Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka j.

denerwuje mnie w dzień dobry tvn

Polecane posty

denerwuje mnie już troche to, że ciągle pokazują reni jusis jako ekspertki od dziecki, radzi jak rodzić bez bólu, jak spędzać z dzieckiem wakacje, wszystko po prostu z dzieckiem, dziwne mi się to wydaje, że kobieta, która od roku ma jedno dziecko nagle stała się takim ekspertem w tej dziedzinie, pewnie większym niż niejeden człowiek po studiach w tym kierunku, szkoleniach i mających pięcioro dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to normalne
nie wiem czym tu się denerwować?:)szkoda czasu na takie bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeny jeny jeny
przelacz na inny kanal, wylacz TV, poczytaj kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,nie tylko reni jusis,tam w kolko powtarzaja sie te same twarze,a z niej taka ekspertka jak z koziej dupy traba...Tak samo bylo,jak ekspertem byl ten byly maz kasi skrzyneckiej,nie pamietam jak sie nazywa,w kazdym badz razie kiedys byl policjantem,a teraz w tvn relacjonuje cala ciaze swojej zony i doradza wszystkim co kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maajkka
gadżeciarz Zbigniew Urbański ___________________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,o niego mi chodzilo:) Pan eks-policjant,ktory nagle zrobil sie ekspertem od wszystkiego co zwiazne z dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten cały Urbański
wogóle wypromował się na Skrzyneckiej, od razu było go pełno w TV jako "eksperta" z policji a teraz parodia z tą ciąża, powinien swojej byłej żonie za to całować stopy do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvfvfvvvv
no mnie wnerwia Urbanski ze sowimi zaranymi do niczego potrzebnymi gadzetai dla bogatych raczje a teraz bedize jego brzydka zona jak sobie radzic z dzieckiem w miesice , matko co za debilne pomysły , zalosne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxcvfgbhj,mnbvc
reni mnie nie denerwuje, ale znoeisc nie moge tej prowadzacej pienkowskiej czy jak jej ta (ta blondyna ktora jest z duecie z takim brunetem). nkompletnie nie potrafi prowadzic programu na zywo, nie wiem co ona tam jeszcze robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxcvfgbhj,mnbvc
dla mnie jest taka blondynka-idiotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
reni wychowuje dziecko ekologicznie. doslownie. dlatego wszyscy w tvn są pod wrazeniem. urbanski to własnie gadzeciarz dlatego pokazuje nowosci dla maluchow ale to wszystko nie jest do kupienia w ogolnie dostępnych sklepach. nie wiem dlaczego daja im zarobic. to jedna wielka klika. ot, warszawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dokladnie tak samo
denerwuje i Jusis i Urbanski, ktory zachowuje sie tak nienaturalnie, ze az boli i w sumie wsolczuje Skrzyneckiej, ze musi patrzec jak wylansowany na jej plecach maz mizdrzy sie co tydzien do kamery :o. i fakt, teraz jeszcze ta zona ktora naprawde zbrzydla :/. Reni zreszta tez zbrzydla (plus pelno zmarszczek)i to mega i w dodatku jakos tak dziwnie mowi :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bardzo lubię ten program. Co dziennie można czegoś nowego z niego wynieść i to z każdej dziedziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
A ja tam bardzo lubię urbańskiego. Lubię też program w którym występuje. Te nowości które testuje są lub będą dostępne w normalnych sklepach. Chociaż nie wiem do jakich sklepów zachodzicie, jak do Taniej Odzierzy to faktycznie nie ten asortyment, co do jego (normalnej inaczej) żony to kterynka jakich mało. Kiedyś w jakimś wywiadzie poproszono ją żeby coś powiedziała a ona na to, że może udawać głos indyczki. I gdakała jak jakaś niedobita indyczka. Babka normalna nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Cyrwus
Ale literówek naklepałem. Ale wiecie o co chodzi, prawda dziwuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
wiemy, Rysiu, wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też wkurza
pokręcona eko mama reni jusis z kapami na zębach :O paskudna się zrobiła, nie wiem co ten Makowiecki w niej widzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nscdkjhfgrodifnbvkcl
hej moze ciut nie w temacie, ale kilka dni temu w dd tvn (prowadzila Pienkowska) zaraz na poczatku programu pokazali filim z youtuba z dwojka niemowlakow ubranych tylko w pieluchy i klocacych sie ze soba (po swojemu) w kuchni Podobno poszlo im o skarpete. Jesli ktos wie o jaki filmik chodzi i ma namiary na niego, to bardzo prosze o link .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alagdansk9323
tych samych gosci non stop zapraszają np tą starą matrone Tyszkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ktos
oglądał kilka dni temu - pokazali kulisy i tam ta blondi co się zajmuje plotkami z życia gwiazd się z kimś kłóciła i jak weszła na plan to jej Pieńkowska mówiła by się nie denerwowała. Wie ktoś z kim się kłóciła i o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moze ktos
bo to było w prima aprylis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadka Ducha
http://www.youtube.com/watch?v=_JmA2ClUvUY to jest filmik z gadającymi bliźniakami. A swoją drogą to byłam w niezłym szoku gdy oglądałam ten filmik.Mam też bliźniaczki i one jak były takie małe to tez porozumiewały się takim samym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×