Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erika11

Kostium kapielowy?

Polecane posty

Gość modelki z tych zdjęć...
... występują w sesjach zdjęciowych. Jeśli nie widzisz różnicy między pozowaniem do zdjęcia, a zwykłym pobytem z rodziną lub znajomymi nad jeziorkiem, to współczuję... Z resztą one nie są tu w leginsach/ jeansach, tylko w sukniach wieczorowych. To są zdjęcia (para)artystyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja też coś napiszę
Różnica jest taka że te sesje są skierowane do konkretnego typu odbiorcy i nie ma tu miejsca na wstydzenie się ciała jak wielu pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość performance333555
W życiu trzeba spróbować wszystkiego żeby się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się z Performance :)
W 100 procentach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość performance333555
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa... Lato...
Taaa... Lato (prawie) w pelni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh... kapalam się...
Heh... Kapalam się kiedys w leginsach... :) Też nie wzielam kostiumu nad wode. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
kąpanie si w leginsach to musi być niezły wyczyn - w sumie to coś podobnego do pianki, której używa się przy sportach wodnych ;) Ja ostatnio w trakcie podroży zgubiłam górę od bikini i trzeba było coś znaleźć by się okryć. I teraz muszę kupić coś nowego, dzisiaj widziałam w tym zakupowym klubie stilago.pl całkiem niezłe przecenione stroje z beachwear, nie widziałam ich wcześniej u nas, a moją niezły design. Ktoś miała coś z tej firmy? Jak jakościowo stoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ja właśnie teraz poszukuję nowego stroju kąpielowego. Z tego co przeglądałam to chyba najciekawsze są z najnowszej kolekcji Christies. Szczególnie wpadł mi w oko model Macaret wygląda bardzo seksownie. Wydaje mi się, że w takim bikini można zrobić furorę na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandksdnkssk
Dla mnie osobiście kąpanie się w ciuchach to masakra. Nigdy nie widziałam dziewczyny kąpiącej się w legginsach czy tym bardziej normalnych długich spodniach, nie liczę oczywiście tych sytuacji, gdy ktoś został dla żartu wrzucony do wody tak, jak stał. Dopuszczam kąpanie się w: szortach i koszulce, majtkach i koszulce, w każdym razie w czymś, co nie krępuje ruchów. Jak ląduję nad morzem przypadkowo, nie mam kostiumu, to wolę wykąpać się w bieliźnie (lubię sportową, więc dużo się nie różni od kostiumu) niż wskakiwać np. w spódnicy. Nie umiem sobie tego w ogóle wyobrazić, tzn. jak w takim czymś można pływać? Gdybym zobaczyła dziewczynę kąpiącą się w normalnych ciuchach (długie spodnie) i wiedziałabym, że to nie był przypadek [czyli wykluczam: spontaniczny wypad, zero sklepów pod nosem, brak bielizny pod ciuchami, tak, że NAPRAWDĘ nie ma innego wyjścia niż kąpiel w ciuchach], to pomyślałabym, że: a) jest NIENORMALNA b) ma mega kompleksy i absolutnie ni eakceptuje swojego ciała 100x bardziej wolałabym oglądać paradę kobiet z ogromną nadwagą w mikro bikini niż dziewczynę kąpiącą się w ciuchach - przynajmniej widać, że te pierwsze nie mają samooceny głębokości rowu mariańskiego i pod sufitem wszystko ok. Nawet jakbym miała brzuch wiszący do ziemi, to osobiście miałabym gdzieś innych ludzi i ich opinie i właziłabym tak, jak mi wygodnie, tzn. chociażby w gaciach i koszulce. Woda to nie wybieg, nad wodą jest się po to, żeby się opalić i popływać. Druga sprawa: włazisz w tych ciuchach do wody i co później? Wychodzisz i czekasz na słońcu aż to wszystko na tobie wyschnie? Nie dość, że ciuchy schną długo, to jeszcze można się nieźle obetrzeć tu i ówdzie. PS: Jeżeli chodzi o sesję pt. normalne ciuchy + woda - rewelka, sama chętnie bym popstrykała sobie takie zdjęcia, pomysł z suknią ślubną super, ale wciąż - to sesja, a nie wypad nad morze, rządzi się innymi prawami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 255ezechiel000
kandksdnkssk nie bierzesz pod uwagę że może być to rodzaj rajcującej gry wstępnej,akt erotyczny...chyba o to tu chodzi Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2570005
Wedlug mnie: Kap się w czym chcesz... Jeśli Ci tylko odpowiada... Widzialam panny kapiace się w ciuchach... I w legginsach i w koszulkach. Jeśli dobrze się w nich czujesz, to wedlig mnie nie powinnas się niczym przejmowac. Mi osobiscie się kilka razy zdarzylo, ale albo mnie wrzucili do wody, albo nie wzielam stroju. Ale nie powiem, żeby mi to jakoś przeszkadzalo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteria-Magia
Musimy dobrać strój odpowiedni do naszej figury. Spodenki nie pasują do pań o krótkich nogach, gdyż skracaja sy;wetkę. Jeżeli mamy brzuszek to najlepiej kupić jednoczęśćiowy strój, który uwydatni nasz biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama się kapalam...
W ubraniu jak nie wzielam kostiumu. I jak do tej pory to byl jedyny powod. Ale chyba nie ostatni. :) Pozdrawiam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshntykiryo
Muzułmanki kąpią się w ubraniach. Religia zabrania im kąpieli w kostiumie, tzn odsłaniania częśći ciała od szyi do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście lubię najbardziej kostiumy kąpielowe dwuczęściowe lekko usztywniane, wtedy biust wyda się pełniejszy i fajniej podkreślony kształt (i uwydatniony). No i jak strój jest mokry to i tak dzięki lekkiemu usztywnieniu miseczek zachowuje swój kształt. Ostatnio widziałam, że duże promocje ma sklep Jagna.pl na stroje jedno, dwu i nawet trzyczęściowe :D i to fajnych dobrych firm. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I mamy jesien...
Teraz to już chyba bardziej jednoczesciowe stroje się przydadza. Nie wiem, czy wpuszcza was na basen w getrach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jest gdzies
...basen, gdzie tak nie pilnuja stroju kapielowego? Zna ktos? Kiedys wzielam ze soba na basen skorke z dlugimi nogawkami w ktorej plywam w sekcji i mieli wielkie ALE, że stroj jest nieregulaminowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaKaskaKaska
Ja też kiedys bylam w takiej sytuacji że nie wzielam kostiumu kapielowego. Bylam z chlopakiem na weekendowym wypadzie i w hotelu był basen, a ja nie mialam co ubrac. Nie byloby problemu, gdybysmy byli sami. Ale że kazdy mogl tam wejsc, to chcialam sobie odpuscic, bo przeciez nie wejde w stringach między ludzi. Jeansy też nie byly chyba najlepszym wyjsciem. Pomysl podsunela mi Pani z recepcji: "A ma pani leginsy?" :) i tym sposobem kapalam się w leginsach i koszulce - jak już ktos wczesniej pisal. :) Nie odczuwalam jakiegos dyskomfortu z tego powodu i plywalo mi się calkiem dobrze, wiec nastepnego dnia to powtorzylam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za oknem -20
Ale do lata coraz blizej. :) I tej pozytywnej mysli się trzymam. :) A poki co zostaje kapiel na basenie i w wannie. Cokolwiek do tej kapieli ubierzecie. Pozdrawiam wszystkich cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak Ci wygodnie w leginsach
to plywaj w nich hehe. :) I nie przejmuj się tym co inni mysla na ten temat. Ja też kiedys plywalam nad zalewem w leginsach - ale to dlatego, że nie planowalam wyjazdu nad wode i nie mialam kostiumu. Nie było tak źle. :) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
To ja się pochwale, kupiłam na tej stronce http://www.bhclub.pl/Sklep/BIELIZNA/Stroje-kapielowe a dokładnie ten http://www.bhclub.pl/Sklep/BIELIZNA/Stroje-kapielowe/Rozmiar-36-S/Lupoline-Kostium-Navy-4-rozmiar-36 i jestem mega zadowolona;-) świetne kolory, wygodny a przede wszystkim mi się podoba:D a trudno dla mnie żeby jakiś mi tak wpadł w oko. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive_pl
Stroje kąpielowe są częścią garderoby ochraniającej ciało na plaży czy basenie, przeznaczonej do kontaktu z wodą. Obecnie ich kroje są bardzo zminimalizowane, jednak wycięte figi i skąpe biustonosze nie są jedynymi fasonami dostępnymi w sklepach. Moda plażowa jest bardzo różnorodna, oprócz bikini dostępne są także bardziej zabudowane jednoczęściowe kostiumy ze spodenkami, być może powinnaś rozważyć zakup tego typu stroju kąpielowego, w którym poczujesz się pewniej. Polecam także kostiumy przeznaczone do sportów wodnych na przykład tankini. Możesz także kupić specjalistyczny strój do pływania, który przypomina strój dla nurków, idealny do pływania, a będzie się prezentował podobnie jak leginsy i koszulka. Choć teoretycznie każdy ma prawo kąpać się w dowolnie wybranej garderobie, to kąpiele w specjalnie do tego przystosowanym stroju z pewnością będą bardziej komfortowe, ze względu na elastyczną, przylegającą do ciała tkaninę, która charakteryzuje się tym, że w przeciwieństwie do codziennej garderoby nie wchłania dużo wilgoci oraz szybciej schnie, co znacznie ułatwia kąpiele wodne. Jeśli z jakiś powodów odczuwasz dyskomfort z powodu eksponowania swojego ciała w miejscach publicznych oprócz jednoczęściowego stroju idąc na plażę zaopatrz się w bardzo modne i kobiece pareo, które pełni funkcję lekkiej sukienki plażowej zasłaniającej ciało. Bezpośrednio przed wejściem do wody możesz je ściągnąć. Strój kąpielowy pełni także znaczące funkcje związane z bezpieczeństwem, w czasie topienia się klasyczna garderoba wchłania znaczne ilości wody, ubranie staje się ciężkie, wówczas tonący szybciej schodzi na dno i trudniej mu wypłynąć na powierzchnię. www.olive.pl - pokusa dla zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się kapalam w ciuchach..
I było fajnie :) Bylam nad woda i kapalam się w jeansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×