Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CosmoPo4

Beznadziejny seks w stałym związku

Polecane posty

Mrówelka... - nie czytasz! Moja nic nie lubi! Owszem, jak już raz na miesiąc albo na dwa się podnieci to wiem co jej sprawia przyjemność, ale tego nigdy nie powiedziała - meto da doświadczalna... ale nigdy nie osiąga orgazmu bo sama nie wiem co lubi - skąd ma wiedziećjak się nigdy nie masturbowała? I nie chce!!!! Mówi, że .... NIE POTRZEBUJE!!!! Przestaniecie w koncu doradzać? Przez 12 lat wszystko zostało sprawdzone, miliony for przeczytane, poradników, książek (oczywiście tylko ja bo ona... NIE POTRZEBUJE) - rozmów, prób itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
bosz co ja bym dała żeby mieć takiego faceta któremu mówię:zerżnij mnie tu i teraz a on podnosi spódniczkę i bzyka bez ceregieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybki Bil Tu jestes... hehe ;)) To dobra Szybki Bill i Fisher robimy trójką co wy na to? :D hihih Nie no żart... Następny temat który opowiada o 'tych problemach'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObra już nie doradzam ale wiem że często jest tak że faceci myślą że wiedza co kobiety lubia i nie pytaja ich o to czy naprawdę to lubia. A prawda o kobietach jest taka że jeden niewłasciwy ruch i po zabawie. Ja np mam tak ze mogę być podniecona na maxa, moge byc gotowa zrobić wszystko ale wystarczy jeden jego niewłąściwy ruch np zacznie mi ugniatac piersi (czego nienawidze, teraz juz tak nie robi ale kiedyś.. wrr) to mi momentalnie przechodziła ochota i byłam wręcz wkur... on oczywiście myslał że to jest dla mnie mega podniecajace zanim go uświadomiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
i co z tego.że napiszę? mi trzeba realnego faceta a nie wirtualnego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietka- święte słowa tez chciałabym zeby mnie ktoś zerznął bez owijania w bawełne hehehe ;) No ale cóż... Ma sie to co sie kiedys chciało... mhh... Wiem że sie wtrąciałam tak w słowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
wschodnia Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie pytaj ogólnie, bo tak trudno powiedziec, jak będziesz robił cos konkretnie to zapytaj czy lubi ta konkretną czynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
racja Mięta,czasem za włoski pociągnąć,szeptać zbereżne słówka ehh,marzenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
mój się pyta :chcesz się kochać? a po co się pytać? mam mu chęć powiedzieć:bierz mnie tu i teraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
:D:D ty moja suczko ,zdzirko-to są słowa które chciałabym usłyszeć a tak musiałam się sama zadowalać wibrą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio załozyłam kapelusz kowbojski i heja :D:D:D daj mu przykład:) może się odwdzięczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
super mrówelka:D trzeba by spróbować ale on wiecznie zmęczony albo nie daje rady...a ja bym chciała przeżyć wielokrotny orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... jak ja tak chciałem się zabrać za swoją to jak na mnie spojrzała i zapytała czy mi odbiło to aż mi się słabo zrobiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
Mięta to Ty przynajmniej to słyszałaś a ja nigdy Mrówelka a ja się boję jego reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie co Ci szkodzi zaryzykować:) weź zapnij go w kajdanki, każ mu się odwrócić, wejdź do pokoju w sexy bieliźnie zrób striptiz a później kapelusz i heja :) nie masz przecież nic do stracenia:) myślę że jak zaczniesz od zmysłowego striptizu to jego reakcja będzie prawidłowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka z dużym libido
pomyślę nad scenariuszem może najpierw kolacja przy świecach w seksownej bieliźnie,potem masaż rozpalający zmysły,striptiz a potem na całego:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać, zimna rybą moga byc również faceci, te kobiety, Wasze żony nie wiedzą jaki dla męzczyzny (zdrowego) wazna jest bliskość fizyczna, a facet od cosmo sie wstydzi po prostu, stąd te jego zachowanie, nie jest rozluźniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzowa Mięta, nie kuś tym trójkątem, bo dla nas wyposzczonych, to dużo nie brakuje. Miałabyś problem gdybyśmy z Fisherem zapukali do Twoich drzwi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także wyposzczona
co ja bym dała nawet za beznadziejny seks :P byle seks i facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×