Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Gość poszukujaca_Anna
moje XX urodziny :D a jest co oblewac:) imprezka tylko i wylacznie dla dziewczyn. Hehe oj bedzie sie dzialo, tymbardziej, ze moj ukochany maz, zgodzil sie eksmitowac na weekend z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babski wieczór? Jesoooo! alkohol i młode kobiety bez facetów. Takie rzeczy chciałbym zobaczyć. Moja żonka była na takiej imprezie, a ja ją odbierałem po imprezie. To co zobaczyłem później na zdjęciach, to fiu, fiu... Szkoda, że mnie tam nie było, ale pewnie kobitki bawią się inaczej gdy nie facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera, zgadzam się w 100%. Higiena to podstawa. Nie wyobrażam sobie wyjąć wacka przed kobietą bez wcześniejszego prysznicu. To ja czułbym się niezręcznie. I w drugą stronę to samo. Lubię robić minetkę, ale czystość jest bezwzględnym warunkiem. dostałem kiedyś komplement od (wtedy) mojej dziewczyny, że nie myślała, że ładnie tam pachnę. Ja muszę o to dbać, bo mam duży napletek, a tam się wszystko zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca_Anna
No ja mysle, ze impreza bedzie udana :D gorzej jak zatesknimy za meskim towarzystwem :D hehe a tutaj lipa, nie mam w poblizu zadnego fajnego sasiada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle bez
ja tam ciągle chodze bez bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca_Anna
Ja czesto spie bez bielizny, lubie taki przewiew :D a nawet w lecie to odwazylam sie kilka razy wyjsc bez bielizny w samej spodniczce albo w szortach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on....
poszukująca anna podaj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca_Anna
on: 34477987 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie poszla
ta wykapana w rajstopach? zaintrygowala mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na miasto bez bielizny? Niezłe. U faceta to jakiś dziwnie. Wacek obijałby mi się . U kobiety to pewnie musi być komfort. Taki przewiew w szortach. Lato się zbliża. Może spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym nawet zapłakala do tej skóry a potem wypiłabym woje łzy. Alice, placzesz ze mna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca_Anna
Sprobuj pewnie Ci sie spodoba, hmm a zwlasza ten kobiecy wzrok na Twoich szortach... bezcenne :D to takie fajne uczucie powiewu, wygody i jakby nie bylo... podniecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie, nie prowokujcie z tym pokazywaniem, bo jeszce pokażę i co wtedy? A wtedy będę oczekiwał czegoś w zamian. Też bym chętnie zobaczył jakiś kawałek ( obcego) kobiecego ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukujaca_Anna
racja obce najlepiej zawsze smakuje i wyglada :D to ja sie dolaczam do Was dziewczyny :) hehe jest juz nas 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci mogę wysłać swoje włosy wycięte :classic_cool: albo oko :classic_cool: albo uśmiech :classic_cool: albo rekę :classic_cool: albo nos :classic_cool:Moze być? :D:D Pokaż, najwyzej będziemy rzygać. :D:D:D Mi by sie nawet przydało :D:D:D Już czuje, ze chudnę. :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×