Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erika11

Kostium kapielowy?

Polecane posty

Gość Erika11
Widzę, że niewiele zostało z tego tematu... Czy naprawdę widok osoby kapiącej się w ubraniu to taka rzadkość? W moim odczuciu coraz więcej osób rezygnuje z kostiumu kąpielowego i pływa w ciuchach. Dosyć często widzę dziewczyny kąpiące się w ten sposób. Przynajmniej w moich okolicach. Nie wiem, może dlatego, że akurat nie wzięły ze sobą kostiumu? A Wam się nie zdarzyło znaleźć się nad wodą bez kostiumu? Co wtedy robicie? Rezygnujecie z kąpieli? Jak to wygląda w Waszych stronach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
ty chyba w jakiej zapadłej dziurze mieszkasz, gdzie ludzi nie stać nawet na kostiumowy chłam z h&mu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka003
Ja jak jestem nad wodą a nie wezmę kostiumu, to najczęściej kąpię się w ciuchach - w tym, co mam na sobie. Nie wiem co w tym dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaa117
No ja też kapie się w ubraniu jak nie wezme stroju nad wode. Zdarzalo mi się to wiele razy i nikt się jakoś źle nie patrzyl... Chyba. :) Moze dlatego że mieszkam nad morzem i takie widoki tu sa czeste. Nie masz się chyba czym przejmowac. :) Już się nie mogę doczekac lata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulafr
No mi się zdarzylo kilka razy jak mnie chlopaki wrzucili do wody u ciuchach. No i w Dyngusa też. A sama jakoś jeszcze nie probowalam kapac się w ubraniu. :p W sumie nigdy nie widzialam osob kapiacych się w leginsach i nie wiem co ci poradzic. Nie wiem czy to jest dobry pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet457
Ja ide na dzika plaze i kapie sie nago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaaaaa
No tego jeszcze nie probowalam i nie kapalam się przy ludziach w ubraniu. :)) A wy faktycznie się kapiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebiesk
ja też mam problem. może nie taki jak dziewczyny, ale też. bo widzicie no lato latem. ale strój sobie trzeba kupić. tylko jaki będzie modny w tym roku? nie lubie się obnażać:P myślicie, że ten będzie ok: http://womensplace.pl/318,kostium-kapielowy-victoria-tankini-rozne-kolory.html ?? pomóżcie mi prosze! mój chłopak pewnie bardzo będzie chciał mnie zabrać nad wode, a ja nic nie mam. a nie pojde w spodenkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzz
Idz w legginsach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatia
No ja się już kapalam w ubraniu i jakoś mi to tak bardzo nie przeszkadzalo. W spodnicy, w spodenkach a i w jeansach się kiedys zdarzylo jak stroju nie wzielam. Ale to raczej z przymusu. Normalnie raczej nie kapie się w ciuchach. Troche to inaczej niż kapiel w kostiumie. Ja się nie krepujea, ale jeśli ty to lubisz... Ja bym się nie przejmowala na twoim miejscu. Plywaj w tym w czym się dobrze czujesz. W UK czesciej niż u nas to się spotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erika11.Kąpiel kobiety w ubraniu to tak naprawdę nic złego.Przeciwnie to bardzo piękny widok.Wiele jest nawet osób które to bardzo kręci.A co najistotniejsze jesteś sobą i robisz co lubisz.Nie martw się,nie jesteś sama. Zobacz tu: http://foto.inbox.lv/wet_page/w290511_wqq?view=&start=25&curdate=2011-06-03 Lub na Naszej klasie-profile Wetworld lub wetlook Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kąpię w
krótkich spodenkach (mocno krótkich, ale bez przesady) i koszulce lub staniku od bikini. Pod spodenkami jednak nie mam majtek - gdy nie mam możliwości przebrania się - bo za długo bym schła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaa0012
A probowalas kiedys w czyms wiecej? Kiedys nie wzielam stroju na weekend z chlopakiem no i musialam... Tak przy ludziach... Ale fajnie było. :) Teraz już się nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
Ja tam sie kąpie zawsze w mundurze dziadka mego, który był powstańcem. Dostał virtuti militari za odwagę i liczne zasługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaa0012
No smieszne... Baaardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kąpię w
zdarzyło mi się w normalnym ubraniu - czyli długiej spódnicy i bluzce - ale był wieczór, a ja strasznie chciałam wejść do jeziora, poza tym nie byłam całkiem trzeźwa :-P W innych warunkach bym tego nie zrobiła. Gdybym znalazła kostium ze spodenkami - ale nie obcisłymi! bo mam brzydkie biodra, tylko lekko rozszerzanymi - to kupiłabym taki. Lub kostium ze spódniczką, ale wolę spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy któraś z dziewczyn zrobiła to umyślnie np.w wannie?odstawiona jak na studniówkę?Nie zastanawiacie się jakie to może być uczucia stanąć nad wodą i wbrew wszystkim zrobić to .....bo można to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ale po co
żeby potem ściągać z siebie mokre, ciężkie ciuchy chlapiąc dookoła? Bez sensu. A jeśli ktoś ma taki fetysz - to niech się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0100092000
Temat się wyczerpał....szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny)
wchodyilzcie kiedz do wodz w adidasach_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny)
Witajcie Wchodzilyscie kiedys do wody w adidasach? Lubie tak robic i jak jakas dziewczyna tak wchodzi:) napiszcie cos o tym:) sory za teksat ale czcionka mi sie tnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh, ciekawe :))
Heh, ciekawe. :)) No ja też jeszcze tak nie probowalam. A ktos probowal? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12155989998874458
W dniu mojego ślubu mieliśmy salę wynajętą w hotelu i gratis był apartament z wielką wanną.Po imprezie żona weszła w sukni ślubnej i butach do tej wanny z wodą...To była noc poślubna!!!Nie zapomnę tego nigdy,szczególnie że zrobiła to bez najmniejszego wachania.Muszę ją namówić na powtórkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny pomysł...
Kąpanie się w ubraniach jest strasznie niewygodne! Ubranie, kiedy się zamoczy, zaczyna się ciągnąć, robi się ciężkie i nieprzyjemnie klei się do ciała. Poza tym, dla mnie, jest to dosyć niehigieniczne... Ale co kto lubi. Widziałam kilka osób kąpiących się w ubraniach, ale to raczej z konieczności - np. niezaplanowany wypad nad jezioro. A co robisz autorko z tym przemoczonym ubraniem? Zdejmujesz, a potem znów z trudem zakładasz jak chcesz ponownie popływać? A może siedzisz na brzegu w tych mokrych ciuchach? Ja kiedyś spaliłam sobie ramiona i musiałam pływać w koszulce na strój, żeby nie pogorszyć sytuacji. To był koszmar, a co dopiero jeansy!! Jak ktoś celowo pływa w ubraniu, to - wg. mnie otoczenie odbiera to tak, jakby ta osoba wstydziła się swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×