Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość poludnie,
a gdzie tam spokojny, skoro was kreca tylko dranie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spokojny mezczyzna z małą domieszką niegrzecznego chłopca- tacy panowie też sie zdarzają :) mnie akurat omijają hehe, ale znam kilku takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
południe- wiesz co, pewnie do pewnego momentu kręcą, ale jak się na takim mocno zawiedziesz, to doceniasz jednak tych spokojnych facetów, którzy by nieba uchylili. Jednak do tego trzeba chyba dojrzeć, żeby dostrzec tych wartościowych ludzi obok. Czasem jestesmy ślepcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
jak juz wydumacie jaki ma byc ten mieszaniec ktorego dopuscicie do swoich wzgledow to chetnie to przeczytam, jade pomarzyc nad woda o kobietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
uparty jesteś jak jasna cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innocentoffender
mam 21 lat, studiuję na zagranicznej uczelni, jestem ładna.. ale mam ten sam problem. tylko, ze ja.. mam chyba zbyt wygórowane oczekiwania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
jestem, jestem dzięki za wszystkie uwagi do tego wątku, także te krytyczne ;) mam własne zdanie i potrafię go bronić; nie jest jednak tak że zawsze idę w zaparte - jeśli wiem albo widzę, że w danej sprawie nie mam racji to potrafię się przyznać do błędu; tak jak pisała aniulka_26 jestem raczej spokojny z domieszką niegrzecznego chłopca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domiimi dokładnie :) jak fajny facet, i ma te wszystkie zalety o których pisze, to wow :) szczęściarą będzie ta, którą wybierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poludnie,
ps. to czyni mnie wiekszym lub mniejszym draniem ;) posiadanie oczekiwan to nic zdroznego, wystarczy ustalic priorytety i wszystko bedzie ok.(byleby to nie byl miliard dolcow na koncie- tu moze byc problem :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
O, bo to sie nazywa tak- ciepłe kluchy. Takiego narzekającego, powolnego i bez wyrazu człowieka bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna- nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poludnie - z milardem dolców to chyba nikt nie siedzi na kafe :) a jak ktoś szuka faceta z dolcami, to chyba to tez nie jest dobre miejsce na takie łowy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
poludnie, zgadzam się, każdy ma jakieś wymagania względem drugiej osoby, źle byłoby gdyby nie było tych wymagań w ogóle. A i tak faceci myślą, że kaloryfer na klacie i wypchany portfel jest gwarancją powodzenia u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
aniulka heh masz rację ci z milionami z reguły rapują gdzieś za oceanem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) ewentualnie może i gdzieś w PL ale to raczej nie w necie, tylko na żywca :) wymachują portfelem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
aniulka heh zagwiazdkowali Ci wymachiwanie :P czy to niecenzuralne słowo lub czyn? ;) Ja zdecydowanie stawiam na bardziej ułożonych panów, tych z fiu bździu w głowie mam już dosyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne chlopie
sluchaj rad jak poderwac dziewczyne od dziewczyn, brawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
ach ta cenzura chłopcy uciekli, jak się robi ciekawie to oni zawsze się ulatniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osrany Kibel
Piszesz tak choćbyś się nie znał. Powinieneś wiedzieć jakie masz wady. Co my mamy o Tobie powiedzieć? Nie powiemy Ci dlaczego tak jest bo nie znmy Twoich wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden...
nikt nigdzie nie uciekl :P co moglem to doradzilem, pozostawiajac wolna pole, by plec piekna sie wypowiedziala, wszak to o jej wzgledy sie autor ubiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
No autor chce się po prostu dowiedzieć, czy z tym, jaki jest ma szanse u kobiet, zatem my a Aniulką doradzamy jak możemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jeden...
tyle tylko, ze autor napisal jak sam siebie widzi, co niekoniecznie sie musi pokrywac z tym co jest w rzeczywistosci. Jendak 3 powazne zwiazki (bo za takie uznaje 3letnie) i zaden nie przetrwal... cos musi byc na rzeczy, cos czego autor nie dostrzega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osrany Kibel
A nie powiedziały Ci Twoje poprzednuie kobiety dlaczego z Tobą zerwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Wiesz, może i masz rację, ale druga strona tez może nie być bez winy. Ludzie się nie dogadują, inaczej patrzą na przyszłość, mają inne plany które niekoniecznie się pokrywają...to wszystko może prowadzić do zakończenia związku. Nie musi On mieć jakiegoś wielkiego feleru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam, żeby tak było, że 3 długie związki, które się rozpadły, to oznacza, że coś jest z nim nie tak... czasem tak po prostu jest, pierwszy kryzys przychodzi po 3 latach :) wtedy mija etap zakochania a zaczyna się prawdziwe życie, tak mówią psycholodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
aniulka_26 tez tak myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osrany Kibel
No właśnie, ja też myślę, że z Tobą jest coś nie tak. Żeby tu chodziło o 1 związek to bym sądził że może wina leży po stronie tamtej kobiety ale trzy? To raczej z Tobą jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
No to ze mna w takim razie też coś nie tak. Być może, ale nie pozwolę się wodzić za nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×