Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Nie będe, minęła mi całkiem ochota. Zapaliłabym tylko gdybym trafiła 6 w lotka:) poważnie! Innej możliwości nie dopuszczam do myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak ma być przenosze sie na temat d/u.Zobaczymy kto wygra na tym!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko postaram się więcej pisać i w końcu rzucić to badziewie:) Osa nie opuszczaj nas po jestes bardzo sympatyczna dziewczyną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję:D Wy także przypadłyście mi do gustu:) Widzę że niechcący Twój topick został jedną ze stron wojennych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będe przecież płakać ztego powodu ze ktoś się msci na kimś na moim topiku:) kochane miłego dzionka zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FANFI wolisz erotykę niż zdrowie? :classic_cool: Iza wiem, że przestaniesz palić:D Zmykam już do domu. Może wieczorkiem wpadnę;) Miłego popołudnia dziewczyny i chłopaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej puk puk co wy wyprawiacie olać tych co nie pisza na temat pachniemy nie palimy swiat jest piekny i chyba juz naprawde robi sie cieplo , ja juz nie moge sie doczekac weekendu :) pozdrawiam no i zostały mi 4 kg do zrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodod 🖐️ już jesteś laska, nie musisz zrzucać następnych kg:D zrobiłam dzisiaj rowerem 15 km:D rewelacja, czuję się świetnie. Nie palimy, pachniemy:D Słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie :-)
Drogie Panie. Poproście ładnie słynnego ducha cafe ( tutaj Fanfi) aby opuścił nasz topik Dominacja- Uległość raz na zawsze. W zamian dajemy słowo honoru, że nie będziemy Wam przeszkadzać. Przepraszamy za ten szantaż, jednak nie mamy innego wyjścia. Nie chcemy aby rozwalił nam kolejny topik na cafe. :( Może Was posłucha. Bo my nie wiemy co mamy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi szantaż :D Wy będziecie spamować tutaj, my przenosimy się do Was-proste :) Każdy niech pilnuje swojego nosa ;) Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie :-)
jak tam chcecie. W każdym razie uważajcie na niego. Zwłaszcza w prywatnej korespondencji- nie piszcie mu o swoich prywatnych sprawach ani broń boże nie wysyłajcie swoich fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlo*
jest gwalcicielem, zboczencem, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie :-)
Odnajdźcie sobie topik podglądanie, 12wrzesien2010. nicki-strzalka zyrafa. To Wam wyjaśni,czemu desznika vel ducha vel fanfi nikt nie szanuje na kafe. To zdrajca sprzedawczyk i szantażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie :-)
czasem mocno mi odbija lecz nie przejmujcie sie tym:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś pewna, że osoba pisząca pod nickiem strzałka żyrafa i FANFI to jest ta sama osoba? FANFI pisał, że opiekuje się obłoznie chorą żoną i nie ma czasu na kafeterie :classic_cool: Miłego dnia życzę wszystkim:D NIE PALIMY dzisiaj, bo palenie nie modne jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie:) Ale się zamieszanie zrobiło, tylko samej osoby zainteresowanej brak, Fanfi gdzie jesteś i wyjaśniaj tu wszystko szybciutko bo troche to mało wiarygodne żeby dojrzały facet takie robił śmietnisko nie wiadomo w jakim celu. To dziecinne. Kochane topik troche odbiegł od tematu. Osa jak tam Twój chłopak, dalej pali?Pewnie tak samo jak ja. Właśnie sobie uswiadomiłam że prawie miesiąc minął jak teoretycznie nastał ten sądny dzień w którym wymiękłam i do dzisiaj pale. Ale to leci. Już prawie miesiąc bym nie paliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JA WITAM nie rozumiem ludzi którzy tu prowokują zmieniają nicki i piszą pod kilkoma pseudonimami ... Jakie macie w tym cel, i do czego chcecie doprowadzić? Takie coś trzeba w sobie leczyć bo to zaburzenia osobowości są Tacy ludzie mają jakiś problem ze sobą,ale to da się wyleczyć a duch cafe? no cóż epopeje można by napisać na temat tego człowieka ale szkoda na to tu czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Przyjemnego dnia zyczę Regres-- zapomniał wół jak cieleciem był.Przypomnij sobie ,kto cie bronił jak ośmieszano cie, że jesteś starym kawalerem i ktoś cie porzucił.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc aby juz wiecej tutaj nie jątrzyć oddalam sie w spokoju.Link otrzymałaś Izunio ode mnie.Kto tutaj pierwszy przybył aby rozwalać temat??Oczywiście vera icona i Perwersja.Przecież wyraznie tutaj powiedziała vera,ze nie spocznie,aż rozwali całkowicie.Więc sobie teraz interpretuj jak chcesz Izunia,mnie to juz nie interesuje ,bo tym wpisem zakończyłem tutaj przebywanie. Tak SZANUJESZ PIERWSZYCH PRZYBYŁYCH NA TWÓJ TEMAT:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze osoba co pierwsza u mnie na temacie sie zjawiła jest w stałym kontakcie ze mna!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, że życie tak szybko umyka i szkoda czasu na takie przepychanki słowne w wirtualnym świecie. Motto na dzisiejszy dzień - DZISIAJ NIE PALĘ :D:D:D Iza czekam na Ciebie bez fajek oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi fajnie traktujesz ludzi na cafe. Po prostu gratulacje.Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×