Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on_29l

Związek z o 10 lat starszą kobietą - czy jest szansa?

Polecane posty

Gość gość
Witam!!! Do programu TV poszukujemy Par w których jest duża różnica wieku minimum 10 lat i które chciałyby sprawdzić czy mogą sobie ufać. Jeśli jest Pani w takim związku lub zna Pani kogoś kto mógłby być zainteresowany proszę o zostawienie numeru telefonu a oddzwonię i opowiem o szczegółach. Rozmowa jest niezobowiązująca i nie oznacza udziału w programie. Zgłoszenia na adres wer.stanuch@gmail.com Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator życia
Wydaje mi się, że lekarz to jest potrzebny raczej tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mika
I jestem po rozwodzie pobrslismy się ale i tak mam takie myślenie cały czas się boję że mnie zostawi dla młodszej Masakra pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sprobowac.zobaczysz jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik stary ale wciąż aktualny. Kiedy ludzie zrozumieją ze miłość nie pyta a wiek i chodzi tu głównie o wiek kobiet. x W przypadku mężczyzn czasem może chodzić i chodzi o kasę jak facet starszy i ustawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie związki były, są i będą na przekór wszystkim tym zgorszonym i zazdrosnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie związki są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Takie związki są żałosne. X Myślisz, że kogoś obchodzi zdanie;) żałosnego człowieka bez swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że twój wpis o tym co ja myślę kogoś obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosne kobiety są żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpis o tym co ja myślę kogoś obchodzi? X Masz racje:) nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara41
Witam. Weszlam dzis na to forum , poniewaz birukam sie z tym Samym broblemem co pan , Tylko ze sytuacja jest odwrotna. Ja jestem ta starsza kobieta o 13 lat ! Przeraza mnie tak wielka roznica wiku! Nie wiem czy sie zdecyduje na tak powazny krok, Jakim jest zwiazek , zanieszkanie razem. Mysl o przyszlosci o tym , ze ja sie starzeje a nie mlodnieje, przerasta mnie . Strach , co bedzie za 5lat nie mowiac juz o 10 l. Nie bede juz taka atrakcyjna i co dalej?! Oky Monza sie rozejsc itd Ale znow sama ! To co powiedza inni jest Tutaj akurat najmniej istotne, to przetrwanie ! Teraz mam 41 lat a on 28 . Wygladam mlodo , jestem zadbana atrakcyjna. Ale to nie bedzie trwac wiecznie. Ci innego romans a co innego zycie razem. Ryzyko jest bardzo duze, ze odejdzie ode mnie w przyszlosci. Tutaj widze dziewczyny pisza, on nas 40 letnich kobietach stare rupiecie. Prawda jest taka , ze i wy sie zestarzejecie, bedziecie mialy rozne dylematy, rozsterki... 40 latka to poprostu kobieta dojrzala, wie czego chce, ma bagaz doswiadczen, Ale pragnie kochac i byc kochana. Ciekawa bardzo jestem, jak potoczyly sie sprawy pana tak zakochanego w starszej o 10 l kobiecie. Mam nadzieje ze pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nigdy nie wychodzi w tym przedziale wiekowym. Mężczyzna 30, 35, 40 lat może wyglądać atrakcyjnie. Kobieta 40, 45, 50 rzadko. Prędzej czy później się rozpadnie. Taka różnica wieku ma sens tylko wtedy, kiedy mężczyzna osiągnął wiek, w którym nie ma już pragnień seksualnych. Krótki romans być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy to za dużo powiedziane, raczej często nie wychodzi. Wcale tu nie chodzi o atrakcyjność ale o to, że często i gęsto takie związki mają jakiś podtekst np. pieniądze, seks, zauroczenie a nie dojrzała miłość itp. Oczywiście wyjątki zdarzają się. W moim otoczeniu są trzy takie pary z różnica wieku ponad 10 lat. Jedna już z dużym stażem bo koło 20 lat, drugi związek to jakieś 10 lat razem i trzeci jakieś 4 lata razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u Autora bo minęło kilka lat... Wtedy był zauroczony, czy związał się z tą kobietą i jak potoczyły się ich losy... Autorze, jeśli tu bywasz- odezwij się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagnara41
Ja sie nie zdecydowalam na ten zwiazek z mlodszym. Rozsadek wzial gore . Zycze powodzwnia tym odwaznym. Pozdrawiam na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta starsza może być Max rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dla ciebie dla innych niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się odważyłam, na związek z duzo młodszym, był zakochany i zapatrzony we mnie przez półtora roku....po trzech latach postanowił odejśc, niby kocha ale to nie ma sensu....jednak jestem za stara.... tak więc taki związek to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam.związek gdzie mój koleżanka jest 15 lat starsza sa chyba 2 lata razem, ona ma 47 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 123
popieram odwagę, jeśli on będzie chciał, jestem zdecydowana na ten krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 47....On 24....Dobry... dojrzaly...odpowiedzialny...Dogadujemy sie super...Wczoraj zapytal co dalej z nami....NIe wiem co robic bo dla niego to chyba uczucie na pewno nie seks...czekalam na takiego faceta cale zycie...Tylko ten wiek...czasu nie oszukam nie mam zludzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co w ogóle tu chodzi ? Gdyby to facet był 10 lat starszy to byłoby wszystko okay, prawda ? Jeśli ludzi cos ciągnie do siebie to być może są dla siebie stworzeni . Trzeba patrzeć na charakter , poczucie humoru, wygląd tez na znaczenie , ale wiek????Jesli s momencie zauroczenia nur był ważny to w ogóle nie jest ważny i tyle !! A th chłopie nie pytaj się ludzi o zdanie tylko serca słuchaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam faceta młodszego 14 lat, jest moim ideałem i jest naprawdę poważnie zaangażowany w nasz układ, mówi, ze wiek nie ma żadnego znaczenia ale moim zdaniem ma ogromne :( obecnie on ma 27 lat i z prostego rachunku wynika, co będzie dalej. Jestem zadbana, wysportowana, figurą bije na głowę jego rówieśniczki, ale to przecież wkrótce minie. Nie odważę się, nie zmarnuję mu paru lat chociaż bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest bez szans. Ale na krótką metę. Kobiety starzeją się szybciej i kiedyś to wylezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twoja dziewczyna ma oznaki depresji to powinieneś jej w tym pomóc, a nie że ona przechodzi to sama. Jak ją kochasz to powinieneś jej pomóc z tego wyjść, bo tym że jesteś kobieciarz aby pogorszysz jej stan. A tamta kobieta jesteś tylko zauroczony, po paru miesiącach waszego związku blagalbys swoją "już była dziewczynę " o wybaczenie. Skup się na swojej kobiecie, bo ona cie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo piszesz Asiulka100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×