Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erika11

Kostium kapielowy?

Polecane posty

Dla kobiety która ma na sobie bieliznę, legginsy, spódniczkę i koszulkę wejście do wody nie stanowi problemu. Przecież są stroje kąpielowe typu sukienka. Wniosek jaka to różnica kąpać się w ciuszkach czy w stroju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie masz rację :)
Co za różnica... Ja jakoś nie mam problemu jak nie wezmę kostiumu nad wodę. Kąpię się w tym, co mam. :) Albo jak jestem nad wodą z dzieckiem i mnie ciągnie za rękę do wody... Nieraz widzę jak Mamusie nie chcą wejść nawet pół metra do wody, żeby się nie zmoczyć... Dla mnie to nie jest problem, że zmoczę sobie jeansy albo legginsy do kolan czy ud. :) Jak dziecko ma radochę z wody, to czemu nie :) A Wy co myślicie? Pozdrawiam cieplutko w ten grudniowy dzień :) Rozmarzyłam się tymi letnimi klimatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszka ktos z Was w UK?
Slyszalam że w Anglii na basenach nie ma takich glupich regulaminow jak u nas i w zasadzie nawet w ubraniu mozna się kapac? Kuzynka mi mowila, że widziala jak Angielki plywaly w koszulkach i legginsach na przyklad. I tak samo jak się dzieci uczy plywac to bardzo często w ciuchach żeby się nauczyly jakby na przyklad wpadly do wody. Ja sama jak bylam u kuzynki na ostatnich wakacjach, to pojechalysmy nad morze. I ja Jej od razu mowilam, że nie mam kostiumu bo nie wzielam z Polski, a Ona mi mowi, że nie ma problemu, bo duzo ludzi się kapie w ubraniu. I faktycznie i sama widzialam jak się tak kapia. I ja też weszlam do wody i plywalam w jeansach. I nikogo to nie dziwilo. Fajnie, bo nikt nikogo nie wytyka palcami bez wzgledu na to co się ubierze do chodzenia po ulicy, ani nawet do kapieli. Wtedy tylko się jakoś dziwnie czulam jak wracalismy do domu i zatrzymala się na miescie bo chciala skoczyc do sklepu a ja siedzialam w tym aucie w centrum miasta cala mokra :) hehe No i pozniej jak podjechalysmy pod dom i musialam kawalek przejsc do domu. :) Duzo ludzi mnie widzialo, ale nikt się na mnie nie gapil jak w Polsce. :) Ogolnie to fajne jest to ich podejscie. :) Ktos z Was mieszka moze w UK i faktycznie widzial to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kąpiel w spódniczce i koszulce jest przyjemna? Co czujesz w momencie zamoczenia się w wodzie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pojedziez np. na polnoc
Afryki, to tam kobiety kapis asie tylko ubrane, a Ty rob tak jak Ci pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są kluby miłośników kąpieli zimowych. Może załżyć klub miłośników kąpieli w ubraniu było by to fajne wydarzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie dlaczego nie :)
To mogloby by ciekawe. :) Sama bym sprobowala hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modny_zaczes
ja lubie pulchne kobiety w kostiumach kąpielowych, i jedno i dwuczęsciowych :) Także nie wstydzcie się, ja lubię takie widoki, bo jestem 100 proc testosteron hetero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Was dziewczyny, za granicą kobiety nie przejmują się tak kilkoma dodatkowymi centymetrami i dumnie paradują po plaży w dużo bardziej skąpych strojach! Ja w tym roku sprawiłam sobie taki zestawik http://www.kontri.pl/pl-PL/produkt/25328/73/dwuczesciowy/Verano_Silvia_M117 - nieźle eksponuje piersi :D I w ogóle w tym sklepie kontri.pl mają często fajne zestawy dla NORMALNYCH kobiet, a nie tylko modelek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam często się kąpię
w koszulce i spodenkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pioootr
Hehe,kiedyś żona wciągnęla mnie do wany w garniturze,ale nawet przyjemne to było-ciepła woda,emocje itp.w sumie warto było pomimo sporej ilości gratów do suszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w UK od jakiegoś czasu, ale nie widziałem ludzi kąpiących się w ubraniu.Szczerze przyznam, że bardzo chętnie wybiorę się z dziewczyną na taki mokry wypad gdziekolwiek. A może któraś z pań,wybierze się ze mną do Tajlandii na święto Song Kran? Tam się dopiero leje woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga9806
We wszystkich sklepach 90% produktów jest taka sama, ale można wybrać coś naprawdę fajnego, o ile się wie co wybrać i jak szukać :P Fajne stroje mają na 4lejdi.pl nowe na ten sezon i ceny też są super bo tańsze niż w innych sklepach, swoją drogą to niezłe mają marże w niektórych sklepach jak ten sam strój można dostać za -30% ceny bez pseudo promocji a i tak pewnie ktoś na tym zarabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam długo i w sklepach np. reserved i innych bardzo przebrane są już rozmiarówki. Znalazłam w necie ten strój: http://shushu.pl/odziez/bikini-na-fiszbinach super jest to, że rozmiarówka aż jest do rozmiaru G, w sklepach nie do pomyślenia :) kolor podobnie jak na zdjęciu, bardzo letni, super do opalonej skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jeansach się kąpałam niedawno... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje następnym razem w kożuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cucuszsk
Kiedyś jak nie było strojów kąpielowych (np. bikini) to kobiety kąpały się w tym co miały na sobie. Teraz kąpoel w ubraniu stanowi problem a nawet nie smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe jak mozna kapac sie w np.jeansach albo legginsach?Przeciez to jest absurd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka333
Temat kostiumu kąpielowego spędza mi sen z powiek co roku, lubię zmiany. Najlepiej kupuje się właśnie poza sezonem wtedy są różne promocję wypatrzyłam ostatnio coś ciekawego tutaj http://ekskluzywna.pl/kostiumy-kapielowe sporo wyprzedaży jak by ktoś potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bygdanka
A dlaczego w ubraniu chcesz się kąpać? Wstydzisz się czegoś? Moim zdaniem nie warto. A jednak kąpiel w ubraniu jest troszkę dziwna. Trzeba też dodać, że bawełna dłużej schnie niż poliamid i wyziębiasz swój organizm. Postaraj się kupić taki strój który przypomina normalne ubranie. Naprawdę dużo jest takich, np. w sklepach sportowych : http://www.asport.pl/k/284/stroje-kapielowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można kupić strój sukienkę kąpielową (dwa w jednym). Jednoczęściowy s doszytą sukienką lub spódniczką. Duży wybór w BonPrix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam że nie ma w tym nic dziwnego. Każdy się kąpie w tym w czym chce.. Jeśli np. lubisz kapać się w morzu a szkoda Ci fajnych ubrań możesz tanio zamówić nowe. Wystarczy wejść na stronę: http://www.e-import.pl/ i zamówić sobie strój w niższej cenie, w wybranym kolorze i rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×