Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nhnhnhnh

3 mies.dziecko spi 10 h bez przerwy

Polecane posty

Gość rtwtwrtwrrtrq
dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek tezx zaczal
przesypiac noce odkad skonczyl 3 miesiace. Za to w dzien jadl za trzech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzecko po zakonczeniu 3 mca
Ma wystarczajaco tluszczyku, zeby przesypiac noce. NIektore dzieci budza sie jeszcze na karmienie a niektore spia do rana. Wczesniej trzeba budzic na nocne karmienie, bo jesli dizekco sie nie budzi samo to moze oznaczac, ze jest zbyt oslabione i moze ot byc dla niego niebezpieczne. A jesli po 3 miesiacu spi ladnie claa noc to nic tylko sie cieszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeTttemaattt
co to znaczy, ze przesypia noc? kiedy ostatnie karmienie? i ile godzin snu nie jest juz norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka mając 6 TYGODNI spała 12 godzin w nocy :D a ponieważ ładnie przybierała na wadze, pediatra stwierdził, że nie ma potrzeby jej budzić. Z tym, że podawałam jej na noc mleko z odrobiną kleiku kukurydzianego, potem stopniowo zwiekszałam dawkę kleiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn odkąd skończył 4 tygodnie śpi po8 godzin, n początku budziłam go w nocy do karmienia ale kończyło się to płaczem, łzami a i tak pociągnął dwa razy i od razu zasypiał, właśnie wczoraj skończył 10 miesięcy i jest zdrowym dzieckiem, ładnie śpi nadal w nocy i w dzień, nawet stawia pierwsze nieudolne kroczki w łóżeczku, jest wesoły, uważam że żadnego złego wpływu na niego nie miało nocne nie karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×