Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Osa dobre:) Masz rację zaczynam dzień od fajki a potem od topiku:) Za długo juz to trwa. Nie wierzę juz w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jestescie obie:D ja sobie tak pomyslalam, ze jakbym sie tak z moim lubym kiedys zwiazala, to szlo by nam 600zl a kto wie czy do tej pory nie 800zl na fajki a za to mam pol raty kredytu np na dom czy mieszkanie :o wogole odkad nie pale udalo mi sie juz cos odlozyc a to sie wczesniej nie zdarzalo;) Kobietko a Ty odkkadasz ta kase czy na cos innego to wsiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie załamuj mnie dziewczyno:( to ja w Ciebie wierzę a Ty w siebie nie wierzysz Dokładnie tak Osa, jak palisz to nie liczysz ile wydajesz ma fajki. A jak nie kupuje się fajek to widać ile pieniedzy zostaje w portfelu:D Ja nie odkładam, natomiast stać mnie teraz na lepsze zakupy. W tym miesiącu np. kupiłam sobie rower stacjonarny, w ub. fajną torebkę i buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w styczniu sobie rowerek stacjonarny kupiłam, z tym że już zarósł pajęczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ub roku od maja do końca października jeździłam rowerem 10 -15 km dziennie. W tym roku budują obwodnicę (wtam gdzie jeździłam) i dlatego nie moge jeździć. Kupiłam więc rower treningowy, jeżdże w domu też dystans taki sam, ale niestety wrażenia inne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego sprzedalam, bo byly kiepskie wrazenia i zarosl pajeczyna i kurzem :p te rowerki nadaja sie tak naprawde do rehabilitacji, a w odchudzaniu to nie pomoga niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Powiało optymizmem i rowerek jak w sexmisji się pojawił to jeszcze taki monitor na całą ścianę i puszcaamy filmiki z parkiem lasem i innymi sprawami w tle ptaszki ćwierkają i jazda jak malowana Nie palimy i pachniemy to wspaniałe uczucie dziewczynki .... A jak któraś coś będzie sprzedawała to najpierw na topiku powie a potem na alledrogo wystawi Buziaczki i miłego dnia, który u mnie zaczyna się toaletą, otwarciem komputera i spr poczty a potem kawka i jej aromacik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Jak tam dzionek minął Kobietko, Izka, Evimati, Fanfi? Meldować mi się ładnie :D Ja miałam wolne, opaliłam się na czekoladke- aaaa PŁOOOONĘĘ :D ;) A co najważniejsze moja chłopina nadal nie pali:) znając jego charakter mogę śmiało powiedzieć, że rzucił palenie :D Swiat bez fajek na prawde wyglada różowo, kiedyś bym w to nie uwierzyła :D. Izka na prawde człowiek bardzo szybko zapomina że się mu chciało palić i jak to było paląc! KOCHANA RZUCAJ TO! Szkoda życia- i buźki, na zmarchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oska to wyglądasz jak super ulubiony smakołyk :D:D:D Piękną dziś mieliśmy pogodę i super spacer z mężykiem zrobiliśmy ...4 km troszke truchtem nieco szybszym chodem...stopy mnie bolą do teraz ale warto.... Buziaki na nockę dla wszystkich nieobecnych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi to duch cafe
a duch cafe to facet i robi was tu wszystkich jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati zazdroszcze tego spacerku, było dziś tak pięknie:) Ja już dawno nie byłam na takim prawdziwym długim romantycznym spacerze. Pora to zmnienić:)! Chyba wszyscy śpią, więc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi to duch cafe
siedzi baba na cmentarzu trzyma nogi w kałamarzu przyszedł duch babe w brzuch baba fik a duch znikł:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi to duch cafe
znaczy ty nie śpisz to już wszyscy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos sumienia Fanfiego
fanfi( duchu), po jaka cholerę sam na siebie wypisujesz te paszkwile? Chcesz sprowokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Fanfi cały czas czekam na Ciebie. Zostaliśmy tylko my jako palacze więc dawaj tu szybciutko bo z kim mam rzucać jak nie z Tobą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny,spokojny i miły dzień. Izka nie podobają mi sie twoje wywody na mój temat,gdzie uzewnetrzniasz sie na d/u.Lecz nie tylko.Tutaj bardzo powaznie mnie obrazałaś nie mając jakikolwiek ku temu podstaw.Przecież to tylko cafe jest i hipokryzja osób postronnych w stosunku do mnie ,jest za bardzo oczywista.Tutaj ta Zakochana w Januszu vel mklara vel Perwesja bedzie stale najeżdzala ten temat ,siejąc zamieszanie.Więc pytam się Ciebie PO CO MAM TUTAJ BYWAĆ.:O:( Pale nadal,gdyz w realu są tak niesamowite sytuacje,ze normalnie powystrzelałbym tych konowalów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem zajety do wieczora:O:( Więc dopiero wtedy mogę sie odnieśc do ewentualnych wypowiedzi waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ja nie pale juz rowny tydzien :P chociaz dalej mnie strasznie ciagnie oj oj oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi nie mam prawa do wyrażania własnego zdania? Wydawałeś mi się podejrzany po tym wszystkim co inni pisali jaki jesteś. Mówili że na poczatku jest wszystko ok, a potem wyciagasz wszystkich brudy na cafe. Dlaczego nie mogłam pomyśleć że teraz też tak może być na tym topiku? Rób jak uważasz, przecież nie będe Cie zmuszać do siedzenia na cafe. szczerze mi też juz ochota przeszła bo tej całej wojnie. Palić i tak palę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000-- aby mnie oceniać musisz mnie znać.A nie znasz i sądami innych sie posługujesz.Nie tedy droga.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po co t zwady po co wasze kłótnie głupie wnet i tak zginiemy w zupie :D:D:D Przywołuję moich znajomych z topiku do porządnej dyskusji a nie jakiegoś ...sprowokowanego za pośrednictwem innych przepychania Fanfi ty to jesteś bardzo wrażliwy na swoim punkcie i nie daj Panie by ktoś choć odrobinkę krytycznie się wyraził...życie już takie jest że daje nam się we znaki a opinie są po to by je wyrażać ale nie uwłaczając przy tym nikomu... Dlatego też tu się spotkaliśmy by uwagi, pomoc sobie nieść , wymienić się doświadczeniem z życia ... Jeśli tak nie jest to przepraszam nie ma sensu wchodzić i pisać obelg i innych insynuacji na tematy zbędne. .. Izka nie obrażaj się na nikogo już i pisz bo założyłaś ten topik i wcześniej czy pózniej masz zamiar rzucić te faje Ja nadal nie pale i mi dobrze czego życzę pozostałym nie palącym i palącym by koniecznie rzucili te świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evimati--Jeśli będzie prawda co pisza o mnie,nic przeciwko temu nie bede miał.Tylko paszkwilom i idiotycznym wpisom mówie basta. "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"J.Krasicki Ciekawe jak byś Ty sie zachowała ,przy takiej kanonadzie oszczerstw i pomówień. I nie mów mi,ze mam zachować dystans do siebie,gdyż zanadto okazuje tutaj na cafe.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów konowaly mnie wykiwały.Miał być lecz "rozchorował sie" i za miesiąc wyznaczył wizyte!!!!!!!!!!!!Ide prywatnie bo mam ich serdecznie dosyć.I płaci sie ubezpieczenie ale co tam rasa szubrawców jest ponad prawem.Oczywiście nie o wszystkich konowałach sie tak w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Fanfi tak to już jest z lekarzami, ja mam wizytę dopiero na październik wyznaczoną. Takie kolejki, a skierowanie na badania ważne jest tylko 1 miesiąc. Więc aby iśc z ważnymi wynikami powinnam zrobić je prywatnie. Nadal nie pale HURA:D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×