Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erika11

Kostium kapielowy?

Polecane posty

Gość gość
A ja myślę Eryka,że Ty masz po prostu potrzebę kąpania się w ubraniu.Sam to doskonale rozumiem. Oby więcej takich dziewczyn! Korzystaj więc z braku kostiumu ile się da,i kąp się w jeansach. Może więcej pań weżmie z Ciebie przykład. Chętnie bym Cię poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na basenie jest mi tylko potrzebny a na wakacje wole się wybrać na plażę nudystów.Jest o wiele przyjemniej niż na tekstylnej i fajniejsze osoby mozna spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl tanio można znaleźć ładne kostiumy za grosze ;) Polecam bardzo, ja znalazłam piękny i już lada dzień śmigam na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe.. ja też na tej stronce kupiłam! :D Ładnie w nim wyglądam, a rzeczywiście ceny na allinside.pl są niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preparusen1984mcfmw
W szortach, w obcislych jaja wam za bardzo widac. Ja mieszkam w Stanach i jak bys tu wyskoczyl w obcislych kapielowkch to by Cie wysmiali i patrzyli jak na przyglupa. Kapielowki to tylko w Europie. Jasne http://s.zuly.de/2ppU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wczoraj zamówiłem dla siebie damski jednoczęściowy kostium kąpielowy. Będę się w nim kąpał a na działce chodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akolinka3
Najwiekszy problem jak się ma duży biust. Dziewczyny mało biuściaste nie mają takich problemów bo na nie praktycznie wszystko pasuje, gorzej mają na pewno te z dużym biustem ( tak jak na przykład ja....). Sama ostatnio zamawiałam sobie nowy strój kąpielowy. Kupiłam tutaj: http://sklep.novella.pl/ - w sklepie jest spory wybór fajnych modeli, sama jestem bardzo zadowolona ze swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anels
tutaj są super www.sklep-biustonosze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co patrzyć.Tu wszystko zakryte,a teraz jest lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo możesz kapać się w ubraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Ja się kąpałam wielokrotnie w ubraniach.  Często jak jestem nad wodą sama, czy z kimś to wchodzę w ubraniach do wody. Najczęściej w jeansach i bluzce. Raz też w skórzanej ramonesce, założyłam się z koleżanką o to kto szybciej do płynie do łódki, która była 100metrów od pomostu. Ola się zaczęła rozbierać, a ja w jeansach, butach, koszulce i tej kórtce skoczyłam do wody i zaczęłam płynąć :-). Ona spasowała, ja wróciłam, zaczełyśmy się śmiać, a ja wracałam cała mokra :-). Troche ludzi sie na mnie patrzyło, ale mi to nie przeszkadzało. Nie czuje jakiegoś dyskomfortu z powodu pływania w ubraniach i też się nie przejmuje z tego tytułu co ktoś o mnie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×