Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ejlejtyja

UWAGA NA FOTOKSIĄŻKI OD FOTOGRAFA!!!!!!

Polecane posty

Gość katpio123
ja zawsze wykonuję fotoksiążki w jednym i sprawdzonym miejscu http://www.pixbook.pl/schoolbook , nigdy się nie zawiodłam a i juz kilka razy robiliśmy taką fotoksiązke na zakończenie roku szkolnego i prezent dla nauczyciela okazał się bardzo trafiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zamówiłam album na www.kaletnictwo-gama.pl, i sama powklejam zdjęcia, taka pamiątka zrobiona swoimi rękami ma dużo większą wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy fotoksiążkę jako pamiątkę z naszego ślubu od OcalChwile - wspaniały fotograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś szuka prawdziwej fotoksiazki-fotoksiegi to zapraszam na stronę www.fotokurier.eu bardzo atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ogólnie zawsze wszystko zależy od tego, na jakiego fotografa się trafi - po to bierzesz gościa z polecenia, albo po prostu dokładnie go weryfikujesz. Fotoksiążki za każdym razem od kilku lat robimy przez internet, przez Empik Foto. Najlepsza stawka, fajny i jakościowy efekt, nigdy się nie zawiedliśmy. Zresztą - w przypadku takich firm zdecydowanie najłatwiej o weryfikację jakości usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powszechnie mylone są z sobą trzy różne produkty: album na zdjęcia wklejane, fotoksiążka i fotoalbum. Opisywany produkt nie jest fotoksiążką lecz albumem tradycyjnym na zdjęcia ! Jak wygląda typowa fotoksiążka możesz zobaczyć na stronie https://www.foto-projekt.com.pl/ Na tej stronie jest również porównanie fotoksiążki i fotoalbumu. Jeśli chodzi o zmianę koloru na zdjęciach w albumie to prawdopodobnie przyczyną jest utleniona część utrwalająca chemii wywołującej a tym samym odpowiedzialność za ten efekt spada na laboratorium w którym zostały wykonane zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że to jak będą wykonane zdjęcia zależy od fotografa moim zdaniem warto zaufać pani Kasi z http://ocalchwile.pl zarówno sesja ślubna jak i reportaż wyszły świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamawialiśmy po prostu w Empik Foto. Kosztowało to śmieszne grosze, a prezent był naprawdę udany. Problem takich prezentów wynika z tego, że jednak wymagają one wiele pracy. My robimy takie prezenty średnio ze 2 razy do roku, na różne okazje, dla różnych osób. I zdecydowanie takie prezenty po prostu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj - https://www.empikfoto.pl/ Fotoksiążki masz od 20 zł. Warunki spoko, powinno się wam spodobać, a za każdym razem załatwiamy to właśnie tak. Fotki wrzucamy online, wszystko tak samo ustawiamy i nie ma żadnych problemów. Jakość spoko. Wiadomo, że można wydać dużo więcej. Pytanie tylko - po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordelianna
Te z empiku faktycznie są fajne i na plus to, że można je skomponować samemu. Ale znalazłam też fotoksiążki w kserkopie i tam jakoś ta aplikacja do dodawania zdjęć wydała mi się bardziej intuicyjna w użyciu, więc ostatecznie tam zamówiłam. Z jakości jestem mega zadowolona i nie wydaje mi się, że miałoby się to rozkleić, chyba musiałabym go przeglądać codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomper

Empik Foto - niska cena, a porządne wykonanie. Kwestia jedynie dopasowania pod oczekiwania.

Ale to wszystko układa się online. Prostymi krokami można uzyskać coś naprawdę fajnego.

A fotoksiążki są zdecydowanie lepszym pomysłem niż normalne albumy.

Zamówicie pierwszy, to sami zobaczycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

myślę że to zależy od fotografa naszę zdjęcia robiła Pani Kasia z Ocal Chwile i wyszły super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskon

Nawet kilka dni temu zamawialiśmy z Empik Foto i wszystko było OK. Najważniejsze jest stawianie na takie rozwiązania, które zapewniają fajną jakość. Jeśli je w odpowiedni sposób dopasujecie, to też zauważalne będą korzyści. Nie stawiajcie na byle co, to wtedy będziecie zadowoleni. Akurat fotki są dosyć istotne - my często do nich wracamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamdo

My też online przez aplikację Empik Foto. Akurat uważam, że takie rozwiązania są zdecydowanie lepsze od klasycznych albumów. Przede wszystkim zajmują mniej miejsca, fajnie wyglądają, mieści się w nich dużo zdjęć. I takie rzeczy powinny się sprawdzić, trzeba tylko posiedzieć nad złożeniem całego albumu, ale docelowy efekt powinien być całkiem spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam o tyle fajnie, ze fotograf którego miałam od razu oferował fotoalbum i na prawdę jestem z niego zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×