Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Fanfi a tobie jeśli czytasz życzę powodzenia w rzucaniu palenia i to jak najszybciej zrób chłopie bo warto rzucić a nie warto palić przez idiotyczne występy ludzi...Przeżyłeś już trochę i powinieneś wiedzieć jak obchodzić gówno by smród się nie rozniósł...porównanie myślę że ostre ale adekwatne...pisz pisz i nie obawiaj się Myślę że ktoś administrujący to forum ma nieco oleju w głowie i poradzi sobie z maniakami słownymi...Pozdrawiam dziewczynt także i trzymam kciuki za Was Iza i Fanfi byście razem przestali palić bo ja NIE PALĘ i osa i babka też :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy, uśmiechu na twarzy, Niech gwiazdka spokoju Cię szczęściem obdarzy. Zapach różany niech rozsieje noc, błogości smak niech nada mu moc. Choć droga daleka i wiatr w słowach gra, Moc ciepłych pozdrowień przesyłam Wam ja 😘🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy życie nieźle zajdzie Ci za skórę, Gdy szlak twój ciągnie się pod górę, Gdy zamisat śmiechu słychać Twe westchnienia, Odpocznij chwilkę, lecz się nie poddawaj. Bo w życiu upadki są, raz wzloty, Każdy z nas nieraz przekonał się o tym. Lecz upadków uniknąć mógłbyś wielu, Gdybyś niezłomnie zawsze parł do celu, A klęskę na zwycięstwo ten zamienia, Kto nie zagubi się we mgle zwatpienia. Sukces kapryśne miewa obyczaje, Im bliższy, tym się dalszy czasem zdaje. Do końca walcz o swe do szczęścia prawa, Niech świat się wali, Ty się nie poddawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki panegerik wystawiono mi pare lat temu na jednym temacie gdzie przebywałem z kilkunastoma kobietami.Oczywiście skończyło się to bo takie nieodpowiedzialne osoby sie znalazły i na pomarńczowo zaczęły wszystkim ubliżać oprócz mnie.Padło jak zwykle na mnie i z bólem serca musiałem stamtad odejść.!!!!!!!!! . Nasz Rodzynku❤️ Promykiem słońca są wpisy od Ciebie, Każde Twoje słowo wciąż płynie po niebie. W Twoich słowach ciepło, którego tak mało. Jak miło Cię było poznać, szczęście nas spotkało, Że istnieje Ktoś kto potrafi wzruszyć,Kto potrafi nawet wszystkie lody skruszyć, Kto potrafi sprawić, by serce się śmiało, By radość zakwitła, której było za mało Powyższe wierszyki nie są mojego autorstwa tylko tej co napisała o mnie tak ciepłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanikuła z Tczewa
no i powiedzcie czy duch cafe vel fanfi nie jest zjebanym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałem sobie o tym poszukałem ten temat i zaraz cieplo mi sie zrobiło i lżej.Izunia zapytasz zapewne dlaczego zmieniam nicki jak rekawiczki.Otóż gdy na cafe sie zjawiłem dosyć przypadkowo nosiłem 2 lata w sumie 2 nicki.Nie wchodziłem nigdy na orange.Pierwszy był ten co napisano o mnie takie ciepłe słowa i drugi jako duch cafe.Na tym nicku przebywałem przeszło 1.5 roku.Załozyłem temat jako Joe Aleks pod nickiem orange i prosperowałem znakomicie jako duch cafe.Niestety chmara zlośliwców musiała zniweczyć mój temat i zaczałem sie ukrywać pod innymi nickami.Doskonale sie bawiłem na róznych tematach zawsze pod innym nickiem.Doszedłem jednak do rutyny i zaprzestałem sie kontrolować czyli nie zmieniałem swojego stylu.Była i jest na cafe Brum vel Broom co zawsze odgadła kim jestem obojetnie na jakim byłem nicku.Oznajmniała to publicznie wiec musiałem natychmiast zmieniać go, a że bywała na takich tematach gdzie bywałem wiec zrozumiałe jest to.Prosiłem ja nie raz aby zaprzestała tej procedury lecz była i jest nieugieta.:D Teraz po tych "przejściach" zastanawiam sie czy całkowicie nie opuścić cafe,przeciez już raz tak miałem w ub.r że sporadycznie raz na miesiac wchodziłem i moje ego nie ucierpiało na tym.Teraz jest takie bezprawie,ze człowiek jest zdumiony co sie dzieje na kafeterii.Założyłem 6 tematów pod innymi nickami,przebywało pare osób i wyobrażcie sobie vera icona poszła na redakcje jako orange i wykasowano mi ich 5 sztuk!!!!!!!!!Ta kobieta była banowana 12-krotnie i Ona śmie mówić o moralności!!!(Przyznaje sie do 4 banów)Zreszta. doświadczyliście sami jej najazdów tutaj.Teraz myslałem ,ze jakieś szczeniactwo sie tutaj pomarańczowe zaległo i okazuje sie ,że nie.Dlaczego mklara wykasowała z tematu d/u wszystkie swoje posty??Moze to przypadek lecz w cuda na kafeterii nie wierzę.Wyjaśnie wam o co biega.Każdą orange mozna wyłapać co sie tutaj wpisywała tylko wystarczy przeanalizować wypowiedzi na tamtym temacie.Kiedys miałem sporo czasu i wyłapywałem takich delikwentów bez trudu,chociaz kosztowało mnie to sporo wysilku czytając stosy wypowiedzi z innych tematów.Zgłaszałem na redakcji za obrażliwe odnoszenie sie do mnie i ci kare im wymierzali.I tutaj jest cloo całej sprawy.Nienawiść za to że ich wyłapywałem. Tyle wyjaśnien z mej strony.Niestety zaczałem palić poniewaz takiej kanonady oskarzeń dawno nie słyszałem. Spokojnej nocy.🌻❤️🌻😘🌻:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanikuła z Tczewa-- jestes napewno kobietą ,gdyż czasowo zaiskrzyło miedzy nami:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanikuła z Tczewa
czyżby? najczęściej iskrzy ci się z Tomusiem masterkiem to co jesteś pedałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komentarza już nie trzeba wstawiać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanikuła z Tczewia
Przepraszam. poniosło mnie. Na zgodę: kwaitek dziewiczy dla FANFI: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanikuła z Tczewia
Przepraszam Fanfi, za to całe prześladowanie-masz rację. To wszystko robię z miłości dla Ciebie ❤️ Kocham Cię Janusz ❤️ 👄 Pragnę Cie i pożądam w każdej chwili, którą spędzam na forum kafe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sens sie zrobił
tu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewczynki :D topic okazal sie wielkim sukcesem Izus, zobacz ilu tu gosci;) tu jest po prostu najlepiej he he. Kobietko jak minal dzien? :) Fanfi- nie mam nic do Ciebie ale strasznie jakos naciagane i niespojne to tlumaczenie. Ale to nie istotne, to nie jest tematem tego topicu. Co u zony? Nie pal wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes może
kanikuła z Tczewia--"świetnie " taki twój nick.Masz dobrze zryty berecik jak o swoich sprawach intymnych wypowiadasz sie publicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walkiria z kafe
długowłosa Ola, to może jednego, jedynego papierosika przed spaniem? Nic się nie stanie, tylko jeden ;) taki smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj długowłosa Poczytałem i jednak miałem dobrego nosa,ze autorem tych tutaj paszkwili pomarańczowych jest Perwersja>:DNiby dojrzała kobieta a zachowuje sie jak smarkata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugowlosaOsa--co u mojej luby? to co zawsze po wykapaniu,nakarmieniu połozyłem do ramion Morfeusza i smacznie sobie śpi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walkiria z kafe
No tak, żona śpi a ty podrywasz panienki na kafe. ja bym takiego chłopa wywaliła za drzwi, niech śpi na wycieraczce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądziłem ,ze bede dłuzej szukał lecz taki wachlarz jezykowy ma tak szeroki,ze bez trudu odnalazłem, to czego szukałem.:D Jakbym osa chciał skrupulatnie wszystko opisać wyszedłby elaborat nieczytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walkiria z kafe-- dlaczego podszywasz sie pod dobra znajoma moją??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaIkiria z kafe
Jaką znajomą? Coś Ci się pomyliło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałem pytanie Walkirio czy śpisz czy ogłuchłaś?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony zboczeniec
Ola? ty jednak popalasz czy całkowicie skończyłaś z nałogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WaIkiria z kafe
musisz się fanfi przelogować aby udzielić sobie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WaIkiria z kafe-- nie pomyliło mi sie!!!!!!!!!Co to za mumery z ta przebieranką Ty to jesteś czy znów jakiś dureń za ciebie to uczynił??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WaIkiria z kafe-- była u mnie na temacie Valkiria wiec nie gadaj mi tutaj andronów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×