Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Tak wymazy na bakterie w Parensie miałam robione i były ok, na 100% to nie może być powód ze nie zajde w ciążę. 6 lipca ide do niej i wezme wyniki z Parensa i zobaczymy co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Okazało sie że w wymazach wyszła mi infekcja, dostałam dopochwowy antybiotyk na 7 dni, oprócz tego mam lekko podwyższone AMP i mążowi wyszło lekkie zapalenie, oboje dostalismy antybiotyk (ten sam) za miesiac mamy przyjechać z wynikami posiewu i wymazów jak wyszły. Jeszcze Pan dr zrobił nam badania na Kariotypy. Moze coś w nich wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana321
Czy ktos tu jeszcze bywa? Dziewczyny, pomocy- zaczelam pic ziola wpierwszym dniu cyklu, mam 14 dzien, a jakies 'brudy' dalej mi wylatuja przy oddawaniu moczu. Przeraza mnie to, kiedy to sie skonczy? Odstawic ziola? Jestem przerazona, pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Ana: Ja jeszcze tu bywam, reszte dziewczyn pewnie zaciążyła z czego bardzo sie ciesze i zostałam tu sama :) Masz plamienia czy mocz masz przebarwiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava jestem i ja tylko nie chce mi się o tym wszystkim już mówić i wrzucam na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mam 25 lat i staramy sie juz prawie 3 lata, zaczynam pic ziolka ale jestem 2 tyg przed okresem, myslicie ze moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek39
Witam jestem tutaj nowa. Planujemy trzecie dziecko ale od trzech miesięcynie nie wychodzi. Nie jest to długi czas ale za moment kończę 40 lat Pije zioła 3 dzień i nie wiem czy któraś tak miała, że bolał ją żołądek po nich? Brałam jeszcze wiesiołek i myślę, że to po nim bardziej te dolegliwości. Hormony ok.miesiaczka co 25-27 dni ,owulacja ok 13 dnia a ciąży brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Paula: a ja tu lubie zaglądać, jak napisze cos to jakoś mi lżej i lubie czytac wasze posty bo wiem ze nie jestem sama :) (nie to ze sie ciesze z waszego nieszczescia) Aniołek: gratuluje 2 dzieci. 3 miesiace to bardzo mało wiec glowa do góry. Ja sie o pierwsze staram prawie 5 lat i nic. Ale moze udała byś sie do ginekologa ze wzgledu na wiek, moze juz hormony potrzebują wspomagaczy :) a moze te zioła ci szkodzą tylko bo cykle masz owulacyjne a wystarczy np jakieś witaminki :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava podeszliśmy do inseminacji i zakończyła się niepowodzeniem szczerze to nie nastawiałam się na pozytywny wynik . Badania wszystkie mamy dobre i nie wiemy co dalej robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Paula: nie zniechęcaj sie od samego początku, rzadko komu udaje sie za pierwszym razem, niektórym udaje sie za 3,4 a nawet 12. Ja miałam robioną 6 razy bo tak zakladaja że po 6 razie szanse już spadają. My tez wyniki mamy ok, jeszcze Kariotypów nie mamy, w piątek bede dzwonić i we wrzesniu jade na kolejną wizyte i doktos ma sie określić co dajel. Ale pewnie in vitro. Napewnio nie dawaj sie namówić w Rze na in vitro bo kiepskie tam wyniki skuteczności mają. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava marz mówi żebyśmy jeszcze próbowali inseminacje ze może akurat tylko ja jakos wątpię w to i myśle ze może w końcu naturalnie nam się uda. In vitro jeszcze nie wchodzi w grę bo mam nadzieje ze się uda wcześniej skoro jesteśmy zdrowi . A choćby nawet to tak wiem w rzesz nie będę podchodzić poczekam i pójdę tam gdzie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Próbuj max 6 razy inseminacje, wiecej nie ma sensu. Widzisz jak to jest, niby wszystko ok a ciązy brak. To sie chyba nazywa niepłodność idiopatyczna. Ja jak na razie z wizyt jestem bardzo zadowolona, od początku mnóstwo badań, widać że dążą do znalezienia przyczyny a nie naciągają pacjenta na koszty. Może i w moim przypadku po wynikach badań trzeba będzie podać jakieś tabletki itp (może coś wyleczyć) i może też uda mi sie zajść kiedyś naturalnie ale zdecydowaliśmy z mężem że nie chcemy już czekać kolejnych miesięcy bądź lat i sami powiemy że chcemy in vitro. Czekam na miesiączke i w polowie cyklu jedziemy. Tam jest fajny proglam 2+1. Jak dwa nie wyjdą to trzeci od nich dostajesz gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava oj nie wiem wątpię w ogóle czy jeszcze podejdę jak już to myśle ze max 3 razy spróbujemy i tyle szkoda kasy na to lepiej zbierać na in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ja też nie miałam optymistycznych myśli jak po pierwszej inseminacji nie wyszło ale może akurat Tobie sie uda i nie trzeba bedzie robić in vitro. Lekarz do ktorego chodze powiedział mi że w 70% można u Pacjentki znaleźć powód niepłodności a w 30% przyczyna poprostu jest nie znana. Wydaje mi sie że jak miałam juz tyle badań i nic nie wyszło to może to nic takiego i przy pierwszym in vitro sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava oby Ci się udało trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Paula ja oczywiście też trzymam za ciebie kciuki. Jak sie coś zmieni u ciebie albo jak bedziesz sie wybierała gdzieś indziej to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny udało się jestem w ciąży zioła znów pomogły. Staraliśmy się rok o 2 dziecko. Zioła w 2 cyklu picia i wkoncu 2 kreski. Przy 1 dziecku też pomogły. Powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sandri
Ava. Spróbuj zrobić tą homocysteine. Może być przyczyną nie płodności. Powinien wynik wyjść ok 6. Jak wyższy to nie dobrze. I sproboj brać dong quai. Trzymam kciuki. Zaglądam tu czasami dalej i będę czekać na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMMM
Witam, oddam nierozpieczętowany zestaw ziół Ojca Klimuszko zakupiony w styczniu 2018 r w niżej wymienionym sklepie: http://www.eko-styl.com/mieszanka-ziol-klimus zko-nieplodnosc-p-1531.html Odbiór osobisty w Krakowie. Czy ktoś jest zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Paula a czy robiłaś przeciwciała przeciwplemnikowe? Ja nie robiłam ale wyczytałam w internecie że to też może być problem zajścia w ciąże, jak do tej pory żaden lekarz mi takich badań nie zalecił a wydaje mi sie że moga one byc ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a czy robiłaś przeciwciała przeciwplemnikowe? Ja nie robiłam ale wyczytałam w internecie że to też może być problem zajścia w ciąże, jak do tej pory żaden lekarz mi takich badań nie zalecił a wydaje mi sie że moga one byc ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooooooość
gośćMMM czy istnieje możliwość wysyłki do Warszawy? Ładnie proszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9011
Ava nie wiem szczerze mówiąc a jest jakiś skrót do tego ? bo wiesz ze te wszystkie badania to maja swoje skrócone nazwy i może mamy je zrobione. Ale ja już odpuściłam czekamy jakos się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Nie ma skrótu raczej, to taki jak by test robią na przeciwciała plemnikowe. To chyba chodzi o to że kobieta może produkować jakieś przeciwciała które mogą zabijać plemniki czy cos takiego. Jak pojade na wizyte w piatek w nastepnym tygodniu to zapytam o te badania, Ty też mogła byś. I od razu prosto z mostu zapytam o in vitro. Za daleko mam żeby jeżdzić długo i czekać na cud. Niech już mi zrobia i bedzie spokoj mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma skrótu raczej, to taki jak by test robią na przeciwciała plemnikowe. To chyba chodzi o to że kobieta może produkować jakieś przeciwciała które mogą zabijać plemniki czy cos takiego. Jak pojade na wizyte w piatek w nastepnym tygodniu to zapytam o te badania, Ty też mogła byś. I od razu prosto z mostu zapytam o in vitro. Za daleko mam żeby jeżdzić długo i czekać na cud. Niech już mi zrobia i bedzie spokoj mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123123
Byliśmy na wizycie, kariotypy też ok ale padła obustronna decyzja o in-vitro. Dostałam tabletki anty na wyciszenie, za 2 tyg Usg jak bedzie wszystko dobrze to pewnie w nastepnym cyklu bedziemy robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sandri
Ava a robiliście mthfr? Robiłaś homocysteine? Powodzenia! Sandri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×