Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

Gość życzliwa zapytajka
juz sie nie pogrążaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa zapytajka
sorki juz nic nie napisze (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa zapytajka
duchu daj spokój z podszywaniem się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa zapytajka
bahus chodziło mi o post Suzy dotyczący grillowania i zrozumiałam, że ona nie ma czasu na p.i.e.r.d.o.. czyli na rozmowę z nami. A Suza miała na myśli gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Widzę,że poszukiwania trwają nie przerwanie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje,:) no tak, życzenia powodzenia i ogólny doping ale czy naprawdę nie ma już żadnej fajnej i zainteresowanej kobiety? naprawdę wszystkie są zajęte? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to wygląda, wystarcza im odwagi tylko na to, żeby napisać dwa zdania i na tym się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzę wszystkim fajnym babeczkom spokoju, radości, rodzinnej atmosfery i wielu cudownych chwil nie tylko od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tym mniej fajnym nie
życzysz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tym mniej fajnym nie
...no cóż, mówi się trudno, żyje się dalej;). W tym roku i tak postanowiłam nie obchodzić świąt. Nie mam ani nastroju, ani najzwyczajniej ochoty. Zaopatrzyłam się w mrożoną pizzę, piwo, lody i...mazurka ;) Wesołych Świąt!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja :)
jeszcze nie znalazłeś swojego ideału ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisząc "fajnym" miałem na myśli "normalnym" i niestety jeszcze nie znalazłem ale jak ktoś będzie samotny na święta to zapraszam do konwersacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus a moze byc z odzysku??? bo wiesz jak bede wymieniać małża na lepszy model to moze wezme cie pod uwage :P moze byc? ;) a tak poważnie - nie poddawaj siena pewno w koncu znajdziesz super babeczke :classic_cool: czasem takie są obok, niedaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaczarujMnieSłowem
Witam. Jeśli jest tu jakaś samotna i odważna kobietka, która chce się oddać wyjątkowym chwilom namiętności, niezapomnianym uniesieniom, spróbować czegoś nowego w swoim życiu, zasmakować przygody, ale również spotkać się ze zrozumieniem i czułością, to zapraszam do korespondencji. Mój mail: namietny.kochanek@o2.p l Pozdrawiam wszystkie Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidzialność prawdy
jak tak dalej pójdzie-zostaniesz starym kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWICA a ile masz lat? Jeżeli jesteś poukładana to wiek nie ma większego znaczenia A co do zostania starym kawalerem, to wolę być sam niż z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewidzialność prawdy
jak można o drugim człowieku powiedzieć że jest "byle kim" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie śledziłam wszystkich wypowiedzi bo podejrzewam,że dnia by mi zabrakło więc odpowiem na temat wątku:Kiedyś nie narzekałeś na brak powodzenia no cóż byleś młodszy,te dziewczyny też miały po naście czy 20parę lat szukały partnera. Później go znalazły i już kilka dziewczyn ,,oglądających się za tobą'' ,, odpadło''.W twoim wieku 85% kobiet jest zamężnych;) One poznajdywały drugie połówki-ty nie. Nie wiem jaki rocznik kobiet Cię interesuje pewnie ok 30 więc jeszcze szanse masz;) Ale zacznij się rozglądać a nie biadolić na internecie bo latka lecą a potem to już same rozwódki ci zostaną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEWIDZIALNOŚĆ, pisząc z 'byle kim" miałem na myśli bycie z kobietą, która nie spełnia moich oczekiwań i z którą byłbym tylko dlatego, żeby nie być sam, taki skrót myślowy MIŁA, szkoda, że nie czytałaś wszystkiego bo już kilkukrotnie pisałem, że nie jestem użalającym się nad sobą desperatem i że ten topik traktuję jako jedną z możliwości, jeżeli chodzi o statystyki, to z tych 85%, połowa już się rozwiodła z tymi swoimi połówkami a duża część z pozostałych trwa w małżeństwie tylko ze względu na dzieci i po za nimi jest jeszcze wiele samotnych kobiet, problem jest w tym, że te które są same potrafią tylko narzekać na to, że są same a jak mają szanse kogoś poznać to podchodzą do tego jak pies do jeża i powiem Ci, że chyba nawet wolałbym rozwódkę, bo kobieta po przejściach potrafi docenić wartościowego faceta i wie jakich błędów nie popełniać a to że latka lecą, to w ogóle mnie nie martwi, bo mi się tylko pesel starzeje:) a lat mam tyle na ile się czuję i wyglądam a z tym nie jest tak źle:), generalnie temat jest złożony i o tym miałem nadzieję podyskutować na tym topiku ale cóż, spotykam się tylko z poradami, że tu nikogo nie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×