Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Margo..

Chudniemy i piękniejemy..od 15.04.

Polecane posty

a ja dzisiaj miałam post;) rano 6xwasa i 3x wafel ryżowy -> razem 100+120 kalorii no obiad sałatka jarzynowa + chleb w jajku -> 300 kalorii i na dziś już koniec;) czyli razem 520 kalorii:) jestem z siebie zadowolona:) a jutro już zjem kawałek sernika bo dzisiaj piekłam i super pachnie;) Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą:) będę po świętach bo jutro mam dużo pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę u Nas tu cicho ale, rozumiem magia świąt ;) ja dziś świątecznie podjadłam ale, bez przesady ! jutro śniadanie u rodziny i wracam na tory dietki bez świątecznych wyjątków! a, no i dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji świąt wielkanocnych! niech Nam się uda!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Lillu* -> ja jestem na moment:) upiekłam dwa pyszne serniki i już je próbowałam i ciężko będzie w święta;) a jeszcze krokieciki mam pyszne:) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaktualnie
WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE :):):):):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przed takim śniadaniem ale już potem liczenie kalorii a jutro dzień na aktywnie. Nie chce zaczynać już od nowa więc wytrwałości Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) dziewczyny, ja właśnie lecę do rodziny na śniadanie - będę uważnie dobierać rzeczy na talerzu i jutra bez wymówek pełną parą ruszam! :) miłego dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo :) niestety nikt się nie odzywa, ja wchodzę żeby nasz topik nie upadł :) mój dzisiejszy jadłospis (2): śniadanie: mleko z płatkami pszennymi + kawa obiad: ziemniaki z serkiem wiejskim i szczypiorkiem + szkl. coli 0 kolacja: surówka z jabłka i marchwi + herbata wieloowocowa jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu to święta,mam nadzieje,że dziś już wszystko wróci do normy. Od piątku waga u mnie bez zmian,dziś już ścisła dieta żeby do piątku jakiś efekt osiągnąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach:) jak u Was samopoczucie? moją dietę niestety szlag trafił w czasie świąt....ale od dzisiaj się ostro odchudzam, bo do piątku muszę coś zrzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka uda się :) Mnie w te święta uratowało,że dość aktywnie spędzałam czas i dlatego przysmaki nie zmieniły się w tłuszcz. Dziś zjadlam mały kawałek chlebka ciemnego z wędliną,małą kostkę sernika(koleżanka poczęstowała) i mam jeszcze miseczkę sałatki greckiej. Postaram się żeby to było wszystko na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby się udało:) ja postanowiłam dzisiaj jeść bardzo bardzo mało: na I śniadanko zjadłam dwa gotowane jaja, i dwa wafle pieczywa WASA + herbata bez cukru II śniadanko zjadłam przed chwilką: serek wiejski z pomidorem + kawa Na obiad będzie: gotowane mięso z kurczaka z warzywami i na kolację grapefruit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elammm racja, już tego błędu nie popełnię. Wszyscy ładnie schudliście przez święta, czy jest ktoś taki jak ja, kto przytył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj _Czekoladka_, ja też nie schudłam, ale i też nie przytyłam...ale od dzisiaj się ostro za siebie wzięłam, nie ma taryfy ulgowej:) dużo przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladka i tak jest lepiej niż było gdy zaczynałaś więc głowa do góry i wracamy na dietowe tory. Słoneczko już po świetach więc dołączaj z powrotem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj będę biegać, mam ogromne wyrzuty sumienia po tych świętach, na szczęście mi się nie przytyło...tylko że stoję w miejscu i wkurza mnie to....a Wy jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w planie randka :-) a od jutra nadgodziny w pracy więc ruchowo znów nie będę się mogła wykazać. Też stanęłam w miejscu,zjadłam już wszystko co na dziś i głodna się robię :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho:( właśnie zjadłam na obiad 1,5 krokieta :) pychotka:) zostały jeszcze po świętach;) a rano kawałek sernika a w pracy duży jogurt truskawkowy z płatkami fitness i płatkami błonnik;) i na dziś mam jeszcze kiwi:) a powiedzcie mi co sądzicie o jogurtach?? czy one wspomagają odchudzanie?? bo kiedyś słyszałam o diecie jogurtowej i nie wiem co o tym myśleć... Margo.. -> no no randka to fajna rzecz;) a to nowo poznany chłopak?? a też nie mam czasu teraz na bieganie ani na ćwiczenia bo zaczyna się nauka bo sesja tuż tuż:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny nie przejmujcie się tym że przez święta nie trzymałyście dietki bo to przecież normalne że nie da rady przy takich smakołykach;) ja w drugi dzień świąt byłam na wycieczce i nie miałam dostępu do jedzenbia na szczęście a teraz będę jeszcze kończyć po woli ciasta świąteczne bo je uwielbiam ale nie będę przesadzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie po świętach 70,5 kg nie jest źle myślałam że przytyłam więcej ale nie , wiadomo w święta tyle smakołyków że aż grzech nie spróbować, od dziś wracam do dietki..... jeszcze tylko została kolacyjka i dzień zaliczony.... od jutra znów siłownia, ale przed nami jeszcze długi weekend, macie jakieś plany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka -> ja planuje wycieczke rowerową;) a Ty masz plany na weekend majowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porywam męża do Darłowa, z racji tego że w tygodniu on jest na delegacji i widzimy się co tydzień - co dwa więc wymyśliłam taką majówkę , ale mam nadzieję że będzie gdzieś tam wypożyczalnia rowerów i będziemy śmigać po okolicach.... w wlkp zagrzmiało .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdołka -> świetny pomysł na majówkę;) ja raczej będę u mojego lubego ją spędzać a tam mam rower więc będziemy śmigać;) oboje lubimy jeździć na rowerach więc to jest plus a do tego wie że się odchudzam i nawqet zaczął mnie wspierać bo zrobiłam mu ostatnio awanturę że mam nadwagę i że ma mnie wspierać w diecie a nie kupować słodkości i pomogło;) a na dolnym śląsku wczoraj była super burza:D oznaka że już wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elammm ty ważysz tyle ile mi się marzy, gdzie ty tu widzisz nadwagę ??? a gdzie reszta kobitek uciekła??? ja właśnie zjadłam kolacyjkę, sałatkę grecką, do tego jeszcze filiżanka czerwonej herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam kanapke,tak mnie ssało,że szok,lepsze to niż rzucić się na całą lodówkę. Elammm nie,żaden nowy,odezwe sie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo... jak dobrze wiedzieć, że dalej ze walczymy! ;) ja dziś zjadłam: śniadanie: kisiel GK ze startą marchewką + kawa bez cukru obiad: sałatka grecka kolacja: jogobella light + trochę serka wiejskiego (ze 4 łyżki) i to wsio :) obym do pt. coś zrzuciła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i jeszcze pytanko co sądzicie o Dukanie? moja przyjaciółka mnie błaga, żebym z nią zaczęła. Kek siostra zrzuciła 10kg w miesiąc i świetnie wygląda, dała mi książkę do przejrzenia i nawet mi to pasuje ;D co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×