Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaUlAinaaaaaaaaa

Czy dzieje sie cos zlego??

Polecane posty

Gość PaUlAinaaaaaaaaa

Otoz ostatni okres miałam 2 lutego. Miesiaczki zazwyczaj mam nieregularne ale od jakiegos czasu zauwazylam poprawe i zaczely sie regulowac, nastepna miesiaczke powinnam dostac 2-3 marzec. Jakos tydzien przed terminem bolał mnie brzuch i jajniki jak na okres czekałam czekałam ale bole nie ustepowały a okresu nie było widac. Po jakims czsie bole ustały całkowicie a okresu nie było. I teraz 28 marca w nocy zauwazylam brazowie plamienie i ucieszylam sie ze okres wkoncu przyszedł. Inie wiem co mam teraz myślec bo dzis jest czwartek a te plamienie jest niewielkie i koloru takiego blado brązowego czasami ten śluz jest z niewielka ilosci krwi. Czy mam sie czym martwic czy okres dopiero sie rozkreca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjrghds
nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
a jest mozliwość ciąży? zakładam ze niema bo dawno byś test zrobiła - plamienie to ja stawiam ze okres sie rozkreca albo szaleją hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaUlAinaaaaaaaaa
tak test robilam jakies 1,5 tyg temu.ale az tak dlugo sie rozkreca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób jeszcze raz test
moze teraz wyjdzie pozytywny, bo to za długo jak na "rozkręcanie" okresu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie plamienia
mogą wystąpic na poczatku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja takich plamień dostałam w 2 tygodniu ciąży. W tedy jeszcze nie wiedziałam że zostane mamą. Takie plamienia też miałam przed poronieniem więc nie lekceważ tego i zrób sobie test jeśli to ciąża to radziłabym udać się do szpitala jeśli zależy Ci na ciąży...lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×