Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Moj pierwszy dzien niepalenia wygladal wsciekla na swiat i ludzi(dobrze ze moj maz jest wyrozumialy)inaczej rozwod bylby z orzekaniem o mojej winie:):):).Mysle,ze zasluga jest mojej kochanej siostry ,kotra jest lekarzem i ona mabila mi do mojej pustej glowki co papieroski ofiaruja w podziekowaniu za palenie ich.Jak pomysle sobie ile petow jeszcze rosnie w ogrodzie i nie w popielniczce,tylko w doniczce,to wlosy stoja mi deba.Papilam i myslalam,ze kwiatki wyrosna...doopa nawet pies nie chce obsikac .Powtarzalam sobie-przeciez ja juz godzine nie pale i nastepna rowniez to moge wytrzymac i az do tej pory tkwie w przekonaniu niepalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie...najsmieszniejsze bylo to ,ze moj maz nie zapalil w zyciu ani jednego papierosa,a kiedy ja palilam to mi kupowal,poniewaz wiedzial ze nadejdzie taki dzien ,kiedy ja sam dorosne do tej decyzji i powiem stop fajkom.Mial racje!Miec wsciekla babe w domu ,to lepiej jej zejsc z drogi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- jakoś nie mogę sobie wyobrazić ,ze żona by paliła a ja nie.Przeciez czułbym że z facetem się caluje:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- jak czytałem Cię 8 lat nie paliłaś i tak łatwo wróciłaś?Więc ta nikotyna jest bardziej grożna aniżeli sie mówi.A jaki był czas niepalenia od tamtej chwili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Odstawienie papierosów jest uciążliwe szczególnie w pierwszych dniach. Trzeba jednak te dni jakoś przecierpieć, w końcu sami przyczyniliśmy się do takiego stanu. Nie warto zamykać się w domu i myśleć o tym, jak nam źle, tylko otworzyć się na ludzi. Aktywność fizyczna jest dobra na wszystko, nawet na to, by poradzić sobie z negatywnymi skutkami głodu nikotynowego. Ja nie wiedziałam w jaki sposób poradzić sobie z ciągłą ochotą na zapalenie, ale dzięki motywacji i silnej woli udało się. Dla tych, którzy nie mogą zerwać z nałogiem polecam artykuł ze strony http://rzucpalenie.edu.pl/2011/02/13/skutki-glodu-nikotynowego-jak-sobie-z-nimi-radzic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz mi ,ze ja bylam ta strona ktora palila,moj maz nawet nie umie trzymac papierosa w reku.Jesli sie kocha kogos,to cierpliwie sie czeka chwili,kiedy ta osoba sama dojdzie do wniosku,ze fajki to nic dobrego.Oczywiscie,ze czul ode mnie dym,wlosy musialam myc kazdego dnia,nie mowiac juz o szorowaniu zebow ,bo przykry papierosowy zapach utrzymywal sie bardzo dlugo. Oczywiscie,ze latwo sie wraca do nalogu,podobnie jak alkoholik jesli siegnie po kieliszek zakazanego nektaru to nos czerwony i drzace rece pewne ma jak w banku.Ja kocham palic,ale wiem ze nie moge powrocic do tego,traktuje papierosy jak faceta ,ktory mnie zdradzil i nie ma poworotu:):)no narazie,bo zawsze przebaczyc mozna hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwoch miesiecy zaczelam uczeszczanie na silownie,dzwigam ,jezdze i wyginam sie jak dzida:):) zaczelam dbac o siebie,mam wiecej enegrii,nawet maz to zauwayl;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepna wymówka BO PRZYTYJE ja przytyłam i co z tego? po 2 miesiacach nie palenia zaczełam uprawiac sport i wróciłam do swojej wagi z przed 2 miesiecy znacie przysłowie i najlepszej baletnicy to:) weżcie sie za siebie a nie marudźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz nie mam wymiarow modelki bo nie ten wiek,duzo czy malo ,zawsze o te 8 wiecej,to nie jest dla mnie problem ,ale wyzwanie do uprawiania sportu zeby zrzucic.Bedzie dobrze w lecie bede lekka jak piorko ;):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaskodupie-- lecz jest znaczna różnica jak kobieta ma 180 cm wzrostu a 158 cm.Przecie ż tyle samo mogą przybierać na wadze tylko z wygladem sylwetki będzie widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc wniosek jedyny sie nasuwa,ze wysoka wiecej moze sie opychać niz ta niska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170 cm wzrostu ,wiec te 8 kg rozeszlo sie po kosciach,ale ubrania sa jakies mniejsze hihihih,ale kiedy maly pepek np.150 w kapeluszu przytyje 8 kg ,to wyglada jak barbapapa...lepiej przeskoczyc niz obejsc:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 172 cm lecz waga 81 kg też jest znaczna.Wiec po tygodniu sądze będe mial 86 kg.Po okresie glodu tytoniowego sądze że wage bede miał 84 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi sie upiekło z przygotowaniem obiadu lecz jak żonka dojdzie do równowagi i skończy sie ta dezynteria,znów hajda i buszowanie w kuchni:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest powiedziane,ze z chwila rzucenia papierosow przytyjesz ,mozesz wcale nie wrzucic na siebie kg,tak jak wszystko trzeba z umiaremi bez przesady.Ja milosc do papierosow zamienilam w milosc jedzenia,ale w pore sie opamietalam i jest juz lepiej z waga.Nie ma rzeczy niemozliwych,trzeba byc cierpliwym i nie dac sie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie natury kulinarneno-info.Rozmroziłem wczoraj mortadele i ponownie wsadziłewm do lodówki(nie zamrażajac jej) Jak dlugo mogę trzymać aby była do spozycia??Chciałem upiec dziś plastry tej kiełbasy lecz chyba bym byl powieszony i nie wytrzymałaby tej diety co serwuję teraz.:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi...jesli u Twojej zony skonczy sie dezynteria ,to bedziesz mial rece pelne goowna:):)Idz cos popistas w kuchni lekkiego i pozywnego:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- wiem po sobie że mam potworny apetyt wiec spoko wodza,przytyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg najwyzej wywale ja tak zrobiłem juz z jajkami w ilości 10 sztuk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- nawet nie mysl tak.Zasraniec byłem pare dni temu i żywiłem sie 4 dni sucharkami,osłabiony jak diabli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni było spoko przy diecie i szkoda bylo mi wylać rosólu i zeżarłem talerz zupy wtedy.Jaka rewolucja nastapiła i znowu nastepne 2 dni sucharki:DWyszedłem z tego to połowica mi zachorowała.Wszystko byłoby pięknie tylko długi czas muszę jej wyperswadować aby tylko jadła to co ja przez 4 dni:D Jeszcze czas przede mna:D:D:D Dziś wieczorem jak podam sucharki,moge talerz latajacy zobaczyć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak sie potwierdza...lepiej zjesc i zachorowac,niz ma sie zmarnowac.No widzisz....doopa ogniem ziajala?Warto bylo? Sorry za literowki....Gacie narciarza(w poprzednim moim watku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×