Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Aniek

Cześć dziewczyny Jestem tu nowa, naczytalam się o tych ziołach ojca Sroki i też próbuje. Mam córeczkę ma dwa lata ale strasznie chcemy mieć drugie dziecko, staramy się rok i nic. Mam do Was pytanie może któraś tak miała mianowicie zaparzylam sobie zioła 1dnia cyklu wieczorem przed snem wypiłam i na drugi dzień jak ręką odjal zero krwawienia zero jakiegokolwiek śladu po miesiączce. Jak myślicie dlaczego? Może jest tu ktoś kto się na ziołach lepiej zna. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniek hmmm nie wiem ja tam nie miałam takich sytuacji ale jak tylko przeczytałam Twoja wiadomość pierwsze co pomyślałam ze to może nie okres tylko plamienie implantacyjne 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka123

Witam. Jestem tu nowa, zamierzam zacząć pić ziolka  od następnego cyklu. Obecnie mam 19 dc czyli @ będzie za 10 dni i zaczynam kurację. Mamy już 1 maluszka, chcemy druga dzidzie ale staramy sie juz rok i nic. Mam cykle bezowulacyjne. Może ziolka pomoga, mam taką cicha nadzieje. Nie kupuje gotowej mieszanki tylko sama wymieszaj kupione pojedynczo w sklepie  zielarkim.  Będę tu zagladac 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka123

Mam nadzieję że już niedługo wszystkie ujrzymy upragnione 2 kreseczki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
Dnia 17.01.2019 o 23:29, Paula9011 napisał:

Ava jak sytuacja ? 

W następnym tygodniu mam wizytę kontrolna i pewnie transfer koniec stycznia, początkiem lutego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
10 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

W następnym tygodniu mam wizytę kontrolna i pewnie transfer koniec stycznia, początkiem lutego. 

Paula a u Ciebie co tam słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ava no ja teraz czekam na okres i w lutym tez chcemy isc na wizytę myśle do Parensa w sprawie in vitro . Tez chcemy spróbować bo nie ma co czekać a czas ucieka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdziemy do Parensa bo mamy na miejscu a to wszystko nie jest tak od ręki mnóstwo wizyt itd dlatego mydle o Rzeszowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie doskonale bo strasznie męczące jest to dojezdzanie do Katowic, nie raz tak wypadnie że oboje z mężem musimy sobie brać wolne w pracy. Wiadomo paliwo też kosztuje. Ale ostatecznie zdecydowaliśmy że jednak nie Rzeszów tylko Katowice ze względu na doświadczenie lekarzy, porównując klinike to ta z Katowic budzi we mnie dużo wieksze zaufanie, jezdzać tam czuje że jestem naprawde w dobrych rękach. Noi przekonał mnie też program 2+1. Nie namawiam oczywiście, może akurat Ci sie uda i będziesz zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ava wiem tez myślałam o tej klinice co Ty bo właśnie ten program super sprawa ale nie chce tego zamieszania wprowadzać do pracy z wolnymi dniami zamiany jakieś itd dlatego spróbujemy . A Ty skąd jesteś tak z ciekawości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Cześć, jestem tu nowa. Myśle nad rozpoczęciem kuracji ziołami. U mnie sytuacja wyglada następująco..przez ponad 6 lat brałam tabletki anty, przed tabletkami cykle miałam bardzo nieregularne, miesiączki nie były bolesne. Nie mam problemów z tarczyca. W krótkiej przerwie odstawienia tabletek anty badałam prolaktyne, poziom był 3krotnie wyższy niż norma. We wrześniu 2018 odstawilam tabletki i staramy się z mężem o dziecko. Miałam tylko krwawienie z odstawienia i keden  okres od tamtej pory, po 52 dniach. Na początki stycznia byłam u ginekologa bo cykl trwał już 72 dni. Na usg wyszło, ze jajniki są czyste bez torbieli, ale moje endo jest bardzo cienkie i nie zapowiada się na krwawienie. Dostałam 21dniowa kuracje cykli-progynova i zalecone badanie hormonów min. Testosteron, progesteron i PRL w 3-5 dc. Martwię się ze moje cykle się nie uregulują i ze nie mam owulacji. Bardzo chciałabym zajść w ciąże. W lutym będę wiedziała więcej jak zrobię badania. Martwię się ze cyclo-prog nie pomoże mi długofalowo. Czy miałyście problemy z nieregularnymi cyklami? Czy zioła o. Sroki są bezpieczne? 

Bede wdzięczna za info.

Potrzebowalam się wygadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
10 godzin temu, Paula9011 napisał:

Ava wiem tez myślałam o tej klinice co Ty bo właśnie ten program super sprawa ale nie chce tego zamieszania wprowadzać do pracy z wolnymi dniami zamiany jakieś itd dlatego spróbujemy . A Ty skąd jesteś tak z ciekawości 😉

Z okolic Rzeszowa jestem. Zapraszam Cie na forum które nawet sama założyłam  - In vitro 2019 tam dziewczyny dużo piszą tak że będziesz w temacie. To forum chyba sobie odpuscimy bo dla nas dawno nie aktualne. Odezwij sie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Hej dziewczyny . jestem tu nowa. Ziola pije juz chyba 3 miesiac poki co 0 efektow wczesniej pilam ziola ojca klimuszko i zaszlam w ciaze ale poronilam . Na ziola ojca sroki przeszlam bo mniej roboty klimuszki trzeba parzyc 3 razy dziennie . Mam juz corke 2 letnia z In Vitro . I mam pytanie do Pan ktore pija ziola Sroki czy was tez pali zgaga ? Mnie zaczyna palic okolo owulacji i tak do @ i co zabawne zawsz czulam swoja owu przewaznie 14 dc jak w zegarku nawet po klimuszce czulam jeszczcze bardziej . A od kad pije z ojca sroki to null nic nie czuje jak bym poprostu nie miala owu jedyny plus to sluz jest taki naprawde plodny wczesniej takiego nie mialam . Aaa i po tych ziolach ciagle sikam . Wyczytalam gdzies ze czeste oddawanie moczu i zgaga moga swiadczyc o wysokim progesteronie. Wiec moze te ziola mi go podwyzszaja , a zbyt wysoki to hamuje owu ... Jest tu ktos madrzejszy? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Hej pije zioła ojca sroki od 1.5 mies i narazie nic ale lekarze lecza nas 1.5 roku i też nic więc przestałam tam chodzić wydawać kasę i czekam na naturalne efekty. Dwie inseminacje nie udane. Plus taki że po stracie na kilka miesięcy owulacji na nowo wróciła oprócz tego miałam 4wizyty akupresury stóp m.in masaż receptorów narządów płciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Na to wszystko mam podniesiena prolaktyne sto% a rok temu jeszcze była w normie ale już jest zbita hormonem,zobacze na jak długo. Śluz płodny kiepsko ale grunt że jest owulka wróciła od czasu masażu jak pisałam bo zioła zaczęłam chwilę później. Mąż wyniki ma ok w październiku przy UiU było sprawdzane nasienie i fajnie poprawa też tylko po akupresurze stóp. Wcześniej wyniki meza bardzo źle i myśleliśmy że to z jego powodu a teraz z checi posiadania dzieci to mi wszystko się rozwala hormony itd choć i tak teraz jestem bardziej o wiele wyluzowana niż kilka miesięcy temu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ..

Witam Was. jestem tu nowa przez przypadek trafiłam dziś na to forum... Szukam wszystkich sposobów żeby zajść w ciąże. Mam jedną córcię o którą się dość długo starałam ma 5 lat. Mialąm wtedy bardzo niskie amh bo 0,2 i byłam stymulowana w klinice leczenia niepłodności. Podchodziłam do in vitro, nie udalo się w kolejnym cyklu zaszłam naturalnie... teraz od 2 lat staramy się i nic nie wychodzi. wyniki mam kiepskie fsh i estradiol, dodatkowo amh wynosi 0,05. lekarz mówi że nie mam szans zajść w ciąże.:(. dodatkowo podejrzewa się wygaśnięcie jajników i menoapuzę. mam być na tabletkach żeby jakoś funkcjonować  mam 35 lat. Okres mam bardzo nieregularny co 4, 5 miesięcy. Podpowiedzcie mi moje drogie czy w mojej sytuacji mogę zastosować mieszankę nr 3 ojca Sroki. czy dać sobie spokój???? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandri

Czekająca i inne dziewczyny! Sprobojcie brać dong quai w połączeniu z niepokalankiem mnisim. Daje naprawdę świetne efekty. A przy niskim amh trzeba brać antyoksydanty - np koenzym q10. Koleżanka przy słabym amh i w takim połączeniu dong quai i koenzym q10 zaszła w naturalna ciąże w wieku 40lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Czekająca...... Uważam że zioła to sama natura przecież więc nie zaszkodzi pić a tylko można polepszyć swój organizm. Ja już też nie wiem co więcej robić zrobiłam już chyba wszystko najgorsze jest to że nie ma u nas żadnego powodu dla którego nie możemy mieć dzieci albo może dzięki Bogu że nie ma większego kłopotu i kiedyś będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Hej, od roku staramy się dziecko, ale jak na razie nic z tego nie wychodzi 😞

mam cykle bezowulacyjne i od 8 miesięcy biorę duphaston (od 16 do 25 dnia cyklu)

Czy mogę stosować zioła o. Sroki nie przerywając jednocześnie kuracji duphastonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Magda my staramy się ponad 1.5 roku Masakra leci 6rok małżeństwa tylko dzidzi do szczęścia brak. Ja wcześniej pisałam co pomogło mi przywrócić owulację bez leków żadnych...polecam naturalne metody mi i mężowi pomogło bardziej niż leki i lekarze... niestety. Medycyna chińska gora mimo że efektów w postaci ciąży nie ma ale dopiero od 2mies tak działamy a ponad rok nic w klinice niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1

Dziewczyny probojcie brać dong quai. Ktoś już pisał o nim. Pomógł wielu moim znajomym. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Właśnie czekam na ten dong quai jestem ciekawa bo jakoś już opadam z sil nie działa na mnie nic mimo tego że nie ma żadnej konkretnej przyczyny dlaczego nie ma ciazy a już wszystkiego próbowałam zioła też pije od 2mies 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca

Dziewczyny jak ostatni okres miałam 4 stycznia i do tej pory nie miałam okresu czy mogę zacząć pić ziółka a nie wiem czy okres nastąpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

A może spróbuj jakies zioła na spowodowanie miesiączki? Ja do inseminacji potrzebowałam o dwa dni przyspieszyć okres i w ciągu ponad doby się pojawiło. To był krwawnik nagietek i cos jeszcze trzy zioła. Ja dzisiaj otrzymałam dong quai sprawdzimy co przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca

a skąd zamawiałaś ten dong qai?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Przez Allegro 100szt za 24zl z wysyłką już. Myślę że w zielarni też jest. Jakbym chciała żeby przyniosło takie efekty jak inne dziewczyny piszą te dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiii1994

Kochane dziewczyny jeśli któraś chce kupić zioła ojca sroki to oddam za symboliczna kwotę, koszt wysyłki. Mi już nie są potrzebne a może się komuś przydadzą. Zioła były mieszkanie i przygotowane w sprawdzonym sklepie zielarskim. Zainteresowane osoby piszcie e-MEiL pati17081994@wp.pl pozdrawiam, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja

Po tym dzieglu chińskim(dong quai,) trochę boli mnie głowa biorę od kilku dni i chce to brać bo niby jest dobre a boli mnie ta głowa i nie wiem czy mogę wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.02.2012 o 08:47, dimlondwen_818 napisał:

Hej dziewczyny ...pijcie ziołka... Ja włąsnie zobaczyłam moje dwie wymażone dwie kreski na teście... jeszcze nie moge w to uwierzyć...

Witaj 🙂 które dokładnie ziółka piłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×