Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erika11

Kostium kapielowy?

Polecane posty

Gość erika11

Witam wszystkich! Wreszcie zrobilo się cieplo i powoli zbliza się lato. Z jednej strony nie mogę się już go doczekac, ale z drugiej mam maly problem. Lato to wyjazdy nad wode. :) I tu zaczyna się mój problem... Chodzi o to, że bardzo źle się czuje w kostiumie kapielowym i po prostu go nie uzywam!!! A kapac się lubie... Pomozcie!!! Czy kapiel w ubraniu wedlug Was to cos dziwnego? Do tej pory kapalam się albo w krotkich spodenkach albo np w jeansach i bluzeczce. Ale w tamtym roku widzialam kilka razy dziewczyny kapiace się w legginsach. Dlugich, do kostki najczesciej, chyba że dwa razy nawet w lateksowych i takich z lycry... Co o tym sadzicie? Jak to wyglada z punktu widzenia innych osob na plazy??? Na basen nie chodze. W takim stroju chyba nie bardzo? Czy ktos z Was ma podobny problem??? Prosze, pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
KAp sie w czym chcesz, ale wyglada to dosc dziwnie. Zle mi sie kojarzy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Tu Cie zaskocze: w kostiumie kapielowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
To zalezy gdzie sie kapie. Na krytym basenie - jednoczesciowy. Pod golym niebem - dwu. I jak? Zadzialalo na wyobraznie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudernica ze szczecina
O rany..Bo dwuczesciowy daje mozliwosc opalenia sie tu i owdzie. A jednoczesciowy nie opadnie nagle gdy skaczesz do wody, odslaniajac wdzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jaa
Dziwna jestes. Dlaczego nie chcesz sie kapac w kostiumie, mozesz sie przeciez kapac w jednoczesciowym. Ja z mezem od wiosny do jesieni co weekend plywamy lodzia po jeziorach. I tu nikt sie nie stydzi kostiumow. Nawet grube tuczniki niekiedy zakladaja kostiumy dwu czesciowe i sie nie przejmuja (co prawda wygladaja paskudnie), a w leginsach ani w ubraniu to jeszcze nikogo nie widzialam. Mam prawie 30stke, swietne cialo i zawsze zakladam bikini, mam gdzies opinie innych (chociaz w wiekszosci mi zazdroszcza figury). Pozbadz sie lepiej tej glupiej polskiej wstydliwosci, ze cos nie wypada, albo co sobie inni pomysla o mnie. Zreszta rob co chcesz, ale ja na twoim miejscu postawilabym na kostium kapielowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Wlasnie. poza tym, wybraz sobie, ze smazysz sie w stylonie na 40 stopniowym upale? Zwykle czlowiek chcialbyy miec jak najmniej na sobie. Legginsow w ogole sobie nie wyobrazam. JAk i dzinsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Na basen kryty przychodze poplywac. Lans uprawiam pod golym niebem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jaa
W szortach, w obcislych jaja wam za bardzo widac. Ja mieszkam w Stanach i jak bys tu wyskoczyl w obcislych kapielowkch to by Cie wysmiali i patrzyli jak na przyglupa. Kapielowki to tylko w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Kurcze, jakos nigdy sie nie zastanawialam.. Chyba jednak szorty, dla facetow wlasniego dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie jaa
Coz, co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Wlasnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Wcale sie nie lansuje, bo zima wlasnie jest. Dwuczesciowy, znaczy sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lansujesz sie Lansujesz sama napisałaś, że pod gołym niebem ;) i co głupio? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Lansuje sie latem :D Wcale mi nie jest glupio. Czemu wlasciwie mialo by byc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Bo cierpie na bezsennosc. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wyspany i raczej juz nie zasnę, dopiero wieczorem... To kiedy idziemy na basen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
A umiesz plywac? Bo ja Cie pod brzuszek trzymala nie nie bede! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na tyle duży, że juz umiem ;) A ty? pływasz jeszcze z pompowanymi pływakami na ramiona i koło ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaAnitaAnita
Ja sie unosze na wodzie bez pomocy kolek. :) lales kiedys tluszcz na wode? No? No! Wiec tak to dziala. :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×