Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdołowna_23_

Dlaczego porządne dziewczyny mają pecha w miłości??

Polecane posty

Gość Ania

uważam że to nie chodzi o bycie dobrym czy złym, chodzi o naiwność. jeśli jesteś naiwna i za wszelką cene szukasz faceta to tak masz. trzeba wierzyć w siebie i czekać na tego jedynego. nigdy nie isc do łóżka na 1-3 randce - nie mówić o sobie wszystkiego, nie odsłaniać kart, nie być za dobra, nie zgadzać się na wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

i takie staropolskie przysłowie - musisz się przebić przez 100 ch*ji aż trafisz na tego jedynego. więc wytrwałości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 15.04.2011 o 14:15, Gość jesteś brzydka albo nudna napisał:

NIGDY nie widziałam dziewczyny, która byłaby piękna, mądra, interesująca i nie mogła znaleźć faceta, bo jest zbyt wierna czy szanująca się. no chyba, że owa dziewczyna ma po prostu ogromne wymagania i wszystkich odrzuca

chyba że czekała do ślubu z sexem i uciekali 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Bo zamiast szukać porządnych facetów, to olewają ich i wiążą się z nieporządnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta88
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

i takie staropolskie przysłowie - musisz się przebić przez 100 ch*ji aż trafisz na tego jedynego. więc wytrwałości 

Los nie jest sprawiedliwy. Jedna jest szczęśliwa już ze swoim pierwszym w życiu facetem, a inna musi się przebijać przez 100 chu.. ów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestem ani brzydki, ani głupi. Wiązałem się z różnymi kobieta. i tymi bardzo ładnymi według kanonów i tymi mniej urodziwymi. Każda ma podobnie skrzywione zachowania. Umiejętność komunikacji na poziomie podstawówki i wymagania z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam.

Sam jestem wartościowym mężczyzną i nie jestem w stanie znaleźć wartościowej dziewczyny....... Z moich wymagań to jest tylko to żebym był jej pierwszym...... ja jej to ofiaruje..... Cierpie i to ogromnie bo bardzo chciałbym poznać dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×