Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena7326

Dla kobiet starających się o pierwsze dziecko i tych już w ciąży z pierwszym :)

Polecane posty

Gość zuzia 25 lat
witam nowe kobietki u mnie dzis mija 5 dzien od owulacji ( również od seksu ;-) ) no i przez te 5 dni czułam sie OK normalnie , a dzis od rana bola mnie jajniki jak przy jajeczkowaniu. test wykonam doiero za 9 dni to sporo czasu, ale tym razem jestem wyjatkowo spokojna, nie spedzam czasu 24 h na necie czytajac o ciazy i jej objawach , poprostu cierpliwie czekam. dziewczyny , dla każdej z nas jest to ciężkie , gdy zamiast ciąży znów nadchodzi okres. I czy jest to 3 etap starań czy 16 , smutek towarzyszy . Mamy chyba wtedy wrażenie , że ktoś tam na górze się pomylił pozwalając rodzic nieletnim, kobietom patologicznym itp.... a nie NAM. Bo uważam , ze macierzyństwo jest piękne wtedy gdy jest świadome, przemyslane , wyczekiwane, i przeżywane duchem i ciałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam.. ja dzis zalapalam dola.. nie wiem do konca czy dobrze robimy ze staramy sie akurat JUZ a nie za rok np... jak pomysle ze bede musiala powiedziec w pracy ze jestem w ciazy to kreci mi sie w glowie z nerwow. ja nie mam stalej umowy tylko do sierpnia, ale juz mi dyra wspomniala ze od wrzesnia chce mi dac wychowawstwo..nie wiem czy mi wypada tak zrobic i teraz zajsc.. boje sie ze strace prace... a tak pragne juz byc mama.. dlaczego to jest takie trudne... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim- spokojnie. nawet teraz zaczynając starania może minąć trochę czasu, zanim zajdziesz. ja też chciałam odłożyć starania do przyszłego roku ale pomyślałam sobie, że przez całe życie kierowałam się rozumem i racjonalnie postępowałam, wszystko według planu, szkoła, studia, mieszkanie, praca, ślub, i tak dalej. nie można tak całe życie, trzeba czasem posłuchać serca - nam podpowiedziało, że to już czas. jeśli czujesz, że dziecko jest tym czego pragniesz, nie ma co czekać. my decyzję podjęliśmy 3 miesiące temu i mimo starań nici. a myślałam ,że tak łatwo będzie zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Witam Wszystkich, Stare i Nowe Mamuśki :) Cieszę się że nastał jakiś ruch na naszym forum bo ostatnio nikt nic nie pisał :) Już piszę cosik więcej tylko poczytam o was troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Karolinka, a powiedz mi kochana jak to było u ciebie z tymi hormonami? Bo u mnie już ponad dwa tygodnie się spóźnia... miałaś typowo okresowe objawy...ból piersi bardzo twardy brzuszek itp? Bo ja zaczynam się powoli martwić, test wychodzi negatywny(dwa dni temu) ale piersi bolą coraz moocniej, zwłaszcza tak jakby bolały od pach...brzuch tak napięty jak nigdy, jeśli chodzi o objawy ciązy to nie wiem czy tak owe mam...bo na każdą dolegliwość mam dwie odpowiedzi ciąża i coś... zmęczenie...ciążą lub pogoda, wszyscy chodza zmęczeni ból pleców(zwłasza jak dłużej coś porobie w kuchni na stojąco)...ciąża lub poprostu zmęczenie materiału wkurwik...ciąża lub tak jak zwykle przd okresem:) wczoraj drażnił mnie zapach orzeszków...ciąża lub ból głowy pare godzin wcześniej codzienne wizyty w toalecie...ciąża lub super przemiana materi, jak nigdy bo biorę witaminy itp itp.... Także juz sama nie wiem, lekarz przyjmie mnie 16 maja, powiedziała ze testy to testy i nie ma co brać tego pod uwagę, a jak to ciąza to teraz i tak nie bedzie 100 % pewności bo to za wcześnie( według mnie jeśli jestem w ciąży to to jes tkoniec 5 tygodnia) a czy te hormony dawały jakies oznaki> jak sie wtedy czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
swiergotek! Nie stresuj się, mój mąż nie chciał dziecka treraz tylko za miesiąc żeby zaczącć sie starać zeby urodziło mu sie w nowym roklu...a teraz załuje ze sie nie zdecydował wcześniej... Będzie jak ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
a robilas wczesniej testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
mialaś jakieś objawy podejrzenia...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobilam 2 testy w pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki i wyszly pozytywnie a potem nastepnego dnia na czczo i tez wyszedl pozytywnie... ale robilam nie test kropelkowy ale tak zwany mazak ze sika sie bezposrednio na test. On daje prawdopodobienstwo ponad 99% i kosztuje 9.99zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
ja robie te inne ,,nie sikane,, hehe bezposrednio, ale wychodza negatywne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejzenie bylo tylko takie ze od 15 roku zycia dostawalam systematycznie okres co 28 dni do godziny najpozniej 11 a w ten dzien byla juz 18 i nic ... dlatego zrobilam test... i byla to najszczesliwsza chwila w naszym zyciu:):) bylam tylko moze troszke bardziej senna niz zwykle... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana powiem Ci szczerze ze ja ten kropelkowy zrobilam dzien przed okresem i tez mi wyszedl negatywnie... bo narzeczony mnie prosil... jak chcesz to dam Ci nazwe tego co ja robilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
poproszę, może gfaktycznie coś w tym jest:) a teraz jak się czujesz? dobrze znosisz ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test nazywa sie SURE CHECK. TEST CIAZOWY STREAMER. teraz mam niestety ciaze zagrozona:( ale 4 maja mam ponoc juz uslyszec pierwsze bicie serduszka, jezeli bedzie wszystko ok, oprocz sennosci, wyczuonego wechu to nie mam zadnych innych objawow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
A czemu zagrożoną? Co się dzieje? Nie martw się musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam malo progesteronu, ale mam tabletki LUTEINE dopochwowo 2x1 DUPHASTON 2x1 no i NO-SPE 2x1 NO I WITAMINKI DLA DZIDZIUSIA I DLA MNIE.... mam nadzieje ze bedzie wysztko ok, tak bardzo pragniemy tego malenstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
Na pewno będzie dobrze,tylko musisz myśleć pozytywnie:) A powiedz długo się staraliście o dzidze? Wybraliście imoinka itd? czy wpadka ale cud?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staralismy sie 6miesiecy az przeczytalam w internecie, ze wyciag z olejka wiesiolka, pomaga w poprawie sluzu co pomaga plemniczkom latwiej dostac sie do jajeczka zaczelam brac i od razu udalo sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina dzieki.... a Ty ile masz lat? my sie staramy dopiero 2 cykl. w majowy weekend mam owulacje wiec bedziemy dzialac.. mimo moich watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
ja 2 maja koncze 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena a Ty moze zrob nie test taki z apteki tylko badanie krwii! moja kumpela byla w 8 tyg ciazy a testy nic. wymiotowala, bolaly ja piersi.. wziela wiec antybiotyk (myslala ze grypa zoladkowa) a u lekarza sie okazalo ze ciaza.. tylko potem miala stracha czy nic ten antybiotyk nie zaszkodzil ciazy.. wiec uszy do gory. poki nie ma @ to jest szansa ze to ciaza mimo negatywu na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
kurcze tylko z tym badaniem krwi jest mały problem, w jednej przychodni wszyscy mnie znają bo tam pracowałam, a w drugiej 4 dni czeka sie na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy to normalne ze jednoczesnie tak tego chce i tak sie boje? czy wy czekalyscie za jakas stabilizacja? mezem? stala praca? wlasnym domem? ja nie mam tego. tzn oprocz meza:P nie mam stalej umowy, swojego domu... wciaz sie martwie czy dam dziecku wszytskiego co potrzebuje.. czy sobie poradzimy finansowo.. czy nie jestem za mloda.. czy sam insynkt wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena a nie macie jakos prywatnego laboratorium? u nas w miecie jest. i idziesz bez skierowania sama.. chyba z 8 zl kosztuje wyni na drugi dzien.. ja bym poszla na twoim miejscu. to nic ze cie znaja? czy to wstyd jakis? nawet jak te 4 dni poczekasz to bedziesz pewna.. bo zdaje sobie sprawe ze na chwile obecna to masz nerwy niepotrzebne, okresu brak a test negatywny.. idz na krew,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26
czesc wszystkim:) jestem tu puerwszy raz i pierwszy raz w ciazy:) Dowiedziałam sie we wtorek wieczorem kiedy to zrobiłam test (3 dni spoznial mi sie@ izaczeło mi być nidobrze) i od razu dwie ciemne krechy:) w srode i czwartek to samo. Dzis byłam u gina. Troche sie zdziwilam bo nawet mnie nie zbadala. Dala tylko skierowanie na bete i na usg za dwa tygodnie i kazała łykać folik . nawet mnie nie dotkneła. Myslicie ze to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena7326
A co do badania, to wydaje mie się ze lekarz powinien był cie zbadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 26
Tez mi sie tak wydaje. Nie bardzo wiem co ci poradzic nigdy nie używałam testów owulacyjnych. Dla nas to był pierwszy cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×