Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aona maria jose

Czy z brzuszkiem łatwiej?

Polecane posty

Gość Aona maria jose

Słyszałam że kobiety z widocznym brzuszkiem łatwiej zdają egzamin na prawo jazdy? Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerrutin
z brzuchem bez umiejętności niczego nie osiągniesz matko co za myślenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj delikatnie
aż żal czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej na kilka miesiecy przed egza,minem zajdz w ciaze, zdasz na PEWNO, wszystkie mamunie z brzusiami, w ktorych sa dzidzie zdaja :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna maria jose
Hej a czy ja napisałam że jestem w ciąży??? Albo że mam zamiar być?? Czytajcie ze zrozumieniem. Nie nauczyli was tego? Pytam bo moja siostra podchodzi już 4 raz i zawsze jak jest jakaś w ciąży to zdaje zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podchodzą takie puste krowy
do egzaminówz brzuchami, durni egzaminatorzy się litują, a potem "bo ona tylko parkowac nie potrafi i zatoczki w sumie też nie, a na gorce to jej nigdy nie wychodzilo" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFDGFDGFDGF
ja zdawałam w 8 msc ciąży i nie zdałam, a potem rozmawiałam z egzaminatorem i zdziwił sie,że jestem w ciąży :/ czyli nawet nie zauważył. oni nie oglądaja człowieka tylko patrza na drogę :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys111111
A ja właśnie myślę że jednak coś w tym jest. Bo jak jest jakiś normalniejszy egzaminator to się takiej nie przyczepi że np na linie ciągłą najedzie, krzywo stanie albo mniej istotne szczegóły żeby przecież nie denerwować. A ja nie raz słyszałam jak laski gadały że czegoś nie umia bo to czy tamto a zdały za pierwszym razem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO MOŻE JA COŚ WAM
A ja myślę, ze ciężarna nie powinna uczyć się prowadzić samochód... :] kurcze- nie umiecie jeszcze jeździć i siadacie za kółkiem kiedy nosicie w sobie życie.... trudno o wypadek? Dla mnie to nieodpowiedzialne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×