Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Nie kręcą mnie czyjeś włosy. Nawet łonowe. Ale widzę, że się fan klub mojej skórki zawiązał. Ale mi miło. To się nazywa połechtać czyjeś ego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki Billu, a słyszałes kiedys o takim terminie jak "sarkazm"? :D mnie tam włosy kręcą, najbardziej te na torsie ❤️ jajek nie chcę, miałam takie wsiowe, pyszne i wpierrdoliłam w 3 dni całły mendel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobaa, Oj dawno mi nikt skórki nie łechtał. Będzie już ze 3 dni... vera, po wsiowych jajkach dupa rośnie. Dużo kalorii mają. Wiesz ile będziesz musiała biegać bez bielizny, żeby ten mendel spalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwy duch
mycie nie pomoże, dezynfekcja potrzebna, lizol albo wapno palone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z tym prysznicem nie szalej, bo jak się zaczniesz bawić tam "na południu", to Cię później mąż za rachunek za wodę zabije. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki Billu :) A co cie moja doopa obchodzi :classic_cool: Moze nie mam pośladów jak anorektyczka ale słyszalam komplementy na temat tej części swojego ciała :classic_cool: Zawsze robie to samo, zegnam sie tylko po to, zeby sobie przypomnieć, ze krasnoludki nie nalały mi wody do wanny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera ma zajebiste cycki? No proszę, a ja nie miałem przyjemności ocenić. Gdzie ten link do cycków? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi bimbały nabrzmiały na samą myśl :classic_cool: Też bym Ci pociumkała :classic_cool: Nie tylko cyce :classic_cool: A tak w ogóle, jak zajdę :classic_cool: idziesz ze mna do Witka, mozesz se wybrać połozenie, ja zajmuję jego klatę. :classic_cool: A tera juz idę. Dozo za chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd mogłem wiedzieć że tu jesteś?? Wcześniej byłem ubrany to na ten topike nie wchodziłeme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×