Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

No jesli myślicie,ze jestem sknerusem jestescie w błędzie.Była taka opiekunka na 2 godziny najpierw z pomocy społecznej.Wytrzymała tydzień!!!!!!!!!Póżniej zatrudniłem prywatnie o nieposzlakowanej opini.Po dwóch dniach stwierdziłem brak gotówki nie wysokiej 500 zł.Nie wszystko na karte mozna zakupić są usługi ,gdzie nie maja dostepu.Więc jest Impas.Kogo ma dać do sądu??Nie było swiadków a Policja za wariata mnie zrobi.Mam sie narazać do takiej sumy?Rodzina wspomaga jak moze lecz też trzeba wyjść a to juz ponad moje siły.Nie wolno mi dżwigać powyzej 5 kg,gdyz mam tak silne bóle w kręgosłupie,ze kończy sie w wyladowaniem na dwa tygodnie w szpitalu.Dlatego jestem przygotowany na wszystko,swoje zycie dobrze przezyłem i dzieci wykształciliśmy.I mam sie tutaj uzerać za bezpodstawne oskarzenia spamera!!!!!!!!!! Teraz wyjaśnie jak ja miałem temat co czyniłem aby do anomali nie dochodziło.Otóż zakazałem uczestnikom tematu dyskusji z pomarańczkami.Wściekłość była niesamowita tych osobników pomaranczowych i spamowali.Tylko"załatwiłem" tak sobie ,ze moderatorka pilnowała tego tematu i każdy spam w zarodku do 2 godzin był kasowany.Skończyły sie spamowania i durne wpisy.:DRok czasu miałem spokój.Póżniej zmieniło sie na cafe dosyć duzo i bezprawie nastapiło takie jak jest dzisiaj.Oskarzają mnie na nicku ducha o to,że nie będąc i nie znajac nawet tematów przypisują mnie uczestnictwo na nim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.No cóż głupota nie zna granic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów o Duchu
tutaj temat o różnych wcieleniach Ducha http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4818258&start=0 tutaj temat jak sam ze sobą rozmawia http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4815205 na śmietniku też ze sobą rozmawia-nicki: Klamka z zachrystii (pod którym i tutaj pisał) oraz ADONIS pani M. obraża, kpi z ludzi, wyciąga na forum informacje z prywatnej korespondencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa właśnie napisałam, ze nie mogę się zabrać za odchudzanie;) Wiosna przyszła, będzie lepiej:D FANFI po tym co piszesz jestem coraz bardziej przekonana o tym, że jednak powinno być coś takiego jak testament życia. Chyba Gowin proponował, ale go przegłosowano. Zostań z nami, pisz :D nie zwracaj uwagi na to co piszą inni. Dużo siły życzę Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów o Duchu
a tutaj macie jeszcze dowód na to, że ADONIS pani M. to ta sama osoba http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4815740 przecież sam tutaj pisał, że wykasowano mu temat, w którym wkleił kilkaset żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry PARANOIKU ale ten temat nie jest o zadnym adonisie, masterze czy innych wcieleniach tylko o rzucaniu palenia! Nie interesuje nas ile kto ma nickow i o czym rozmawia! Wybrales zly temat! Rozumiesz?! Wypad stad bo nas te zale nie interesuja, masz obsesje. Ale sie wkurzylam ;) kobietko jaki jest Twoj cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów o Duchu
Fajnie jak ktoś rozwala topik, na którym piszesz? :) Duch vel. Fanfi robi to samo na topiku, na którym piszę ja i wielu innych ludzi. Dlatego się tutaj pojawiłam. Każdy wpis Ducha na "moim" topiku, który nie będzie na temat będzie skutkował moim wpisem tutaj. Proste :) A poza tym tylko ostrzegam, żebyście nie byli w stosunku do niego zbyt otwarci, bo potem możecie to przeczytać o sobie na kafe. :) Co z tym zrobicie to już jest Wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jest mój cel? kochana :) - jeśłi chodzi o wagę to nie mam zbyt wygórowanych ambicji;) mam .. lata;) , wzrostu 158 cm, waże w tej chwili 64 kg. Może schudnę 8 kg, jesli mi się zechce;) Powiem Ci, że życie tak szybko mija i czasem nie warto tak sie męczyć:D Najważniejszy mój cel - NIE ZAPALIĆ już nigdy więcej. Mam nadzieję, ze mi się to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie mi link do waszego topiku i link na którym vel. Fanfi daje ten topik do usunięcia na smietniku. Coś mi tu nie gra fanfi. A wiesz że nie lubie fałszywych ludzi. Kochana oso idzie jak pod górkę. wiesz podziwiam Cię, najpierw rzucenie palenia teraz odchudzanie. to się nazywają ambicję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś przezyłam znajomość wirtualną. Godzinę pisania na gg, godzinę gadania przez telefon a potem pisała, że kocha mnie. Ba... chciała nawet przyjechać do mnie gdy szłam do szpitala. Teraz, nauczona pewnym doświadczeniem, nie wymianiam si e pewnymi danymi zbyt szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumie tego zaangazowania w wirtualne zycie, musisz byc bardzo nieszczesliwa prywatnie.. To temat izki i my tu gadamy o rzucaniu palenia wiec wyjazd frustratko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów o Duchu
A to temat Kociego Pazurka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4171174&start=0 i my tam gadamy o dominacji i uległości. Niestety często Duch nam w tym przeszkadza. Często też obraża i kpi z ludzi tam piszących, ale to już mniejsza o to. Najgorsze są kilometrowe spamy, które uniemożliwiają normalną rozmowę. Obecnie kilka jego wpisów można zobaczyć tylko ok. 1025 strony i na ostatniej albo przedostatniej stronie, bo regularnie złaszamy jego wpisy do usunięcia. Co do zgłoszenia na śmietniku tematu do usunięcia-tego nie widziałam, nie śledzę śmietnika bardzo regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000 Dajcie mi link do waszego topiku i link na którym vel. Fanfi daje ten topik do usunięcia na smietniku. Coś mi tu nie gra fanfi. A wiesz że nie lubie fałszywych ludzi. Widzisz jak Toba manipulują!!! wiec pytam sie po co mam tutaj przebywać jak już załozycielka tematu ma wątpliwości do mojej osoby.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem nieszczęśliwa. Pisałm kiedyś na pewnym topicu i ona poprosiła o rozmowę na gg bo ma straszny problem, tak napisała. A potem tak mnie osaczyła, nie potrafiłam powiedziec jej, że nie chcez nią pisać. Teraz gg służy mi tylko do rozmowy z siostrą i synami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka dlaczego ta pomarańczka nie chce sie ujawnić w czarnym ubranku.Przecież to moze być kazdy!!!! Jeśli jest z tamtego tematu czego sie obawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osa masz rację że to teamt o rzucaniu palenia tylko że założycielka poległa juz na samym początku:( Kochana "kilka słów o duchu" nie wiem o co chodzi z tym duchem. Nikt mi konkretnie nie wytłumaczył co się stało na cafe i jakie ma podstawy że tak wszyscy nie trawicie vel. Ducha. Mi nikt nie podpadł. Normalnie pisze na moim topiku, że Wam ktos smieci to nie znaczy że tutaj maciesię mścic bo co to za sens. Fanfi zauważyłam że na prawdę masz mnóstwo nicków, po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka słów o Duchu-- teraz mnie faktycznie wkurzyłaś i poświece czas aby Cie znależć na czarnym nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko Osa o tej nieszczęśliwej to kierowała chyba do "kilka słów o Duchu" a nie do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi zauważyłam że na prawdę masz mnóstwo nicków, po co Ci to?--po to aby mieć spokójz debilkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietko- to było do pomarańczy nie do Ciebi!!!!!!! Jesteś taka drobniutka że budzisz moją bezwarunkową sympatię, moja mama ma podobny wzrost :) izja- gołym okiem widać że Fanfi coś namieszał ale przecież nie na Twoim topicu więc spokojnie, nie irytuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów o Duchu
Innego sposobu na Ducha nie ma, może w ten sposób da spokój tematowi d/u. Czy to ma sens? Może i nie ma, ale nic innego nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to ignorować. Dziewczynki tylko my tu zostałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka słów o Duchu
Nikt mi konkretnie nie wytłumaczył co się stało na cafe i jakie ma podstawy że tak wszyscy nie trawicie vel. Ducha. ____________________________________________________________________ A co do tego to ile ludzi tyle historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko-całkiem możliwe:) Niedługo całkowicie zniknę z tego topicku, wogóle z kompa- sesja mi się zbliża.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucz się:) ale chyba listę obecności podpiszesz? zostanę tu sama, Iza mało pisze, Evimati nie ma:( FANFI też chce iśc Ech... samotna się poczułam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×