Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Green - zygzakiem :P to chyba o Tobie w obecnym stanie :P drinasek podziałał? :D Jack jest bodajże kaszubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - zygzakiem, bośmy porozrzucani :) promyczku - kulinarną bardzo chętnie - już mam dosyć wysyłania przepisów w mailach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to powiedzmy, że z moich terenów jest sławna śliwowica. Nigdy tego nie piłam, ale ponoć ma to 80% napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija widzę, że dzisiaj humorek pełna parą - aż dowcip Ci się wyostrzył :) Green - jeśli o mnie chodzi, to nie musisz mi wysyłać żadnych przepisów mailem, wystarczy jak mi będziesz podeślesz gotowe potrawy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo nas rzuciło daleko od siebie, ale gdybysmy byli na miejscu to to zwyczajnie byłoby za proste ;) w zyciu utrudnienia to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotowanie nie jest moją pasją, ale potrafię gotowac i wychodza smaczne potrawy. Choć oprócz jakichś włoskich banałów, jak również chińskich banałów- najlepiej mi w kuchni Polskiej, nie tej tradycyjnej, z dziczyzny ale swojskiej, kluseczki, mięso, prawdziwy rosołek z kury nie z kostki ;) Być może, jeśli będę miała kogo karmić to czas spędzony w kuchni, gotowanie i dogadzanie kubkom smakowym wybranka będzie samą przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - są + i - tej sytuacji. Z jednej strony szkoda, że takie odległości, bo można by się umawiać na jakieś wypady na piwko grupowe itd. Ale z drugiej strony fajnie, bo jak będziesz w jakimś innym mieście możesz dać znać przedstawicielowi tego miasta, że akurat przyjechałaś i masz wycieczkę po mieście z przewodnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię gotować, ale nic z klasyki :) same autorskie pomysły. Uwielbiam to wymyślanie smaków. Lubię zapraszać przyjaciół na obiadki albo rodzinkę. Chętnych nie brakuje, więc chyba dobrze mi idzie. Ale dla siebie też lubię, plus ładnie nakryty stół. W końcu o własne kubki smakowe też warto dbać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wręcz uwielbiam leczo mmmm to jest dla mnie prawie jak afrodyzjak O i gołąbki domowej roboty, poezja Pierogi ruskie i z kapustą- jak to powiedziała koleżanka- taaak, zamiast gry wstępnej moga być pierogi :D zgadzam się hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie umiem ładnie pisać :) moje myśli słabo się zamieniają w słowa :) robiłyście sobie kiedyś ten enneagram? mi to wyszło idealnie - że abstrakcja w głowie słabo przekładalna i trudna do zwerbalizowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, no tak Ja moge pokazać Kraków, Zakopane- znam b. dobrze :) Kraków- gruzińska restauracja a Zakopane- placki po zbójnicku albo wieeelki szaszłyk prosto z grilla albo mój ukochany kurczak z grzybami lub w sosie słodko- kwaśnym. Uwielbiam kolory na talerzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green - ważne, że masz przepisy - wystarczy prosty podział: składniki - przygotowanie :P Resztą zajmie się wydawnictwo -tam już mają tych, którzy dołożą odpowiednie słowa, tam gdzie trzeba :P ravija - to już pierwszy rejon Polski i przewodniczkę mamy wytypowaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, dzieki - zaraz też sobie zrobie :) Cóż, kolega pewnie jeszcze nie doszedł do tego momentu, że nie ma ideałów i czarnych charakterów, każdy z nas ma wady i zalety, a dzieki temu jest niepowtarzalny :) A obraził się na test może dlatego, że jeszcze nie jest gotowy zaakceptować swojego charakteru z jego wadami, które póki co są dla niego problemem, a do których póki co jeszcze nie jest gotowy się przyznac i im przyjrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku - w moim otoczeniu jest parę osób, które naprawdę wierzą że są idealne hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, o mnie napisano jakieś 90% prawdy a jednocześnie wynika z tego, że można mnie przyporządkować do każdego typu :P A do tego jestem zodiakalną rybą i w ogóle trudno przewidziec, w którym kierunku popłynę :P czyli jestem osobowościowo zakręcona Oj i jeszcze pisze, że jestem jakimś "obrońcą" introwertycznym i inteligentnym :P Introwertyczna? no średnio to do mnie pasuje, no chyba że w głębi duszy taka jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryby to najpóźniejszy ze znaków zodiaku - ostatni i przez to gromadzi w sobie całość cech zodiaku. Jest jak yin i yang :) Za to pownien oszczędzać energię życiową bo z tą u Rybek krucho :) A że płynie w dwa kierunki - no właśnie - tak jak świat, dobro i zło, czerń i biel. Ryba jest wszystkim i niczym jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszło, ale pisze że można mnie mylić z różnymi typami :D czyli wszystkiego po trochu. Ale tak, b.dużo w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne :) wiele rzeczy sie zgadza, chociaż wiadomo, że nigdy nie jest się "czystym" typem - one sa jedynie do takiego orientacyjnego określenie, który rodzaj dominuje w człowieku :) Ciekawe jakby to wyszło, gdyby robić sobie taki test co kilka lat i patrzeć jak nam się zmienia osobowość (czy w ogole się zmieniła), co się w nas rozwinęło, w którą stronę poszliśmy itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×