobaczysz. Moja przyjaciółka tez pierwsza ciaze poronila, a teraz jest juz w 9miesiacu ciąży. Czekamy na porod. To napewno cie boli, ale nie mozesz sie złamać. To jeszcze nie koniec świata. Uda sie ci następnym razem. A ja mam pytanie! Jestem tydzień po owulacji. Czuje dzis co jakis czas lekki ból, ciagniecie w dole brzucha, czasem po lewej stronie, tam gdzie bylo jajeczko. Czy to może byc implamtacja? Czuła ktoras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud to ona
Sandri ja tak mialam czulam tak jakbym miala druga ow w miesiacu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny doradzcie mi czekam w tym momencie na @ i planowalam od nowego cyklu zaczac pic ziola. I jak czytalam pije sie je przez 3 miesiace pozniej miesiac przerwy. Problem jest w tym ze moj maz wyjedza teraz za granice i dopiero zjedzie za 3 miesiace. I nie wiem czy pic te ziola juz cz y zaczac troche pozniej?? Chodzi mi o to czy w tym miesiacu przerwy wystepowala u was owulacja ?? A siemie lniane pijecie mielone tak ?? Jaka ilosc zaparzacie ile dni w cyklu i w jakich dniach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu zaczela pic za miesiąc, czyli od następnego cyklu. Jak twoj wroci to będziesz miec 3cykl picia ziół i będziesz miec pieknie unormowane wszystko. Hormonki, owulke i śluz. A co do siemienia lnianego to ja pilam mielone, tak 5dni przed owulacja. Po owulacji juz nie pije. Wiesiolek tez pije sie do owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×