Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Hmm...generalnie nie jesteśmy z jego "rewiru" :P więc pewnie nie brakowałoby mu nas tutaj :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble ble ble :) nie opuścicie, bo Wam się tu zwyczajnie podoba :) panuje tu kultura no i podobno dobrze działam na Was, znam się na żartach itd. :) ravija, zastanowię nad umieszczeniem zdjęcia:) jak to jednak zrobię to przestanę być tajemniczy, a kobiety to lubią :P a tak będzie kawa na ławę i ... nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm sama zastanawiałam się nad wstawieniem zdjęcia..no ale w sumie masz rację, nie byłabym już tajemnicza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jestem kobietą, ale widzę, że Jack zna nas lepiej niż my same. Ja nie lubię tajemniczości - czasem nic za nią nie stoi :) Kawa na ławę - why not- ja jestem uzależniona od kawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, tajemniczość jest dobra, ale w niektórych przypadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tak jakby powiedziec, ze jak kogos poznasz dobrze to juz nuda i lecimy dalej z koksem :) tzn że przyjaciele tracą termin przadatności kiedy już ich dobrze znamy. hmmm, no chyba ze Jack ma coś do ukrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli stanęło na tym, że Wy zdjęcia nie "dacie" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam niczego do ukrycia :) wiecie, zawsze mogę podesłać zdj na maila ;) ale wtedy jak pisałem JUŻ nie będę tajemniczy, coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam za jakieś 30 min, muszę wieczorne biegi odbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, jeśłi chcesz to ja mam w moim profilu adres mail, odezwij się do mnie i ja Tobie mój pyszczek pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - przepraszam, ale ja mam tylko mail firmowy :) hmmmm nadrobię i założę jakis prive, to wtedy też udostępnie i sobie powymieniamy :) chociaż ja nie lubię się fotografować :) Jack -zdjęcie niezbędne jak chcesz żebym Cie w Szczecinie znalazła i zrobiła Ci tour the city ;) Mnie to łatwo wypatrzeć, do tego nie trzeba mieć mojego zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ee tam, zaloz sobie szybko na o2, ja tak zrobiłam :) Ja tez nie lubię moich zdjęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - skąd taki nick powiedz kochana, bo się ostatnio zastanawiałam :) oczywiście ja miałam kilka skojarzeń i najbardziej mi się podobało spożywcze - ja mam trochę fioła na punkcie gotowania. No i wyszło mi, że gdyby nie to i w środku to byłby ładny anagram pysznego sosu z papryki i bakłażana Ajvar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh to już znaczenie nicku napiszę Ci w mailu :P a z tym ajvar'em to też by pasowało, bo lubie ostro i pikantnie ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tą opcję też brałam pod uwagę, że to Ty plus :) Fajnie, fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack poszedł biegać. U mnie dziś jest tak zimno, że aż mi uszka zmarzły na spacerze. Jutro jednak koniec tego lenistwa - koniecznie muszę iśc poćwiczyć, bo to się źle skończy. Na szczęście mam majówkę aż do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro ide do pracy :( rower bedzie siedzial w garazu bo pada, zimnica za oknem a wolalabym sie nie pochorować. Może Jack wróci(dzisiaj), to co może do tego czasu wymienimy się zdj.? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecał, że wróci za pół godziny :) Wysyłaj, ja muszę poszukać na lapku jakiejś foty w miarę aktualnej :) To nie jest tak hopaj siupaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło, trzasnęłam przed chwilą :D starałam się, żeby było w miarę ładnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeest - wyszło bardzo ładnie. Zaraz coś wysyłam jeszcze chwilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już wróciłem dziewczynki:) widzę że tutaj sobie podsyłacie co swoje zdjątka :) a co ze mną? Greeneye, Ty to się wręcz już domagasz mojego zdjęcia a ravija też w kółko o tych zdjęciach pisze ;) a ja jestem tymczasem spocony... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam V- ja już wszystko wiem :D I zastanawiam się kto to wymyślił, że na kafeterii siedzą sami przegrańcy i kaszaloty. Green zdecydowanie w moim typie:classic_cool: ale niestety, jestem jak nic hetero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack- wytrzyj się, umyj się ;) i odsapnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija 😘 ja też hetero, ale doceniam piękno więc miło było dostać fajną fotkę. Żałuj Jack żałuj - wolałeś pobiegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: dba o formę, w końcu umówiony z promyczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - a ja się dziwię że nas tak traktuje :) a ja ćwiczę dla siebie, w końcu to już taki wiek, że trzeba o siebie zadbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×