Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość zaczynam z wami:)

Dziewczyny, ja też zaczęłam pić zioła. u mnie nieregularne cykle od jakichś 4 miesięcy (całe życie miałam regularne), bezowulacyjne, progesteron bardzo niski, amh w normie, estrogen niski, prolaktyna wydawała się ok, ale po teście mcp - 17 razy się podniosła. a powinna 4-6... Mam córcię 2 latka, staramy się o drugą, piszę bo siedzi mi to cały czas w głowie, pewnie Wam też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyny, jak pijecie ten dziegciel chiński i niepokalanek? W jakich proporcjsach to wymieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Dzięgiel biorę w kapsulce a niepokalanek ma w torebce specjalna łyżeczka malutka która się łyka zioło i popija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Dzięgiel biorę w kapsulce a niepokalanek ma w torebce specjalna łyżeczka malutka która się łyka zioło i popija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koasia

Dziewczyny!

chciałam głośno powiedzieć:  te ziółka na prawde działają! Piłam mieszanke ojca sroki na drożność i zrosty oraz robiłam okłady z borowiny na brzuch. Efekt jest taki ze jestem w ciąży po owulacji z niedrożnego teoretycznie jajowodu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

Ja pilam zioła przez 3mies i nic nie dało mimo że jestem niby zdrowa mąż raz lepiej raz gorzej. Teraz mam drugi miesiąc przerwę i zacznę znów pić może będzie dobrze. Narazie dzięgiel i niepokalanek i z 32dni cyklu zrobiło mi się 29 czyli hormony ładnie reguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Witam czy mozna łączyć ziółka z dostinexem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umina

Cześć 🙂

3 lata temu pisałam tu na forum. Po 2 latach starań zobaczyłam II kreseczki w drugim cyklu z ziołami ojca sroki nr 3

Postanowiliśmy z mężem postarać się o następnego bobasa, ale tym razem zaczynam od początku z ziołami. 

Dodam jeszcze, że zioła poleciłam kuzynce, która też dzięki nim zobaczyła dwie kreseczki po 1,5 roku starań, a ona swojej przyjaciółce która starała się o dziecko 3 lata 🙂

Piłam tylko do owu i tak samo bede robić teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość,

Dzień dobry, A gdzie kupujecie zioła ojca sroki ? I co najlepiej kupić na pierwszy raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mam sporą ilość tych ziół, mi już nie będą potrzebne 😉 jeśli ktoś jest chętny mogę oddać za symboliczną cenę. Posiadam dowód zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 536

Dziewczyny  czy mogę zacząć pić ziola w 9dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja stosowałam  zioła ojca Klimuszki ponad miesiąc  zaszłam w ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
6 minut temu, Ulta napisał:

Hej ja stosowałam  zioła ojca Klimuszki ponad miesiąc  zaszłam w ciąże 

Nie uleglem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaHa
18 godzin temu, Gość Ola 536 napisał:

Dziewczyny  czy mogę zacząć pić ziola w 9dc

Jeżeli masz krótkie cykle, takie do 30 dni to nie radziłabym. Jak dłuższe to już decyzja Twoja 🙂 Ja mam 25-28 dniowe i zaczęłam pić od 5 dc i działanie poczułam już po drugim kubku. Jak masz krótki cykl, to szkoda żebyś go sobie rozregulowała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleena

Cześć,

I ja dołączę do Was 🙂

Od wczoraj zaczęłam pić zioła o. Sroki 3, od wczoraj też muszę brać 2x1 Duphaston na wywołanie miesiączki, bo nie mam jej od końca czerwca.

Cykle odkąd pamiętam miałam krótkie 24-dniowe. Ostatnio krwawienia/miesiączki miałam praktycznie co 14 dni, więc ginekolog przepisał mi tabletki anty na 2 miesiące, by się to wszystko uregulowało. Finał tego był taki, że skończyłam brać tabletki, dostałam krwawienia z odstawienia pod koniec czerwca i od tego czasu cisza. Ani miesiączki, ani ciąży. Nic. Więc teraz dostałam Duphaston na wywołanie, bo progesteronu praktycznie nie mam wcale (wynik 0.15), a potem mam go brać między 16 a 25dc.

No i ginekolog "kazał" mi się spieszyc z poczęciem, bo mam już swoje lata 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleena
Dnia 11.08.2019 o 20:02, Gość Ola 536 napisał:

Dziewczyny  czy mogę zacząć pić ziola w 9dc

Ja zaczęłam sama nie wiem w jakim dniu cyklu, na pewno jestem przed miesiaczką, a kiedy ją dostanę to nie wiem. Najwcześniej po 5 dniach brania Duphastonu i po jego odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Hej. Przyszly mi ziola. Staram sie od srycznia.

7 miesięcy (moze z 1 miesiącem przerwy).

Mam wysokie FSH i 34 lata.

Mam jedno dziecko.

Czekam na okres i bede pic. Na razie pije mieszanke na II faze.

Owulacje mialam potwierdzona na USG, potem na kolejnym bylo widać, ze pęcherzyk pekl.

Ponadto mam brac w przyszłym cyklu CLO. W dniach brania CLO nie bedechce pic ziół nr3

Nie wiem co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajaja

Hej czy któraś z Was wie czy mozna pic ziola ojca sroki W ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleena
Dnia 22.08.2019 o 14:45, Gość Czarna napisał:

Hej. Przyszly mi ziola. Staram sie od srycznia.

7 miesięcy (moze z 1 miesiącem przerwy).

Mam wysokie FSH i 34 lata.

Mam jedno dziecko.

Czekam na okres i bede pic. Na razie pije mieszanke na II faze.

Owulacje mialam potwierdzona na USG, potem na kolejnym bylo widać, ze pęcherzyk pekl.

Ponadto mam brac w przyszłym cyklu CLO. W dniach brania CLO nie bedechce pic ziół nr3

Nie wiem co to będzie.

Ja mam 36 lat i staram się o pierwsze dziecko.

Dzięki Bogu FSH jest u mnie w normie, jak i inne hormony tarczycowe. U mnie problemem jest praktycznie zerowy progesteron.

Daj znać jak się czujesz po ziółkach na II fazę. No i oczywiście życzę Ci fasolki jeszcze w tym cyklu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleena
Dnia 24.08.2019 o 20:59, Gość Jajaja napisał:

Hej czy któraś z Was wie czy mozna pic ziola ojca sroki W ciąży?

Hej, nie wiem, ale raczej na początku ciąży (zanim się dowiesz, że w niej jesteś) wiele dziewczyn kontunuowała picie ziółek i nie miały z tego powodu żadnych powikłań. Także nic strasznego się nie stanie jak będziesz je pić zanim zrobisz test i będzie pozytywny. Czego oczywiście bardzo Ci życzę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
Dnia 25.08.2019 o 23:57, Gość Qleena napisał:

Ja mam 36 lat i staram się o pierwsze dziecko.

Dzięki Bogu FSH jest u mnie w normie, jak i inne hormony tarczycowe. U mnie problemem jest praktycznie zerowy progesteron.

Daj znać jak się czujesz po ziółkach na II fazę. No i oczywiście życzę Ci fasolki jeszcze w tym cyklu 🙂

Hej.

W poniedziałek zaczęłam pic mieszanke nr 3.

Dzis w 3 dniu cyklu powtórzylam badania i sa o niebo lepsze (fsh 9,88).

Ale tez nie jem od miesiaca glutenu i nabiału (a mam Hashimoto).

No i idac na badania nie wzięłam na noc Parlodelu (na prolaktyne) ani nie przezywalam stresu dzień wczesniej z powodu okresu.

No i w dzisiejszym badaniu wyszla mi prolaktyna za wysoko.

Po ziolach na 2 faze wszystko oki.

Po ziolach nr 3 dzis wreszcie czulam lewy jajnik.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna
Dnia 25.08.2019 o 23:57, Gość Qleena napisał:

Ja mam 36 lat i staram się o pierwsze dziecko.

Dzięki Bogu FSH jest u mnie w normie, jak i inne hormony tarczycowe. U mnie problemem jest praktycznie zerowy progesteron.

Daj znać jak się czujesz po ziółkach na II fazę. No i oczywiście życzę Ci fasolki jeszcze w tym cyklu 🙂

Hej.

W poniedziałek zaczęłam pic mieszanke nr 3.

Dzis w 3 dniu cyklu powtórzylam badania i sa o niebo lepsze (fsh 9,88).

Ale tez nie jem od miesiaca glutenu i nabiału (a mam Hashimoto).

No i idac na badania nie wzięłam na noc Parlodelu (na prolaktyne) ani nie przezywalam stresu dzień wczesniej z powodu okresu.

No i w dzisiejszym badaniu wyszla mi prolaktyna za wysoko.

Po ziolach na 2 faze wszystko oki.

Po ziolach nr 3 dzis wreszcie czulam lewy jajnik.

Nikt tu nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Nikt tu nie zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość,

Hej gdzie kupujecie zioła? Jak one smakują ? Jaki maja kolor ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Zamawiałam przez Internet w moja zielarnia kazde ziolo osobno.

Ziola sa bardzo dobre.

Moglabym pic częściej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Halo, halo.

Nikt nie pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleena

Nadal piję, chociaż chciałam to wszysyko rzucić "w pieruna", gdyż po Duphastonie rozregulował mi się cykl. Mianowicie pierwszego dnia od zażycia (16 dc) dostałam plamień, potem coraz większych, aż do lekkiego krwawienia. Ginekolog zapierał się, iż to nie okres i mam dalej brać Duphaston do 25 dc. I tak też brałam, ale coś mnie podkusiło, by zrobić test owulacyjny i okazało się, że miałam rację. To wcześniejsze to był okres. I tak się złożyło, że brałam Duph. aż do początku kolejnego okresu, czyli do 28 dc. Teraz mam 3-4 dc, pierwszy raz mnie tak brzuch boli podczas okresu, krwawienie jest lekkie, ale ból i ciagniecie w jajnikach jak dla mnie kosmos. 

Czekam na owulację, bo nie wiem czy do niej dojdzie.

W tamtym cyklu po pozytywnych testach owulacyjnych zrobiłam badanie progesteronu tydzień po i wynik mnie załamał: 0,48... Wcześniej przed owu miałam wynik: 0,67, więc na bank nie doszło do owulacji.

Może przez to, że przez cały cykl brałam Fuphaston a on ponoć blokuje owu. Nie wiem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qleena

Dzisiaj 8dc, nadal mam powiększone i wrażliwe piersi, czasem zakłują jajniki, poza tym nie widzę żadnej innej różnicy przed piciem ziółek i w trakcie ich picia. Najważniejsze jeszcze przede mną: czy wywołają mi owulację? No i czy to będzie ten cykl, w którym ze szczęścia będę płakać? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka

Witam, Ja ponownie zaczęłam pić ziółka. Staramy się drugi cykl o drugiego bobasa. Pierwszy cykl bez wspomagaczy a teraz ziółka. Ja mam pco a mąż Oligoasthenoteratozoospermia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna

Przy PCO polecany jest Inofem.

Ja pije pierwszy cykl 2 saszetki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×