Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

Pomóżcie!Plaga mrówek w kuchni

Polecane posty

Nie wiem co jeszcze mam robić!Razem z moim chłopem zasilikonowaliśmy wszystkie przestrzenie z których wyłaziły.Za godz patrzymy a one wychodza spod szafek w kuchni.znalazły sobie inna ścieżkę.proszek do pieczenia,cynamon i ocet są juz w kuchni,pryskaliśmy też to WD 40.Akurat spodu tych szafek nie mozemy zakleic silikonem.Mam taką nerwice,nie bedę teraz nawet spała.Czy macie moze jakies pomysly zeby wytepić te wredne mrówy???Dodam że nie ma ani grama jedzenia na blacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka mama i trucicielka
kup raid czerwony pomaga na ok 3miesiące spryskaj pod szafkami i tam gdzie łażą i wyjdź na spacer otwórz okna bo śmierdzi i głowa boli jak to się wdycha jak wywietrzysz porządnie masz dom dla siebie na jakiś czas bo te małe żołnierzyki nie popuszczą i wracają za kilka tygodni powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porpwopdofp'ds
Jest taka trutka na mrówki w proszku . to się rozsypuje tam gdzie one chodzą.Zanoszą to do gniazda i jest po nich .U mnie zadziałało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Zastosujcie boraks. I płytki Globol. Nawet nie wiem, czy one jeszcze są, ale były skuteczne na 100 % A już myślałam, że temat mrówek się skończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×