Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Pisałam już że do Pozka tylko czasem do Ikei jeżdże :) A w sumie ja mam rodzinę w Poznaniu, ale nie znam jej wcale, ani oni mnie nie znają - niestety. Takie zawiłe historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, ok, to będzie dla mnie znak, ze pora kończyć bo się Green zaliczyła spanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I'm still standing hehehhe Eltona Johna też kocham :) ten głos, ta energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) straszne rzeczy :) i co teraz? dasz mu klapsa i każesz się wynosić do swego pokoju? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - dobrej nocki - ja chyba już przeszłam próg senności i jeszcze posiedzę :) Do juterka - mam nadzieje, że jednak wieczorkiem uda Ci się zajrzeć. Ja pewnie nie wcześniej niż koło 21szej zajrzę :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok:) jak chcesz żebym sobie już poszedł to pójdę :) nie siedź jednak za długo :) dobrej i spokojnej nocki;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - ravija mam nadzieję, że się odezwiesz, specjalnie kompa odpaliłam przy pierwszej kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Green :) Ano odezwałam się, a wpłynęła na to jedna rzecz- niewiele dzisiaj brakowało, a nie odezwałabym się nigdy :o o mało mnie jakiś wariat dzisiaj nie zabił. Nie cierpię poniedziałków. Zrobiłam sobie kawę, bo jakoś nie mogę się otrząsnąć. ufff widzę, że wczoraj popisaliście, nawet na maile przeszliście, mam nadzieję, ze nie uciekniecie stąd na prywatne pogawędki. Szkoda by było. Jak się cieszę, że jutro wolne... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - jak to, co to za kretyn drogowy? nie ucieklismy na maile, tylko o pracy Jack mi napisal na mail i slusznie :) Nie zostawiaj nas, przeciez kafe to takie uzupelnienie codzienności 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się teraz zbieram po mału do sklepu, bo muszę dokupić jakieś swieże warzywka, wszystko mi wyszło, a jutro znów sklepy zamknięte, ale jeszcze chwilkę chętnie z Tobą popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaah jeżdza jak idioci. Dobrze że mnie taka kobieta pociągnęła do tylu bo facet wyprzedzał na trzeciego i te 30 cm mnie uratowało :o A to jak o pracy to faktycznie, i co, byłby jakiś pożytek z Jacka? oby nie trzeba było porady prawnej, no ale nigdy nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana, nie chodzi o poradę, prawników to ja akurat mam w otoczeniu pod dostatkiem. Po prostu jego praca jest częścią jego, chciałam wiedzieć z ciekawości - czym dokładnie się zajmuje. Włączyłaś sobie muzyczkę którą zostawiłam w ostatnim poście przed snem? Warto posłuchać, uwielbiam Lorenza :) ravija ja naprawde teraz muszę się zbierać, bo korzenie puszczam już w domu :) obiecaj mi że będziesz wieczorem!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłucham później :) Ja tez teraz nie będę miała jak pisac, a co do wieczora- obiecuję, że zajrzę tutaj :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) właśnie zaczynam drugą część majówki :) pewnie nie zastanę tu nikogo o tej porze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ravija :) widzę, że miałaś przygody dzisiaj..., dobrze że nic złego się nie stało, ktoś nad Tobą czuwa tam na górze.... ....i zmieniłaś stopkę, jeśli mnie wzrok nie myli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green zakupy się udały? :) zapasy do lodówki zrobione? :) będziesz pichcić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo cześć Jack tak zakupki zrobione, bede robić zaraz obiad- zaprosilam mame na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie już mi troszkę w brzuszku burczy na samą myśl o pysznościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja śmigam do auta przywiezc rodzicielka. zamelduję się wieczorem zgodnie z umowa, myślę ze bede kolo 20stej 21szej :) milego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi posta :o coś dzisiaj kafe u mnie nawala miłego majówkowania Jack :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ravija:) a owszem, były problemy z kafe ale sytuacja chyba już wróciła do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×