Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Greeneye, oczywiście że jesteśmy umówieni :) ja się nie wycofuję :) czyli nie dopuszczasz sytuacji, w której ktoś zyskuje u Ciebie przy bliższym poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja zacznę. Choć jak sie okazuje jestem bardzo typowa w tym względzie. Wygląd fizyczny; No kurcze, musi być wyzszy ode mnie Wymuskanych wyżelowanych ciach oraz dresów, łańcuchów nie lubię Zwracam uwagę na twarz, ale pod kątem rysów, nie szeroko pojętej przystojności, później dłonie..gdzies tam posladki no i czyste buty! Lubię..męskie owłosienie ciała :P A reszta- jestem maniakiem ortograficznym,zwracam uwagę na wysławianie się ;) poza tym mężczyzna musi miec cos w głowie, porozmawiac na różne tematy, sympatyczny, miły :) Może miec brzuszek hehe Taki mężczyzna na ktorym moglabym polegać, porozmawiac bez skrępowania o różnych sprawach hmmm... to sie dłuży troszkę hehe napisałam więcej, ale skasowalam, bo mnie zlinczujecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie nie zrozumielismy, jesli kogos widze i jest chemia z obu stron to juz nie ma nawet co zyskiwac bo jest ok. a czasem nie ma chemii a potem cos sie moze zadziac, ale w moim zyciu czesto zdazaly sie szast prast super znajomosci. ale ja jestem inna hehe lepiej nie brac mnie za przyklad sredniej krajowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z ravija dogadujemy sie prawie telepatycznie a jak slicznie i przekrojowo mamy calkiem odmienne podejscie do tematu ravija 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak, z Green mamy porozumienie dusz :)🌼 Vendome, Ty mi tutaj nie kituj, tylko drżyj w Poznaniu :P kobiety sa do wszystkiego zdolne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze naprawde procek w fonie mi sie przegrzal i nie uwierzycie ale dmucham na fona hehe jak znikne bez pozegnania tzn ze mi tchu zabraklo i aktywuje sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka widzisz, my takich normalnych chcemy, nawet z brzuszkiem, o i w okularkach może być, byleby tylko był dla nas dobry, wspierał i kochał. Tak niewiele, a tak wiele i tak trudno o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...ludzie tak robią więc chyba warto, ale chyba trudno znaleźć kogoś dla siebie. Mężczyźni pewnie standardowo szukają jednego...kobiety często nie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale faktycznie, chemia musi byc, to przyciąganie, cheć poznawania kogoś lepiej i lepiej, chęć dotykania, całowania, głaskania po włosach :) karmienia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lodowki daleko hihi portale randkowe nie dla mnie ale moze i mozna. Ty sie na powaznie widze zabierasz do poszukiwan partnerki :) oby nie z desperacja, ale to chyba domena niektorych kobiet raczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poparcie mojej tezy o chemii powiem, ze w firmie mamy sporo niesparowanych osob. lubimy sie wszyscy chodzimy na piwko ale par z tego nie ma. pary wyszly z innych konstelacji w firmie tu byla chemia a nie bylo wolnosci no i widzicie? chemia rzadzi i to czasem na nieszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem po prostu nie wiemy jak, kiedy i bach, dzieje się ;) gorsza sprawa, kiedy to jest tylko jednostronne uderzenie pioruna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×