Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Promyczku -a z 2 kilo pewnie doszło ;) a u Ciebie? Vendome - ja zaraz pojde jak tu bedziesz o spodenkach pisał, ja mam ostatnio zbyt pobudzoną wyobraźnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi swieta minely szybko,bylo rodzinnie,obficie i leniwie,dlatego rowerek to bedzie dobry pomysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widzę, ze rowerki wróciły do łask :) ravija - jedna wycieczka w te Twoje górki i masz juz "odpracowane" nastepne święta :P Tylko pamiętajcie o alkoholu po powrocie - żebyście mogli szaleć bezkarnie i uniknąć zakwasów (i nie cierpieć jak ja jakiś czas temu :P) U mnie święta milutkie, rodzinne, na szczęście pogoda dopisała, więc bardziej rekreacyjne niż jedzeniowe :D Cieszę się, że Wasze również były udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyposzczona i nie mam zamiaru na razie tego zmieniać :) jakoś przeżyję. Oj tak, górki sa hmm.męczące, wyjechać z ok.2 km pod górkę to w moim stanie nie lada wyczyn...który dopiero przede mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome - też mam taką nadzieję, bo nie lubię chorować :( Nie wiem, może to ze zmęczenia jest mi tak zimno. Ale rozgrzewam się gorącą zieloną herbatą i już opatuliłam się kocem - mam nadzieję, że to wystarczy. W długi weekend to nawet rosołku nie miałby mi kto zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś tydzien temu miałam taki spadek formy, marzłam wciąż ...jakoś samo przeszło, może osłabienie organizmu, pogoda dziwaczna. Zaraz chyba ide lulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pewnie dalej Was nie będzie, ale i tak przesyłam Wam buziaki i dużo słoneczka 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Green :) słoneczko..to chyba nie u mnie :o dzisiaj zimno i deszczowo, do tego buro i wietrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to może jeszcze ktoś zaglądnie :) co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fajnie :) Green a może ..chciałabym Cię zobaczyć :D wiesz, ta telepatia ;) co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co u Was, jak tam w świecie plotkarskim? może jakieś streszczenie pozostałych topiców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...a co w świecie plotkarskim..to nie wiem, dzisiaj i wczoraj mało tutaj przebywałam :) wiem, że już maj, majówki, słoneczko i latte macchiato :) mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - o co Tobie chodzi z tym plotkarskim swiatem? Albo z tymmi babskimi rozmowami o których wspominales ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack miał wstawić zdjęcie do profilu :P i nic nic i zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację ;) hm..no cóż, skoro tak to może ostentacyjnie opuścimy topik :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×