Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Hej :) Ja dzisiaj byłam u spowiedzi, przeżyłam jakoś, ksiądz też ;) Od jutra wolne... do pracy wrócę dopiero za tydzień, ach jak pięknie. Ale nie ma lekko, czeka mnie sprzątanie, mycie okien, prasowanie. Dzisiaj jednak coś głowa mnie boli :( miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ravija spowiedź powiadasz :) no, no pewnie przez to głowa boli :) ale powinna chyba księdza boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green - bolała juz przed spowiedzią, jakoś dzisiaj dzień nie taki jaki powinien być ;) Rzadko bo rzadko ale jednak- miewam migreny, 2-3 x w roku, tyle mojego bólu głowy. To pewnie będzie początek tego migrenowego bólu głowy w tym kwartale hihi Co u Ciebie Green? mialam wpasc na drugi temacik, moze teraz zaglądnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz - dużo roboty Migreny rozumiem Cię świetnie, mam ten problem niestety częściej niż raz w miesiącu. Neurolog mnie wylewem straszył więc już do niego nie chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj wylew :o Mnie taki ból głowy dręczy 2-3 razy w roku. Ale jak to ktos powiedział- jak boli -wiesz, że zyjesz hehe Wysłałam smsa do RMFu, no, grają o 190tys. ach jak takie pieniądze ułatwiłyby mi zycie :classic_cool: I wtedy albo kapadocja albo patagonia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to życzę Ci tej wygranej, przynajmniej marzenie masz fajne :) Mi też by się przydało, tak chociaż ze 170 tysięcy na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona- ale Ty jestes interesowna :P :D jak wygram to sie podziele heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija nie szafuj takimi wyznaniami na piśmie, bo Vendome jako prawnik pewnie potwierdzi, że ktos sie moze zawziąć ze umowa obowiązuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałabym jaką kwotę przeznaczyłabym na rozdzielenie :P Ale kto wie, imprezka i kolorowe drinki na pewno byłyby ;) I tak nie mam na tyle szczescia, żeby wygrac, wygrałam tylko 1 raz płyte w radiu zet ;) Mike Oldfield "Tres Lunas" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie myślę, że powinnam byc milionerką, bo kto nie ma szczęścia w kartach- ma w miłości- ja powinnam miec odwrotnie ale i tak sie nie sprawdza Nie jestem w czepku urodzona ;) No może jedynie te oczy zielone... Green wiesz o czym myslę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajmy się stwierdzenia, że pieniądze szczęscia nie dają :) chociaż ja bym się nie pogniewała na jakąś okrągłą sumkę :) Za to kochana możemy wyglądać jak milion dolców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :) dzisiaj miałam ogromną ochotę umowic sie do fryzjera, zeby ściął mi włosy na krótko. Doszłam do tego momentu, że za nic nie chca mi sie ukladać :o ech, wiec ja wyglądałabym tylko jak milion rubli ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju Tobie to dobrze. Ja mam wolny piątek dopiero, ale też się cieszę. No i ja mam okna pomyte :) Dziś zakupki muszę zrobić prowiantowe, bo mam szalone pomysły kulinarne na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede robić moja ulubiona sałatkę i jakieś ciasto upiekę Ale jestem głodna mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba wyciągnę zachomikowaną chinszczyzne i zrobie z ryzem i kurczakiem mnniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh mnie już marsza w brzuchu grają. Nie wiem czemu nie chce mi usunąc tego adresu tlena, jak pierwsze go widzę , jakoś źle wpisalam raz i siedzi mi to Głoooodnammmm 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm pierwszy post przed podaniem hasła jak wpisujesz i jescze okno wygląda troche inaczej tam chyba można to odznaczyć z tego co pamiętam. /ja też sobie kiedyś tak zaznaczyłam, ale potem łatwo to usunęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sprobuję :) Dzieki :) Oj zbieram sie do domciu bede pozniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) oj dziewczyny znowu dałyście czadu z postami :) ale już nadrobiłam :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aniulka :) Aaaa tam, nie zaszalałysmy ;), mam nadzieje, że dzisiaj będzie lepiej niż wczoraj ;) i strzeżcie się, post nr 666 czeka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ravija :) to ja poproszę o 666 bo ja czasem jestem takim małym diabełkiem :D ale tylko czasem hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, no zobaczymy kto stuknie magiczną cyferkę ;) Już myślałam, że nikogo tutaj nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×