Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

Gość do bahus
też jestem ciekawa jaki wygląd preferejusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
właśnie przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
Myślisz że dla kobiety wygląd nie ma znaczenia?nie ma nic do rzeczy czy kobieta czy facet są kobiety które bardzo zwracają uwagę na wygląd musi być ich wymarzony ideał i są tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że dla kobiet wygląd faceta też ma znaczenie i tym bardziej nie rozumiem tych, które dziwią się, że faceci szukają zgrabnych kobiet ale to chyba są wypowiedzi tych, które są na tyle leniwe, że nie chce im się niczego ze sobą zrobić i potrafią tylko użalać się nad swoją figurą zajadając słodycze przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
Może jestem ale tak naprawdę to ja cie w ogóle nie znam i myślę że sobie tutaj jaja robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że nie mam nic innego do roboty tylko siedzieć w necie i robić sobie jaja, po co bym ciągnął ten temat tyle dni i odpierał te wszystkie ataki, które miały miejsce? chcę znaleźć fajną kobitę do życia i więcej tu nie zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
Wiesz w internecie to ludzie różne jaja potrafią robić ale nie twierdze że ty to na 100 % robisz ale mam takie obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) raczej sobie kawału z tego nie robi.... obserwuję ten topik chyba od początku i wyczułabym gdyby robił sobie z tego humor a z swojej strony jeszcze raz życzę powodzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz takie obawy, to dlaczego się do mnie odezwałaś? a z drugiej strony co ryzykujesz jeżeli się ze mną spotkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
to że się odezwałam to nie znaczy że nie mogę mieć obawy o to kim naprawdę jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie poznasz to się nie przekonasz, chyba że znasz inny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
dla mnie wygląd ma znaczenie natomiast to nie jest tak że musi być taki i taki ,na pewno musi być zadbany musi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszesz coś o sobie czy będziemy tak kręcić w miejscu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj Bahus
topik dłuugi już masz , mogłabym się nawet skusić na przeczytanie ale zanim ewentualnie to zrobię to mam pytanko czy mógłbyś napisać skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
nie wiem jak to jest z tą wagą ale jak tak obserwuje czasami ludzi to widzę kobiety z nadwagą i obok mają faceta wcale nie jakiegoś szkaradnego .Pewnie zaraz ktoś napisze ją zdradza ale wcale tak nie jest bo znam nie które takie pary dość blisko nie ma tam zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WITAJ, jestem z okolic Olsztyna do DO BAHUS a co do wagi, to są faceci, którym podobają się takie kobiety więc nie widzę w tym nic dziwnego, jednak ja do nich nie należę ale widzę, że jednak jesteś zbyt ostrożna, żeby jakoś ruszyć z miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
mam ci podać adres numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrzebny sarkazm ale jeżeli jesteś zainteresowana to chyba wypadałoby podać jakiś namiar, żebyśmy mogli się kontaktować? chyba, że należysz do wyznających zasadę "chciałabym i boję się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
nie podaję adresu ani numeru telefonu tak żeby wszyscy czytali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
i tak się nie kwalifikuję w twoich wymaganiach ale życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprościej
będzie jakbyś bahus podał Ty swojego maila to wtedy zainteresowane kobiety do Ciebie będą pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już podawałem na wcześniejszych stronach i jakoś szału nie było, no dobra, mszę spadać ale jeszcze tu zajrzę i więcej odwagi kobiety, bo szczęściu trzeba pomóc a nie tylko użalać się nad sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprościej
ale nikomu raczej nie chce się wszystkich stron przeglądać - dobra rada wpisz w stopkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kolejne chętne poddały się w przedbiegach:(nie wiem kobity o co wam chodzi, chyba same nie wiecie czego chcecie, niby jedna z drugą kogoś szuka ale jak trzeba zrobić krok do przodu to się wycofują i nie piszta mi, że w necie nie znajdę, bo w realu jest ten sam mechanizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
gdybym była wolna tak wiesz z papierkiem to umówiła bym się na pewno może gdzieś na neutralnym gruncie w połowie drogi ale bym się umówiła a tak to co ja mam ci głowę zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bahus
W realu dlaczego te kobiety się wycofują z internetu to rozumie że się boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×