Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O_She

Osoba niepełnoletnia PILNIE szuka drobnej pracy w Krakowie

Polecane posty

Gość O_She

Jestem dziewczyną (14 lat) i w związku z ciężką sytuacją materialną spowodowaną śmiercią ojca, muszę podjąć się jakiejś drobnej pracy. Mogę roznosić ulotki, wyprowadzać psy, kosić trawniki lub jakiekolwiek inne drobne prace w ogrodzie lub gdziekolwiek indziej, może to być praca fizyczna. Bardzo mi zależy by praca była w Podgórzu (Kraków). Tel.: 506355943 O kontakt telefoniczny prosiłabym w godzinach 16:00-21:00 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_She
dodam jeszcze, że praca w domu korzystając z internetu TO BYŁBY TOTALNY RAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_She
Do osoby wyżej która to napisała: Nie znam Cię człowieku, mimo że pisze tamże podejmę się wielu prac to jednak mam szacunek do swojego ciała inie będę się komukolwiek oddawać w wieku 14 lat. Jeśli masz takie podejście do ludzi: Życzę szczęścia Pierdoło nie wyżyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_She
Jesteś żałosny, tyle w tej konwersacji? Nie wyżyty/a jesteś? Cóż nie moja wina, może co najwyżej twojej mamy (bez obrazy dla biednej kobiety) że cie od razu nie pie**nęła w łeb tylko trzymała darmozjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast na kafeterii
napisz ogłoszenie na jakimś konkretnym forum, czy innej stronie poświęconej pracy. najlepiej jakiejś lokalnej. możesz pomagać starszym osobom, np robić zakupy, sprzątać, myć okna, tego typu rzeczy. generalnie cokolwiek znajdziesz pilnuj, żeby Cię nie okantowali na kasę, bo teraz każdy chciałby coś mieć za darmo. dorosły to coś tam jeszcze może, ale dziecko, sorry nastolatka, nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_She
Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pekk
Mozesz oglosic sie np. na krakow.gumtree.pl/ powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast na kafeterii
aha, na ulotkach za dużo nie zarobisz, sporo się nastoisz. może spróbuj w jakimś sklepie spożywczym w okolicy, np na magazynie, do wykładania towaru. jesteś nieletnia, ale może kierowniczka będzie ok, w razie jakiejś kontroli mogą mówić, że jesteś uczennicą na praktykach. jeśli wyglądasz na więcej niż 14 lat, powiedzmy 17 nikt się nie powinien specjalnie doszukiwać prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O_She
Do pana/pani powyżej który/a próbuje robić sobie debilne żarty. Na coś bardziej inteligentnego Cię nie stać, tylko na ociekające żałosnym sarkazmem teksty pie*dolniętego i niewyżytego dziecka? Jeśli tak to gratuluję Ministerstwu Edukacji, że funduje edukacje takiemu pajacowi, za te pieniądze które przeznaczą na twoją naukę, mogli by kupić wreszcie srajtaśmy do kibli :) Bez poważania Oryginał O_She

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×