Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość JSK-prawdziwy
każdy z tych związków rozpadł się z innej przyczyny..., ze mną jest raczej wszystko ok, choć pewnie nie mnie to oceniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Ciężko sobie dogodzić, a jak chemii nie ma to żaden związek nie pociągnie długo :o taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro inne przyczyny, to nie można szukać uogólnień i stwierdzać, że z TObą jest coś nie tak, bo może tamtym dziewczynom coś nie pasowało, ale kolejnym dziesięciu będzie wszystko pasować :) to kwestie indywidualne :) a lepiej, że takie niedopasowanie wychodzi po 3 latach, niż np. po ślubie, czy po 10 latach bycia ze sobą... wiec głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta martuszka
a jakie masz wykształcenie chodzi mi o kierunek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
jestem prawnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
To spoko. Tylko coś mało udzielasz się w swoim temacie, więc jak mamy zaradzić, poradzić hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
a można jakoś zaradzić? ;) akurat coś ważnego robię więc włączam się sporadycznie, postaram się po południu więcej udzielać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Zielona- nie tylko prawnicy. Po prostu niektórzy mają pecha i nie układa im się w życiu prywatnym. Ale przynajmniej prace i kase macie więc to już duży plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
...no pod wieczór...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
nie samą pracą człowiek żyje, kasa też szczęścia nie daje jak brakuje Ci drugiej osoby to cała reszta jest tylko tłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak, że wszyscy po prawie mają prace i kasę.. to taka głupia obiegowa opinia nieuswiadomionych. Żeby do czegos dojsc w tym zawodzie potrzeba duzo wiecej niz studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
ja mam za sobą aplikację i egzaminy, ale co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
JSK, wiesz co, ja Cię rozumiem. Może faktycznie coś ze mną nie tak, skoro jestem sama, nie wiem. Ktoś kiedyś powiedział mi, że wybieram jeden i ten sam typ mężczyzny, i to chyba racja, dlatego teraz chcę pobyć sama i wybrać dobrze. Choć wcale nie jest fajnie być singlem, więc ktoś, kto tak opowiada to chyba nie wie, jak cudownie może być z drugą osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjur
Co za pech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
Macie racje, nie jestem w temacie :) Kiedyś przeczytałam takie zdanie, że miłość gdzies lata nas naszymi głowami, trzeba poczekac, aż na nas spadnie :P to takie marne pocieszenie, sama sobie to wmawiam hihi miłego popołudnia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK-prawdziwy
Nie szukaj szczęścia, ale dawaj je innym, a wtedy samo przyjdzie do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
JSK- wszystkich nie można uszczęśliwić, a gdzie swoje pragnienia, ważne żeby nie zagubić własnego JA i nie myśleć, że jakoś to będzie. Ma być dobrze, a tym szczęściem będziesz obdarzał swoją ukochaną, więc zostaw tego trochę dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co szukać na siłę :) mnie łatka singielki już nie przeszkadza, czekam na to co będzie i biorę to co daje mi dzień :) a opinia, że wszyscy prawnicy są taaaaacy bogaci to faktycznie nie do końca prawda :) znam kilku i każdy z nich ma inaczej w życiu :) wiec powodzenia życzę, szczęście w końcu samo Cie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
aniulka to ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domiimi
e tam, ja niedawno mialam 26 urodziny i też już się nie przejmuję :P faceta moge mieć..ale ja chce MIŁOŚCI :) a o to dosyć trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi znajomi mówią mi, że po 30-stce dopiero zaczyna się dostrzegać ważne cechy u drugiego człowieka, ale u mnie zaczęło się to chyba ciut szybciej hihi :) więc czekam co będzie chociaż fakt..czasem trudno tak bez drugiej osoby, która pomoże, wysłucha, wesprze ciepłym słowem, doda otuchy... ale takie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababezkierownicy
wiecie co, jakby nie było w życiu to wszystkim swoim eks życzę szczęścia z innymi partnerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba już wiem
Jako Twoja koleżanka po fachu, która już kilkanaście lat temu skończyła studia, powiem Ci, że ja od pierwszego roku studiów, kiedy poznałam mężczyzn-prawników, aż do dziś nie chciałam i nie chcę nigdy mieć chłopaka prawnika. Już wolę zostać sama. Dlaczego? Bo poza może 1-2 % normalnych i sympatycznych ludzi, reszta to nadęci bufoni, którzy zawsze mają rację, uważają się za nie wiadomo kogo, chcą specjalnych przywilejów i specjalnego traktowania (też w życiu osobistym) tylko dlatego, że ukończyli ten kierunek (sama go skończyłam i nie uważam się przez to za boginię), nieraz niesamowicie ośmieszając się tym swoim zachowaniem, i uważają, że jak skończyli prawo, to i wszystko inne pójdzie im gładko i bez problemów. Po prostu prezentują wizerunek: przerost formy nad treścią. Tacy narcyzi, którzy nieczego poza czubkiem własnego nosa nie widzą. Uczciwie się zastanów, czy i Ty nie masz którejś z tych cech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×