Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA

Długa miesiączka

Polecane posty

Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA

Miesiaczke dostałam 28 marca a razej to było plamienia ale po 4 dniach miałam juz krwawienie i te krwawienie trwa do dzis. Wiem ze to za długo ale juz wczesniej mialam taka sytuacje i lekarz powiedzial ze jezeli sie powtorzy to bede miec czyszczenie macicy i zwlekam wlasnie dlatego ale wkoncu zapisalam sie na wizyte i mam na czwartek. Torbieli zadnych nie mam bo byłam u lekarza i bylo ok wszystko. Zastanawia mnie dlaczego to tak dlugo trwa? Zawsze mialam nieregularne cykle czasami nie mialam po 3-4 miesiace okresu. Teraz spoznial mi sie 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjka35
To sa zaburzenia hormonalne,moja corka ma tak samo.Bywa tak ze miesiaczka spoznia jej sie 2-4 miesiace potem dostaje i trwa ona dzien lub dwa,a potem znowu dluuuga cisza.....Ona sobie hormony rozregulowala implantem antykoncepcyjnym,moze Ty tez bierzesz jakies tabletki czy cos z hormonami? Leczenie tego jest dosc dlugie.Tylko nie rozumiem dlaczego lekarz chce Ci macice czyscic.moze Ty w ciazy bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
Zadnych tabletek nie brałąm i nie biore. Ale to było jakies 2 lata temu byłam prywatnie i powiedzial ze jak sie kiedys powtorzy to bede miec czyszczenie. W ciaży raczej nie byłam bo mialam robiony test i wyszedł ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaas
nie wiem czy powinnas miec oczyszczenie macicy,uwazam ze powinnas zrobic badania na hormony,ja tak mialam jak Ty,miesiaczki wiecznie nieregularne,a jak mialam to bardzo obfite i dlugie,raz mialam 4 miesiace okres,pozniej po badaniach stwierdzono u mnie zespol jajnikow policystycznych... nie wiem czy masz problemy z waga? owlosienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
A zaszłam w ciaze po tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerost błony śluzowej macicy to się nazywa i jest spowodowany braniem za silnych tabletek antykoncepcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
ale ja nie brałąm i nie biore tabletek ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaas
pytasz sie czy ja zaszlam w ciaze po tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
tak sory za literowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaas
staram sie rok czasu i narazie nic :( na poczatku naturalnie,od 4 miesiecy jestem stymulowana ale jak narazie bez skutku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
a ty masz jakies problemy z waga czy cos? kurcze boje sie tego lekarza ze wysle mnie na czyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
tylko ze ja nie mam obfitych miesiaczek sa normalne a teraz to sa raczej takie plamienia z niewielka ilosci krwi oczywiscie mniej obfity jak na poczatku ale jednak jest i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaas
tak ja mam problemy z waga,ale nie kazda kobieta przy tych jajnikach musi miec problemy z waga,tylko ze w wiekszosci tak :) niech lekarz Cie wysle na badania lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
ja nie mam problemow z waga jestem szupla.Co do badan to mialam robione na prolaktyne i tarczyce i wszystkie byly ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaas
z tymi miesiaczkami to tez roznie przy tych jajnikach,jedne maja co kilka miesiacy i skape albo normalne,inne miesiaczkuja regularnie,i sa takie ktore maja czesto i obfite jak ja mialam :) ale mam nadzieje ze u Ciebie nie bedzie nic powaznego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
Ale jak byłam ostatnio to mialam robione usg dopochwowe bo dlugo nie mialam okresu przepisal mi luteine na 3 miesiace w celu wyregulowania cyklu pomoglo ale nie na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaaaas
skoro nie masz regularnej miesiaczki to chyba jest cos nie tak ,i @ nie powinna znikac dlugo,wydaje mi sie ze on powinien Cie wyslac na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmArtwionaAaAAAAAAAAAAAAAAA
ale myslisz ze wysle mnie na lyzeczkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLLL
Przy takiej miesiączce lepiej iść jak najwcześniej do lekarza ja zwlekałam i już było za późno.... poroniłam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieciakkk
a ja poszlamdo lekarza i wszystko ok.dostala hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba iść do lekrza jak najszybciej! Wtedy określi przyczynę takiego stanu, bo to nie jest normlane. Musisz znaleźć dobrego lekarza. Ja mam takiego nazywa się Beata Chołys Duszyńska i jest bardzo rzetelnym fachowcem w tym co robi. Ma też duże doświadczenie ponieważ pracuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy każdej miesiączce strasznie cierpię, mam straszne bóle menstruacyjne, które musze niwelować tabletkami vemonis femi, na szczeście te super działają, szybko przynoszą ulgę, są przeciwbólowe i rozkurczowe. ale mimo wszystko zawsze się denerwuję jak czuję że zbliża mi się okres, bo wiem, że znowu będę miała bóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ilu jeszcze tematach będziesz te głupie tabletki reklamowac? Przez taką nachalną reklamę ludzie się zniechęcają , i jesli będe miala kiedys kupic tabletki przeciwbólowe na okres to tych o których piszesz na pewno nie kupię przez to natrętne reklamowanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przy bólach biorę normalne rozkurczowe, ale hormony mi troszkę pomogły wszystko wyregulować i okresy mniej bolą, sprawdzam sobie również dni płodne cyklotesterem owulacyjnym to bardzo ułatwia i wiadomo kiedy będzie miesiączka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres trwa około 5 dni ale to najgorsze dni dla mnie w całym miesiącu ponieważ straszliwie wtedy cierpię wszystko mnie boli, mam skurcze podbrzusza, po prostu źle znoszę te dni, doraźnie ratuję się tabletkami vemonis femi które świetnie uśmierzają mój ból miesiączkowy ale chyba docelowo musze odwiedzić ginekologa bo żadna z moich koleżanek nie ma aż tak bolesnych menstruacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×