Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

Gość taka jedna:)
kurcze a miałam nadzieję na poczytanie ciekawego tematu bo sama jestem w podobnej sytuacji a tu d**a zbita:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty Klamka, szukasz wafla do załatwiania swoich spraw? a truć to możesz swojej kobicie jeżeli ją masz, bo mi to zwisa wasze trolowanie, nie przejmuję się takim duperelami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna:)
ale jak narazie to nei czytam konkretów:) same głupoty przechwałki itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKA JEDNA chcesz to pisz, to żadna dupa tylko trolownia, która włazi na cudze topiki jak zaraza, bo sami nie potrafią wykąbinić niczego sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna czytaj od początku. jest tu bahus- porządny kawaler do wzięcia i--- zostawiam Was samych >Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy własny świetny topika ale nam go skasowali-- więc błąkamy się po innych topikach --niczym bezdomni :( Bawcie sie dobrze--co złego to nie my Podpisano Podszywacze i spamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna:)
no niestety mieszka zbyt daleko żeby sie za niego brac:) zainteresowałam sie tematem bo nurtuje mnie to samo pytanie tylko że u mnie chodzi o facetów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus ja też dziękuję, za użyczenie nam topiku do rozmów prywatnych--- naprawdę miłe to było. Zapraszamy do nas na piwko i powodzenia w szukaniu jedynej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijuyt
Klamka co wyprawiasz:) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i sa
Czy bahus moze podac maila do siebie, trudno go namierzyc, a umieszczenie np przy nicku zapewne zwiekszy szanse na poznanie kogos fajnego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nic nadzwyczajnego
Witam na Twoim topiku. Hmmm, to super, że masz w sobie ciekawość świata i dociekliwość. Mi się to podoba - dociekliwośc to nie wada, a duża zaleta. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nic nadzwyczajnego
I widzę, że masz niemałe powodzenie. :-D Tylko dlaczego piszesz, że kobiety zachowują się "chcę, ale się boję", a Ty sam najpierw narzekasz, że żadna nie odważy się z Tobą spotkać, a jak tutaj Mea prosiła o Twojego e-maila, to jakoś Ci się nie paliło, by Go jej dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry.
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bahus topik tobie umrze śmiercią naturalną jak go tak będziesz pilnować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Anderson na plazy
Widocznie autor tak naprawdę sam się boi i nie ma czasu na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry.
wyłąaż bahus z pieleszy,grono adoratorek dobija sie a ty uciekasz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nic nadzwyczajnego
Ja też odnoszę wrażenie, że Bahus jednak, mimo swojej pozornie pewnej siebie postawy, "chce, ale się boi". No ale może tak się mi tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ładnie pojechałyście po mnie pod moją nieobecność, zaglądam to co dzień ale nie mogę pisać sam do siebie, co do maila to podawanie go działa w dwie strony ale ok ja nie mam nic do ukrycia krolowiec3@wp.pl, chociaż wątpie czy to coś zmieni bo tu jest więcej oglądających niż kupujących i na pewno ie mam postawy chcę i boję się ale wybaczcie, nie mam czasy cały dzień siedzieć w necie, dla zainteresowanych zawsze jestem około 20, mam nadzieję że rozwiałem niektóre wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? tak wczoraj krzyczały a dziś ani jednej i co tu zmieni podanie maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×