Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

wiesz dlaczego piszę tutaj? bo jeste na to żywym dowodem, że jeśli naprawdę się chce przestać palić - to można:D Uwierz tylko w siebie! Ty równiez możesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wygrywałem masę zakładów na tym tle.Nikt juz nie chciał sie ze mna zmierzyć lecz takie okresy miesieczne nie satysfakcjonowały mnie.Moze mi łatwiej jest,gdyz okres był w ub.r nie palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak podjełaś juz decyzje Izunia??Pomyśl jak tak w przyszłości mozemy zrobic zjazd tutaj z tematu i jaka będzie radość ,ze przezwycieżyło się nawyk palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i trochę się użalam bad sobą ale fakt że ja założyłam ten topik i żeby rzucić palenie a w ogóle mi to nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjdzie Ci Izunia tylko trzeba chcieć.Przecież nie ominie Cię ta decyzja a czym prędzej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie Ci tylko musisz uwierzyć, ja w Ciebie wierzę:D:D:D uda Ci się. Miałaś wczoraj po pracy zaopatrzyć się w "niezbędne akcesoria" ;) masz peski ze sobą albo paluszki, albo coś innego czym możesz fajki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izkiiiiiiiii
Prawda jest taka że ty cały czas chcesz jarac, bo gdybys nie chicłała to być nie jarała Ja paliłam 20 lat, paczkę dziennie, bywało że dwie, miałam dwie próby rzucania (kiedy wcale nie chciałam rzucić) i potem trzecią kiedy byłam pewna ze kończę swoją "przygodę" z fajami Nie palę od dwóch lat i od momentu kiedy sobie postanowiłam nie wziełam fajki do ust Rzucanie palenia zaczyna sie w głowie a Twoja jeszcze do tej decyzji nie dojrzała Ograniczenie palenia, nawet do minimum nie prowdzi do zerwania z nałogiem, co najwyzej może mniej szarpać Twoj portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypaliłam już 6 fajek. Dzisiaj dopiero ide na większe zakupy i zaopatrze się w te pesteczki:) Zamiast papierosów kupie sobie troche wspomagaczy. Fanfi masz rację nie ominie mnie ta decyzja. Musze się wziąć w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebny wydatek na wspomagacze lecz jak ma Ci to pomóc to spróbuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zdrowe wspomagacze typu pestki, paluszki itp. Nie mówie o plastrach czy tabletkach. Wiecie co... Tak sobie własnie siedze i łamie powolutku jeden papieros za drugim z paczki, na małe kawałeczki, żadnej euforii tylko pełen spokój. Zostało mi 4 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kumpelll
fajki wyrzucił o 20.00 przez okno z 7 pietra o 22.00 jak wyszedł z psem zaczął ich w krzakach szukać izkaaa łamanie fajek nic nie pomoże dopóki sobie nie uzmysłowisz że nie chcesz palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że dzisiaj już wszystko sobie przemyślałam:) Został mi ostatni, mam nadzieję że w końcu mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres-- czy byłeś taki restrykcyjny do żabki jak wielokrotnie rzucała,mimo że załozyła temat???;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam topik:D Fanfi- żabka nie jest założycielką naszego topiku:) Nasz topik ma już 2 części. Ponieważ jestem tu gościnnie, a jak wieść Kafeteryjna niesie rzucacie tu fajki- to życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik-- witam Może pierwszej części nie lecz drugiej tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres-- czy byłeś taki restrykcyjny do żabki jak wielokrotnie rzucała,mimo że załozyła temat???;(" żabka tylko nas poprzenosiła wtedy gdyż temat sie zacinał;) ale wiem co masz na myśli fanfi Powiem tak....nie wiem czy wiesz ale na tamtym topiku prowadzimy liczniki i gdy ktos sie złamie,owy licznik zerujemy gdy u nas na topiku ktos zapali to uwierz mi że mu nie słodzimy i nie głaszczemy po główce mówiąc "łoooo stało sie,nic nie szkodzi" leca reprymendy i często niemiłe słowa ... Nie zrozum mnie źle,ciesze sie że rzucacie i na tym topiku fajki i tak jak jovik i ja za was trzymam kciuki tylko żeby kogoś chwalić to osoba chwalona musi wpierw rzucić owy nałóg albo chociaż spróbować nie palić i nie spróbowac nie tykać nikotyny Wiadomo różni ludzie,raz słabsi raz mocniejsi to normalne że jednym sie uda innym nie ... ja izę pochwalę jak pokaże że pozbyła sie nałogu za same gniecenie fajek nie chwalę ;) trzymam za was kciuki nadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka z Mazur-- hahahahahhahahahahha Ty niedowiarku:P Regres -- czy metoda totalnej krytyki sprawdziła sie u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry a właściwie pół na pół dobroci ze złością i niemocą...jak widzę dyskusja się toczy i to wartkim nurtem Bardzo dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza to dopiero mają chłopaki problem Kto gdzie i dla czego A Ty łam krusz gnieć i rozczłonkowuj na części pierwsze te szlugi, ważne byś osiągnęła zamierzony cel czyli wywaliła faje do kosza lub wciągnęła do odkurzacza nie mylić z płucami:):):) Posłałam Tobie fotki dwie ta druga nie jest z zupełnie obecnego stanu rzeczy ale prawie ...zrobimy teraz na wyjeździe w Radomiu parę fotek to pośle Tobie Jestem i trzymam kciuki, a kiedy nastąpi Twoja decyzja to Twoja indywidualna sprawa Oby szybciutko Będę się cieszyLa razem zTobą i innymi których serdecznie pozdrawiam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to dziś popełniłam zupę zacierkową i ją wtrząchnęłam a potem poprawię kapuchą z grochem by było sowicie i miło dla brzuszka... Mam też słuchajcie ochotę na placki ziemniaczane podobno dobre są z kaszą manną dodaną do ziemniaków i mąki i jajka oczywiste ale nie ma mi kto potrzeć ziemniorków i cebulki Kto na ochotnika??:):) Wirtualne tarcie kartofelków hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati- No jeszcze sie trze kartofelki na placki??Sądziłem,ze jakieś maszynerie teraz juz są do tego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz kontakt z Izunia aby jej sie nie nudziło mozesz przesłać to co otrzymałaś.chyba ze wyladowało to w koszu?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×