Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Żaba żabcia
jaka idiotka z tego "goscia" , dostalam @ 32 dnia cyklu , wczesniej niz zwykle czyba dobry znak , pozdrawiam staraczki ! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaba sama jestes idiotka :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz nie mozna wejsc na topik, poczytac o ziolach i napisac, ze nie kazda kobieta ma problem z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Gość oczywiście że można, więc podsumowując: weszłaś/wszedłeś, napisałaś/eś, więc dziękujemy za cenne uwagi i żegnamy. Dziewczyny nie ma co robić zbędnej patologii nie zwracać uwagi i nie reagować i tyle. Ja też mam okres w dzisiejszy dzień to traumatyczne przeżycie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marmurkowa a dlaczego wyganiasz goscia? moze ty sie pozegnasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO NIE JEST PRYWATNY TOPIK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamara Arciuch kwitnie w ciazy, pieknie wyglada i widac, ze jest szczesliwa. Ma 41 lat, dwoch synow, wiec moze tym razem bedzie coreczka :-) Najwazniejsze, by dzidzius byl caly i zdrowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze coraz trudniej zajsc w ciaze naturalnie i coraz wiecej par ma z tym problem... Niby mlodzi zdrowi ludzie, a tu bach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obczajalam dni plodne. W ostatnim cyklu zaczely sie 17dnia cyklu. Wczesniej 20. Tym razem 13 dnia w środę. Albo borowina poprzestawiala albo 3cykl z ziolami... Generalnie szok. Bo pewnie @ będzie szybciej. Dużo szybciej. Dzis 16dc. I tylko rano zauważyłam śluz plodny. Mam nadzieje ze dzis byla owulka. Ale w ogóle nie czulam jajników w tym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w zwiazku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty chamskich ludzi nie widziałaś. Fajnie się masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Sandri spokojnie, nadeszły wakacje a to przyciągnie więcej "gości" na kafeterię za dwa miesiące będzie dziecko miało co robić bo w książkach się zagrzebie :) Jesteś pewna że przesunęła Ci się owulka robisz testy owulacyjne albo korzystasz z afrodyty? Ps. najlepiej zastosować metodę-nic nie widzę, nic nie słyszę, nic nie mówię.... czyli powietrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwazam, ze Sandri jest chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marmurkowa a Ty dlaczego nie wyprowadzisz sie skoro masz takich wrednych sasiadow? Musisz tam mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtlin1
Hej dziewczynki ;) ojej ale dawno mnie tu nie było ale nadrobiłam wszystkie wpisy :) Majla wiem jaka to radość, za tydzien mam wizytę u gina i też chcę zobaczyć moją kruszynkę chociaz to dopiero 12 tydzień :) wierzę że to zioła pomogły w dokonaniu tego cudu :) kochane trzymam kciuki! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogly albo i nie, ale wazne, ze sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurkowa mialam sluz wcześniej. Nawet o tydzień. Mysle ze to za sprawą ziół. Czytalam na necie ze moga przyspieszyc owulke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Kejtlin ze u ciebie wszystko dobrze. I tymbardziej sie ciesze ze ziola dzialaja! Pozdrawiam cie i zycze dobrego samopoczucia do samego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie jestem pewna czy to od ziol, ale tez sie ciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tych co pija lub pily ziola sroki. Otoz mialam plodny sluz od środy do soboty. Zanikl. W niedziele i pon sucho. A dzis znowu sluz. Czy to zmyłka? Czy to druga owulacja? Czy ziola mnie przestymulowaly? Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to wie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie widze owulacji u siebie tylko biala wydzieline, ziola pije dalej, zastanawiam sie nad pojsciem do endokrynologa moze on cos poradzi zanim zdecyduje sie na laparoskopie. Sandri ciezko mi stwierdzic a mierzylas temp?? byl skok temp ? i utrzymywala sie do tego dnia co zauwazylas znow sluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marmurkowa
Sandri ja mam Kilmuszkę więc Ci nie odpowiem.... ale jak się martwisz to może lepiej będzie jak wybierzesz się do lekarza zamiast się zadręczać. Zdaje się że Ty bierzesz też wieśka ? Może to za dużo ? I jak dobrze kojarzę to borowine też stosujesz? Odstaw wieśka czy siemie, nie wiem co tam bierzesz ale coś zdaje się na śluz, bo co za dużo to nie zdrowo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandri_1989
Właśnie nie mierze temperatury bo poprzednie dwa cykle z ziolami mialam ksiazkowe jesli chodzi o sluz i usg potwierdzilo owulke. A w tym miesiącu zgłupialam. No nic. Wzbranialam sie przed tym mierzeniem tempry, ale chyba tego nie unikne. Nie widzi mi sie pobudka o 6 :/ Ale trudno. Musze jeszcze zaopatrzyc sie w porzadny termometr. I nastepny cykl bede mierzyc. Chyba rzeczywiście przesadzilam z tymi wspomagaczami. Pije ziola, pilam len i jeszcze ta borowina. Oszalał organizm. Bo to raczej nie jest normalne ze chyba po owulce sie śluz plodny pojawil znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, organizm oszalal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandri wyluzuj troche, bo ten stres blokuje ci zajscie w ciaze. Tak tez moze byc. Im bardziej chcesz tym bardziej wtedy nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny. Czy ziola ojca sroki to to samo co ziola z wiesiolka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRUDNO POWIEDZIEC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×