Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

mozna wstawic fotkę :) tylko trzeba wejsc na voila.pl i tam zrobić z tego link i już :) może wrzucisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak w ogóle u rodzinki? fajnie? Ja jutro wybieram się na grilla do kolegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie już lepiej :) nie wracam do tego co było, to nie ma sensu. Wierzę, że los przyniesie mi coś dobrego a najlepiej jakiegoś kłochanego mężczyznę :) ja też ciutkę zmęczona ale jeszcze wytrzymam...z pół godzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - przyniesie, przyniesie :) Tylko musisz byc cierpliwa i nie pozwolić, żeby jakieś niewarte Ciebie jednostki marnowały Twój czas - książę przybędzie na białym koniu zachwycony, że oto nareszcie jest, a Ty co - randkujesz z jakąś "nie-drugą połówką"?:P Będzie mu przykro... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na białym koniu ;) na białym składaku hihi na razie dobrze mi samej, choć te samotne wieczory, weekendy bywają dołujące, to jest najtrudniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Promyczku:) oj dawno,dawno Cie tu nie bylo:) jest szansa,ze pojawisz sie tu na dluzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravija,przemysle sprawe fotki;) u rodzinki ok,jutro tez mam grila,chce tez pojezdzic rowerkiem,mam plan przejechac 50km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante.
a ten pedau saamus tu urzeduje :D to dopiero ciul :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wlasnie koledzy postawili przed faktem- grill ale mam spac u jednego albo u drugiego w domu :o a ja tak jakoś nie chcę, więc chyba pojade samochodem i autkiem wrócę do domu o rozsądnej godzinie, nie mam co liczyć na odwiezienie do domu bo będą drinkowac. a te 50 km to - gratuluje odwagi, ja jeszcze słabiuśko z kondycją :( ale będzie coraz lepiej, na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - dobry i składak :P wiesz, ubranie czy środek lokomocji zawsze mozna zmienić - dlatego, jak mawiały nasze babcie, najważniejszy jest charakter drugiego człowieka, bo to z tym charakterem będziesz musiała żyć :) Cześć Vendome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tym, charakter jest najwazniejszy :) Jasne, wygląd na początku sie liczy, ktoś musi nam sie podobać no i pociągać fizycznie, ale kiedy już to podniecenie opadnie to charakter wysuwa się na prowadzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee...nawet nie mysle o tym, żeby oni... to już mamy wyjaśnione, tak mi się wydaje :) Dawno się z nimi nie widziałam, biedacy czuli się odtrąceni. Dobre to winko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie obraziłam się - na co, przecież tutaj taka miła atmosfera :) Masz tyle adoratorek, że w tym tłumie nawet nie widać, że kogoś ubyło :) ravija - ja też poproszę lampkę winka, przyda mi się dzisiejszego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, adoratorek czy ja wiem :) miło jest po prostu a V zna sie na żartach no i jest kulturalny :) Proszę...winko :) w kubku \_/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Vendome- oczywiście że dla Ciebie także lampeczka winka :) w kubku :P \_/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku,jak poczytasz te kilka stron to zauwazysz,ze ja o Ciebie dopytywalem sie najglosniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się popsuła. Oj tak, Vendome chyba strasznie sie za Tobą stęsknił :) za żadną inną by tak nie krzyczał i nie wypytywał ;) jakiś czar chyba rzuciłaś na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Vendome, to miło z Twojej strony. Muszę nadrobić lekturę, bo dużo stron przybyło od mojej ostatniej wizyty :) A jak minęły Wam święta ? Ile kg przybyło, miło spędziliście czas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×