Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiem co piszesz

UKRAINKI SĄ STO RAZY PIEKNIEJSZE OD POLEK!!ZGADZACIE SIE??

Polecane posty

Gość gość
eee tam, nie ma się co emocjonować. Ukrainki wcale nie są ładniejsze od Polek. Byłem we Lwowie miesiąc temu i nie zauważyłem jakichś szczególnie pieknych. A jestem z Krakowa, więc mam porównanie, bo u nas dużo ślicznych studentek. Wracałem z grupą Hiszpanów i wszyscy mówili, że cieszą się że do Krakowa wracają, bo Polki duuuużo atrakcyjniejsze dla nich są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poubierają się jak tirówki :D i tak chciałyby być Polkami a tu akcencik wschodni i doopa, mniejsze możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki ładniejsze bo na obcasach i w mini chodzą codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ten komentarz pisała jakaś ukrainka na zasiłku w Polsce. Jesteś żałosna.. znam parę ukrainek jak i ukraińców i sorry... ale wszyscy z nich to zaniedbane pasztety którzy uważają że mydło tylko w święta się używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki mogą być ładniejsze jak ktos lubi niskie brunetki przechudzone albo przygrube , Polki mają bardziej zimna urodę bardziej podobna do skandynawek, brązowo szare włosy , szare oczy , chłodny typ cery , natomiast Ukraińcy mieszali się z ciemnymi turkami więc widać u niektórych te arabskie korzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mówienie ze ukrainki sa takie piękne to bzdura , pracuje ich u nas masa w mieście i owszem sa ładne ale żadne boginie , są na poziomie Polek tylko ze bardziej wiesniacko ubrane ,jedyne ukrainki jakie się wyróżniają to te rosyjskojezyczne ze wschodu , ale te z zachodu i środka sa takie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto pisał ten temat ma fantazję , pracuje w Niemczech tu jest Misz masz ludzi i powiem tak najładniejszą dziewczynę jaka znam jest Niemka o polskich korzeniach (ojciec niemiec mama polka ) jest też parę ukrainek i Niemcy jakoś nimi się nie zachwycają , może dlatego ze ideał Niemca to wysoka nieboeskooka blondynka a typowa ukrainka to mała brunetka lekko krępa czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiem jeszcze ze w niemczech zachwala się rosjanki , Polki i ukrainki uchodzą za "takie sobie całkiem ładne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espresso34
co wy pierodolici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espresso34
Zje...by ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ukrainki i Polki się kija różnią poza modą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki wcale nie noszą obcasów i seksownych ubrań na codzień no chyba ze nam się trafiły jakieś "felerne " od Polek raczej bym ich nie odroznil ×D , już prędzej niemke bym rozpoznał bo nieraz przyjeżdżają do naszej firmy pracować zdalnie i one się już sporo różnią , te z Bawarii to farbowane platynowe blondynki z szarymi oczami i patrzą się jak ssmann :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sranie w banie :O ,,,,, są ładne Polki i brzydkie Polki ładne brazylijki i brzydkie brazylijki ładne ukrainki i brzydkie ukrainki , nie wymyslaj ze ukrainki to "same boginie " z całym szacunkiem do tych biednych kobiet bo sam jestem facetem ale ,,, zauważyłem że wiele ukrainek ma głowę nieproporcjonalnie wielka do resztyc ciała , np ciało dziecka i wielka głowa ,,, Co nie zmienia faktu ze nawet jak jest nie za specjalną zawsze może być dobrym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam że Polki rosjanki ukrainki niemki wloszki hiszpanki i każde inne sa najlpiekniejsze na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wyszukać na youtube filmy z polskich i ukraińskich miast i porównać kobiety na ulicy, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to ze ja serio nie widzę różnicy między polkami a ukrainkami nawet na filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy i Ukraińcy mają najbardziej podobne geny w Europie więc nic dziwnego ze nie widać , to już rosjanki dużo bardziej różnią się genetycznie od ukrainek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne zjawisko ze faceci z bogatszych krajów zawsze wychwalaja te z biedniejszych , to chyba jakieś leczenie kompleksów :D dlaczego Polacy nie mówią ze norwezki sa piękne ze szwedki sa piękne ze rosjanki z Moskwy sa piękne ? :D bo sa dla was za bogate ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dobre Polki i źle Polki , uczciwe ukrainki i nie uczciwe ukrainki , znam parę gdzie związek Polaka i ukrainki się rozpadł i teraz znalazł sobie polke z która jest szczęśliwy , znam parę gdzie Polak i ukrainka sa szczęśliwi znam związek gdzie Polak zastanawia się czy nie rozwiesc się z ukrainka bo mu za bardzo fika , życie pisze różne historie i nie ma dwóch takich samych kobiet , nawet ukrainki się bardzo różnią , jedną będzie chciała wyssac jak najwięcej kasy inna będzie chciała męża i dziecko ,mówienie o całym narodzie to bzdura , tak samo jak w Polsce kobiety też potrafią bardzo kochać i dbać o dom to nie jest tylko domena ukrainek , bo i u nich znajdzie się zapatrzona w siebie lalunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:47 X Właśnie ,są za mądre i nie są łatwe :-P a Ukrainki dają szpary tak jak Rosjanki bo to prostytuty z natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ich mentalności powiedz a nie o urodzie . To nie wygląd,jest ważny ale rzeźba charakteru . Ja miałem dziewczynę Ukrainkę i okazało się że "byłemu" dawała w tym samym czasie co mnie . Co do Polek to mam mieszane uczucia ale wiem ,że żadna z naszych polskich dziewczyn nie potraktowała by mnie w ten sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:36 porównnałem . Ukraina wychodzi lepiej na tym jeśli chodzi o kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak : Jak w Polsce wejdziesz do klubu czy gdzie kolwiek indziej to 3 na 10 kobiet jest faktycznie pięknych . Na Ukrainie natomiast jak wejdziesz gdzie nie gdzie,to 7 na 10 jest pięknych kobiet . Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Licytowanie się o urodę to debilizm , liczy się charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3:28 , pewnie jesteś kolejnym ekspertem powtarzajacym stereotypy ktory nigdzie nie był i niczego nie widział , z resztą przy wyborze zony uroda zajmuje 7-8 miejsce , no chyba ze ktoś szuka na wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.31 Od kiedy Turcy to Arabowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne są zgadzam sie miałam ukrainke w klasie , fajna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego każdy się rodzi jaki się rodzi , mam płakać z tego powodu ? Niech sobie będą ładna nikomu nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Rosjan :D młodzi sa śliczni i wysocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×