Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Zawsze myślałem, że się myzia, a nie mizia... Muszę uświadomić moją panią, że od lat robię coś nie tak. Od dzisiaj będzie mizianie. Koniec z myzianiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw, można dotykać, tylko najpierw musisz przejść szybki kurs jak dotykać, żeby było miło, a nie śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo to ja pałką też ją myziałem, ale skoro mówisz, że to nie tak, to ja od dziś będę tylko miział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu ale co jak co ale z miziania i smyrania jest najlepsze świntuszenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni i kwestia czym się mizia, bo mizianie paltzem to nie to samo co mizianie językiem na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromnicą, to Ty jakaś niedzisiejsza jesteś? żyjemy w dobie interaktywnego silikonu, a Ta z gromnicą wyjeżdża. Nie ma jak dobre, sprawdzone lekarstwo od babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można miziać naprzemiennie czym się tylko możne. Nawet w cholerę romantycznie...oddechem, myślą, spojrzeniem :classic_cool: Klub onanisty sie tu zrobił. A ja chciałam tylko potulić sie do Witka. :( Zepsuliście mi mój cały, misternie zaplanowany podryw. :( I już nie wiem naprawdę czym ja go mogę zainteresować. Jestem tak płytka, ze mam do zaoferowania tylko dziurę i japę. No, i cycki. :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam gromnice taką wystruganą na podobieństwo ...:-p o i dodam że mój ją wystrugał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sobie wystrugała Darth Vadera wersja bardzo mini :classic_cool: Albo, co mi tam... mieczem świetlnym też by szło sie popieścić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę w majtkach i staniku :classic_cool: wypraszam sobie. :D:D:D Nie wiem co mam ubrać dzisiaj :( I jaki koror pierrdolnac na paznokcie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam ,Mój na swoje podobieństwo wystrugał :-p trochę się chichrałam ,ale nie chce mu przykrości sprawić więc używam :D niech się chłop cieszy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×