Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

To Witkacy ma fajną klatę? Jak wyjdziesz z wanny prześlesz mi jotpega. :classic_cool: :p Ala-a Ty oczywiście cnotka :D Szybki Billu, żeby zobaczyć tzytzki Very to trzeba sobie zasłużyć i przede wszystkim najpierw pokazać zdjęcie pauki, ewentualnie klaty, ale jak masz nieowłosioną to nawet się nie wychylaj. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam dobrze na golasa o tej porze :D a ja muszę w pracy siedzieć i to jeszcze w bieliźnie ,nie wspominając o ubraniu 😭 buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka moja praca :) ale z chęcią bym się rozebrała :D Tylko nie wiem jak reszta by zareagowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersjo, zła kolejnosć :classic_cool: Najpierw musi się z żona rozstac :classic_cool: Nie no, bez jaj. Jestem brzydka :classic_cool: Cała :classic_cool: Mam ladne oczy :classic_cool: Witek, opisz nam swoja klatę, okres mi sie skończył, szukam powodu do zjechania z placa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka, jeszcze byś się zdziwiła ile osób u Ciebie w pracy myśli o tym samym. A pracujesz w damskim, czy męskim towarzystwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiem tasować, ale tych o zjeżdżaniu z palca i jotpegu nie znałem. Człowiek się uczy całe życie. A słyszaliście o czochraniu lemura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że w męskim towarzystwie w jednym pokoju mam dwóch bardzo dojrzałych panów tak po 70 tce :D :-p więc nie sądzę że o tym myślą .. ale może ...kto ich wie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka kamerka, trzeba było sięgnąć ręką na drugą stronę monitora:) klata jak klata, szeroka chyba troche, nie łysa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka, naprawdę zdziwiłabyś się o czym oni myślą. Mój kolega kiedyś korzystał z kompa swojego ojca, który ma koło 70 i jak zobaczył co jego starszy ogląda, to szok. Ale ubaw miał jak zobaczył co jego ojciec wrzuca na neta. Pozory mylą. U faceta 70 lat nie oznacza, że się wykastrował. Może hydraulika mu szwankuje, ale chęci zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×