Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama córek

o której godzinie u was w mieście robią chrzciny?

Polecane posty

Gość mama córek

czy o 9, 10, 11, za może o 15, 16 po południu? bo dla mnie to jest dziwne że ja idę na chrzciny o 16.15 w kościele!!!o 17 godzinie uroczystość, szkoda że o 22 w nocy nie zrobili to wygląda jakby mieli w doopie wszystkich i odbębniali chrzciny, moje córki były chrzczone o 11rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzest mojego chrześniaka był o 10 rano. córki mojej kuzynki o 12 u nas msze są o 10.30. nie spotkałam się jeszcze z chrztem w pozniejszych godzianch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majjjjkaa
W mojej parafii są o 18.30 i co Ty na to? ______________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest o 16
i uwazam ze to dobra godzina bo po uroczystosci kawa, ciasto, kolacja i jest ok a nie spraszanie ludzi juz od obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...,...,..,...,..,.,,,...,,.,,
ja ma za miesiac i o 12,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko................
u nas jest o 16 albo 18 i dla mnie to najlepsza godzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
sorki dla mnie to kpina, kupiłam skromny prezent bo co ja mam dac jako gość idąc na kawę i ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka,a
hej wieśniaro a co ci ne pasuje w tej godzinie, wszyscy ludzie z klasą lubią robic chrzciny późnymi popołudniami ponieważ robi sie kolację w gronie rodziny i przyjaciół wszystko spokojnie krótko i to jest klasa, a nie jakieś obiady biesiada w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
czemu uważasz że 16, czy 18 to dobra pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest o 16
nie wiedziałam, że "wysokość" prezentu zależy od liczby przesiedzonych u kogoś godzin. Prezent jest dla dziecka z okazji przyjęcia sakramentu, wiec równie dobrze może być tylko sama uroczystość w kościele. Ja na chrzciny mojej córki zapraszałam tylko rodziców, teściów, babcie męża i chrzestnych. Nie było żadnych "dodatkowych gości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegergegrge
0 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko................
ponieważ tak jak napisała paprotk.a (choc bez epitetów) wole zrobić kolację dla najbliższych niż obiad w południe, po prostu dla mnie to lepsze rozwiązanie i bardzo się ciesze że w mojej parafii jest taka pora chrzcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
wiesniara to ty jesteś mieszkająca w mieście i nie mająca za grosz pojęcia , chrzcisz dziecko o 17?? tak się robi? ok, prezent za 30zł dla tweego dziecka i nic po za tym!ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywna czy bierna
o 13 masza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktywna czy bierna
msza* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubellkaaa
u mnie o 16 i też wolę tą godzinę niż rano !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobiłaś
tez bym kupiła skromny prezent. nam ksiądz proponował 17 i stanowczo odmówiłam, chrzest był o 12tej. Byłam kiedyś na weselu w listopadzie, ślub na 19, dom weselny 50km dalej, impreza zaczeła się o 21, bo jeszcze powitanie młodych itd, Wyjęłam z koperty połowe przygotowanej kwoty, bo dla mnie to kpiny z gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
przecież to logiczne ze jak ktoś robi chrzciny o tak późnej porze to zaoszczędzi na jedzeniu da kawę ciasto , a nachapać się chce kasą i prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest o 16
Godzina 18 to może przesada ale i w mojej parafii tak jest że jeżeli rodzice dziecka nie mają ślubu kościelnego to chrzest udzielany jest w sobotę po mszy świętej o godz. 18. Natomiast normalnie jest w niedzielę na mszy o 16. Uważam że to dobra godzina bo zazwyczaj przyjęte jest że chrzci się malutkie dzieci. Moja córka miała 3 tygodnie jak była chrzczona. Nie wyobrażam sobie 3 tygodnie po porodzie stać kilka dni w kuchni by przyrządzić biesiadę na chrzciny albo wykosztować sie i przesiedzieć cały dzień w knajpie, gdzie jest to męczące i dla matki i dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksana <> 27
mama córek co ty masz z tym prezentem ? Ty to robisz tylko dla prezentu dla dzieciaka ? To już nic innego się nie liczy a ja już masz z tym taki problem to czemu uważasz że po południu dostaje się gorsze prezenty niż w południe, nic z tego nie rozumiem Ps. u mnie jest o 18-00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuchaaa
wy macie wszystko w porządku glową? Dla was aż tak liczy się kasa? Ech mamuśki jak wy dzieci wychowacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorki kibolki
mam córek - TO NIE IDŹ W OGÓLE !!!!!!!!!!!!!!!! SNOBKĄ JESTEŚ I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córek
do dobrze zrobiłaś, jasne!masz rację! kpina żenada z gości , chołota przyjdzie na godzinę zje ciasto i do domu? boże przecież jeszcze trzeba do domu dojechać i o której wrócę do domu o 22? dziecko ich małe , ehhh bez pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jest o 16
mama córek... jakbym chciała się napchać kasą i prezentami to bym sprosiła całą rodzinę i wszystkich znajomych a jak już wspominałam chrzciny mojej córki odbyły się w ścisłym gronie rodzinnym. Za kilka miesięcy urodzę drugie dziecko i uroczystość chrzcin odbędzie się w podobnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO autorki kibolki
o kurcze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (mama synka) :)
mamo córek nie wiem jak tam u was jest na wsi :D ale u nas w mieście zrobiłam wykwintną kolację i nie było tylko ciastek i kawy, goście zaczęli ją konsumować o 18-00 wszyscy siedzieli do 21 / 22 było bardzo sympatycznie, spokojnie i wszyscy bardzo byli zadowolenie, tylko ja się nie nastawiałam na koperty i prezenty więc miałam pełny luzik i nie czuć bylo żadnej presji w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83agata83.
no ja już nie łapie czy to mama córek robi chrzciny czy sama idzie na jakieś, ale nie rozumiem co jej nie pasuje w popołudniowych godzinach, ja mialam niestety rano i bardzo żałuje bo wszystko było dla mnie bardzo męczące. Gdybym miała popołudniem to zrobiłabym kolację w domu i było spokojniej niż ta biesiada w południe a dziecko przeciez i tak wtedy śpi więc o co w ogole chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×