Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

oj to Ty to byłeś vip ;) ja to takie mniejsze koncerciki :) teraz to wiadomo, różna muza na różne okazje :) ale dobra ciężka muza, oj oj robi mi się ciepło na sercu hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj fajnie, macie wspolny temat do rozmowy na resztę wieczoru :) Ja tutaj za bardzo nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija a Ty czego słuchałaś w studenckich czasach? :) V np. Sabaton? :) Kamelot? :) tego sluchałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..no ja mam do dzisiaj w pamięci włosy mojego kolegi z LO, które wyglądały jakby wrosły w gumkę do włosów :o chyba w ogóle tego niewielkiego kucyka nie rozpuszczał, nie czesał, nie mył..cholera go wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiepsko, z kolegami tance przy Strachy ba lachy a ostrzej? Slipknot heheh pózniej imprezy były przy muzyce bardziej dyskotekowej wiec odeszlam od tego mocniejszego uderzenia cześć promyczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ravija :) To ja się pochwalę - w dawnych czasach na woodstocki jeździłam :P Ach, co to były za czasy :) Vendome - dzięki za zakwasowe rady - to piwko rzeczywiście pomogło, mimo, że zastosowane dopiero po kilku dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no i patrzcie....niby byli dawniej skinheadzi, punki..wyrosli na jakichś ludzi, kiedyś niepokorni, dzisiaj tatusiowie ;) hehe i metale, mieli swoją pasję, zainteresowanie muzyką, mieli cos do przekazania, a teraz? nie wiem, jakoś nie mogę się pogodzić z tym zniewieścieniem mężczyzn, ze słodkimi idiotkami, choć wiem, że te słodkie lolitki panom się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :/ Raz jeden chciałam sobie tv pooglądać wieczorkiem i nic w tym okienku nie ma!!! Vendome - możesz dzisiaj zajmować się obsługa muzyczną wieczorku - obór repertuaru bardzo mi się podoba :D ravija może zaproponuj jakiś temat, żebyś mogła z animi aktywnie podyskutować, bo za chwilę to się nam tutaj zrobi kółko wzajemnej adoracji jak zaczniemy wspominać "metalowe" czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio poszłam z kumpelami na tańce :) hihi no i jak to ja, w kieckach się nie czuję, więc dzinsy, top i na parkiet :D a tam, ulala jakie laseczki, poczułam się staro, niefajnie... a panowie ulala, napaleńcy :) języki do podłogi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeetam, że punk czy metal to od razu jakiś wykolejeniec?:P Tak serio to (nie chce byś stronnicza, ale tak to wygląda :P) chyba dzięki tej muzyce z tych ludzi wyrosło to, co wyrosło - bo ta muzyka uwrażliwia, ma jakieś przesłanie, uczy wrażliwości i myślenia, czasami wraca się do niektórych kawałków - a bumca umca czego uczy? Co tam jest do analizowania i przemyśleń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samce i młode samiczki hehe :) miały wypisane na czole "przeleć mnie" :) no może jestem źle nastawiona, ale kurcze... młode laski, pewnie niektóre inteligentne ;) a święcą biustem no i po co w sumie... zeby złapać faceta, brrr masakra... moze dlatego jestem sama bo nie świece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wielu fanów metalu, rockmenów, skinów, którzy 'wyrośli' na super ludzi, z zasadami, poukładani, oczywiście szaleją od czasu do czasu ale bardzo pozytywnie :) naprawdę ta muza coś fajnego przekazywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi oj promyczku :D no proszę się nie czepiać hihi :D może już nie jestem w tym wieku, ale nigdy nie biegałam na imprezy z nastawieniem, że wyrwę przystojnego i bogatego faceta... a teraz niestety młode dziewczyny (niektóre) takie mają wizje świata i swojego życia... szkoda mi ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest dla kogo świecić?:P Poziom tych "facetów" jest tak przerażający, że uciekać jak najdalej :) Zresztą co to ma być - konkurs jakiś? - żeby się tak zachowywac tylko z powodu faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×