Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Witajcie Dziś usłyszałem od kobiet ,które wyjeżdżaja na saksy do Niemiec przy opiece starszych osób.Zarabiają różnie od 500 euro do 1500 euro na miesiąc + oczywiście wyżywienie.Tak maja pelny luksus.Powracając do tematu dawaja mi 1.5 roku życia na taka opieke jak stosuje do żony.Na nogach jestem na każde zyczenie wiec wieczorem jestem "załatwiony" i tylko laptop mnie ratuje w pościeli abym tutaj z wami pobył.Już mam iśc na operacje lecz KTO zajmnie sie moją ukochaną wtedy??Przeciez dzieci mają wspaniałą prace i przez nas mają utracić??Teraz kwintesencja całej sprawy.PO CO MAM nie palić jak koniec bliski:O:( Więc oświadczam,ze pale od dziś przecież te durne ok.300 złociszy mnie nie zbawia,mam najwyższa emeryture,Dzieci mają wysokie zarobki to po cholere mam sie męczyć!!!!!!!!!!!! Izunia od tej chwili dołączam do Ciebie i kurzę az mi sie z kalfasa(łba) dymi.Ach jak przyjemnie wciągać ten "zbawcy" dymek trzeba wykorzystać do maksimum ostatnie chwile życia.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesmaczne to jest, zaśmiecasz nam topik takimi durnymi wpisami:( FANFI po co palisz? Dzisiaj rano pijąc kawę pomyślałam jak to fajnie, że nie palę. Na samo wspomnienie zaciągnięcia się dymem papierosowym robi mi się niedobrze:O Evimati, Osa my nadal nie palimy :D i jest ok:D:D:D Iza wiem, że kiedyś dołączysz do grona niepalących:) Miłego, pachnącego dnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! Kobietko Ty jak zwykle na nogach:) jak tak Fanfi napisal, o tym, ze to nie ma sensu, ze to jego uciecha i odskocznia, malo brakowalo a runeloby wszystko co sobie poukladalam. Na szczescie, to impuls. Fanfi wybacz za smialosc ale nie Ty jeden masz ciezko, uwierz. szkoda ze tak latwo sie poddales. Czyli teraz kobitki tu rzadza:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim w ten ponury dzionek. fanfi po prostu się poddałeś, a to prawie miesiąc jak nie palisz. Ja nawet nie zaczęłam, tak czytam sobie jak Kobietka pisze że czuje obrzydzenie do papierochów to sobie myśle jakie to musi byc fajne uczucie. nie wiem o co chodzi z tym "duchu wypad z d/u"? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten sliczny słoneczny poranek. Oprócz nicku Fanfi noszę i ten nick.Jakiś cymbał,który czuje sie bezkarnie będzie ustawicznie spamował więc odskakuję od was aby był spokój.Na tym nicku miałem swój temat kiedyś i przebywało na nim kilkanaście wspanialych osób.Niestety ktoś w kierownictwie kafeterii ma takie chody,że nic jemu nie mogą zrobić i rozwala tematy.Mój tak samo rozwalił a liczył juz bagatela 38 tysiecy postów.W profilu miałem na tym nicku 32 tysiace postów.wykasowałem temat i zmieniłem ubranko.Niestety ten debil ma dojście i więc zawsze szybko mnie znajduje.Obojętnie na jakim nicku bym nie był.Długo tutaj by opowiadać o burdelu panujacym na cafe.Więc bawcie sie dobrze i mam nadzieję ,ze zaprzetanie spamować jak mnie tutaj juz nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyszedlem wieczorem i zobaczyłem ten syf wiec wkurzył mnie niesamowicie.Zapaliłem a historie ,którą wcześniej opowiedziałem była pretekstem.:O:( Z ta gerengolada cafeteryjna juz nic nie mozna zrobić.Wczoraj rozmawiałem z właścicielem kafeterii Michałem Briańskim na GG i obiecał że sie tym zajmnie.Już tak było 2 lata temu i tylko pare moderatorek zwolnił lecz trzon pozostał nienaruszony.Wiec nie zmieni sie tutaj wiele na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi troche to dziwne że tak niektórzy na cafe Cię potępiają. Musiałeś komuś konkretnie podpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby nie było wątpliwości podpisuje sie nad powyższymi wpisami.Żegnajcie wspaniałe kobietki. I co najważniejsze NIE PALCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jakbym tutaj napisał prawde( a było tak dokładnie 2 lata temu na redakcji)zablokowano by mnie na MAC.Wiesz co to znaczy.Że byłbym zablokowany przez serwer i zadne proxy nie wchodzą w gre.Mozna to ominać a jakze tylko juz wchodzi sie z kodeksem karnym.Moge tylko powiedzieć to,ze żadne skargi napisane do redakcji nigdy nie znajdą sie na biurku dyrektorki cafe J.Gasiewicz poniewaz pilnuje tego pewna osoba.Po prostu są listy iwigilowane!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka2000-- a skad o tym wiem tego nie moge ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę biegał po kawiarenkach netowych aby nadać wiadomość (gdyz znają moje ajpi)mam to dokładnie mówiąc kolokwialnie w dupie...Poprostu mogę wyjść całkowicie z cafe i nie musze sie uzerac wcale,tak jak grono moich netowych przyjaciół,gdzie do dziś mam z nimi kontakt na GG i mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak już cos sie robi w tej sprawie bo zniknał spam całkowicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos sumienia....
duchu wystarczy że nie będziesz spamował naszego topiku o placzach.dominacja/uległość to wtedy nie ruszymy topiku o palaczach. Sam zgłaszałeś do czyszczenia ten topik na śmietniku, a teraz się dziwisz? jesteś stuknięty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Master dziękuję za zgłoszenie spamu na śmietnik. Widze że też juz jesteś nie palący:) Wytłumaczcie mi o co chodzi z tym duchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANFI na jaką operację masz iść? Piszesz, że jest Ci bardzo ciężko opiekować się żoną przec całą dobę. Nie wątpię, że tak jest. Ale napisałeś, że masz wysoką emeryturę więc możesz zatrudnić opiekunkę do żony na kilka godzin w ciągu dnia. Stać Cię chyba na to, jeśli dołożysz również te 300 zł za fajki, jak nie będziesz palił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietko Dukana stosuje. To bardzo dobra dieta. Kiedys schudlam 10kg w miesiac:) Fanfi, Kobietka ma racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam na temat tej diety. Niekótrzy lekarze twierdzą, że nie jest zdrowa. Przymierzam się do diety Mż, ta jest najbardziej odpowiednia dla mnie tylko nie moge zmobilizować się;) Już wiem skąd taki nick ;) długi włosy, w talii osa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze ta osa to tak do rymu, bez podtekstu raczej :p diete przeszlam cala i jezeli czlowiekowi palma nie odbije i stosuje wszystkie zalecenia to nie ma cos takiego jak skutki uboczne :) wiadomo sa wyjatki! Ja raczej duzo nie chce tracic, bo jestem wyroka dosyc-172cm i nie chce niekobieco wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaliczam sie do grona Proznych-Wiecznieniezadowolonych :). Mam boczki i to wlasnie je chce zrzucic ;) tylko tyle brakuje mi do szczescia he he. Kobietko musisz byc silna ze na MZ wytrzymasz, bo ja bym podjadala i to bardzo, nie umie tak sama wyznaczyc limitu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×