Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Dzisiaj stwierdziłam, że dla mnie to jedynie winko 1-2 razy w miesiącu i tyle. Nalałam sobie kieliszek wódki do szklanki i zalałam pepsi. Już czuję się taka rozanielona hihi Wiecie co....właśnie posypuje u mnie śnieg :( okropieństwo...w maju?!buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem, w Poznaniu ciemno, zimno brrrr ale śniegu nie ma :) idę się odświeżyć ;) plotkujcie dalej, baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Szczecinie jeszcze szaróweczka taka przytulna, jednak są plusy mieszkania na zachodzie hihi najpóźniej zapada ciemna nocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym mieć omamy....ale niestety, pada śnieg wrrr Jack, a teraz trzymamy kciuki, żeby Ci żadna fotka made in radar nie przyszła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś jechałam za dwoma panami policjantami na motorach - uroczo - dzięki temu dotarłam szybko do domu. Swoją drogą policja daje najgorszy przykład na mieście. Oni to dopiero piracą, a przecież im nie wolno jak nie jadą na sygnale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjanci mają swoje grzeszki ;) jak każdy Ale w mojej okolicy jest taki mmmm przystojniaczek, ciacho, ale za to mam chody u komendanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyslona23aaaaaa
JSK , czy jak ci tam juz bo wiem ze miales zmieniać nick. Powiem Ci zebyś sie nie przejmował. Tak juz jest ze jak gonisz milośc to ona ucieka a jak nie myslisz o milości, nie szukasz dziewczyny na sile to ona cię sama dopadnie. No z tego co piszesz to jestes prawie ideałem. Pisze prawie bo ideałow nie ma. Mam nadzieje że ci sie uda znależc jakąś porządna i warta Ciebie dziewczyne. Trzymam kciuki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zamyslona23aaaaaa dziękuję Ci za ciepłe słowa :) jaki jestem naprawdę wiem tylko ja :P ale myślę, że moje koleżanki tutaj coś by już mogły na mój temat napisać ;) ravija, green za mundurem panny sznurem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - ja w Szczecinie to widziałam głównie ładne policjantki - to wiesz, może i panowie sznurem :) Właśnie - dawno nie widziałam w realu fajnego -jak to napisała ravija- ciacha. Co się dzieje z tym miastem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome- coś te mundury w sobie mają, ale ja nie chciałabym być w związku z policjantem ;) Komendant ma do mnie słabość, obym nie musiała tego wykorzystywać :classic_cool: Zamyślona- widzisz, takich mężczyzn jak nasz rodzynek jest mało, ukrywają się na forum, bo w realu kobiety nie dają im żyć, podszczypują, podrywają itd. ;) A tak poważnie- ja chciałabym, aby każdy znalazł drugą połówkę i był szczęśliwy i tego życzę mocno moim znajomym z tego topiku Green- 😍 😘, Aniulka- 😍 😘, Promyczek- 😍 😘 Jack- 😍 😘 ...jak również każdemu, kto wart miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green- dla mnie ten policjant to ciasteczko...trochę po 30tce, dość wysoki, ale ma smutne oczy. Wiem dlaczego, żona zostawiła jego i ich małą córeczkę, wyjechała/uciekła za granicę, rozwód itd. mam nadzieję, że poukłada mu się jeszcze wszystko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, bardzo dziękuję :) ja oczywiście życzę tego samego Tobie, Green, Promyczkowi, Aniulce i każdemu kto zasługuje na to piękne uczucie; ja mocno wierzę, że TO znajdę :) ravija, fajne ujęcia w stopce :) Twego autorstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - to faktycznie przykra sprawa :( powinien się pozbierać psychocznie dla swojej córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje, mam jeszcze kilka takich ;) mogę podesłać na maila :) A co do tego policjanta..wiesz Green..o wielu sprawach ludzie nie wiedzą, często twarz się śmieje choć serce krwawi i płacze. Nie wiem...ja nie zostawiłabym nigdy mojego dziecka, nie rozumiem takich kobiet, nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiiiiiizzzzjanna
helloł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - nie zrozumiesz, bo nie wiesz co to za osoba. różne są historie ludzkie. Lepiej nie oceniać - odeszła jej wybór, najważniejsze żeby on się pozbierał i żeby jej odejście nie determinowało ich dalszego życia jak piętno bo i tak będzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, to ja się proszę o te zdjęcia, jeśli możesz to prześlij mi proszę na priv, postaram się czymś odwdzięczyć ;) piszcie sobie ja na razie nie mogę na bieżąco śledzić dyskusji i się w nią włączać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green- jej decyzja hmm.jakiś obcokrajowiec zawrócił w glowie, najgorsze, że z dzieckiem nie ma żadnego kontaktu, zostawiła ich z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - ale nie ma co oceniać. Może się nie nadawała na matkę, nie wiem nie ciągnijmy tego wątku. Nie widzę sensu rozmawiać na temat kobiety której nie znam a i dla Ciebie chyba jest to raczej obca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może, masz rację, nie było tematu. Kto idzie już spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, powiem szczerze że ja chyba :( jednak jak się czowiek nie wyśpi w nocy to za dnia to jest takie spanie że żadne, więc teraz, dodatkowo po wysiłku fizycznym czuje znużenie, więc chyba po raz pierwszy odjadę stąd przed Wami :) a jutro znów do pracy, bleee ale za 3 dni weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, przepraszam, ja po prostu już się nauczyłam, że nie ma co oceniać ludzi, których nie znamy, bo z zewnątrz wszystko wygląda inaczej. Staram się nie pozwalać sobie na szybkie oceny- naoglądałam się już różnych tragedii rodzinnych, toksycznych klimatów i wiem że nie warto o tym gadać jak się nie uczestniczy w tym bezpośrednio. Jak mogę pomóc to pomagam, jak nie to nie strzępię języka. Spać jeszcze chyba nie, natchnęłaś mnie i przeglądam zdjęcia na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack - sweet dreams. Jak chcecie to podesle Wam parę fotek z Verony ale to nie dziś, bo muszę chyba pomniejszyć pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, dziękuję Ci za zdjęcia :) są prześliczne :) zrewanżuję się of course, ale dziś już nie dam rady...... Green jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle się napisałam i nie widać? ;) Jack patrz w górę chyba :) nie wiem gdzie te posty wylazły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green to ja tez poproszę zdjęcia :) Spijcie dobrze dziewczynki, kolorowych snów Wam życzę i miłego tygodnia :) jakbym umiał robić w tym miejscu te emotki, które Wy macie to bym wstawił buziaki, ale że nie umiem to ... buziaki ;) papaty ... ja się usuwam w cień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green, właśnie chodzi o to, że żona tego policjanta to kuzynka mojej dobrej koleżanki, cała rodzina była oburzona tym, co ona wyprawiała a już całkowite odcięcie się od męża i 5 miesięcznego wówczas dziecka było mocnym przegięciem. Znam ta sprawę dośc dobrze, tyle że dopiero po czasie dowiedziałam się, że ten policjant to jej były mąż. Staram się nie oceniac pochopnie, ale jednak nie potrafię zrozumieć. :) Jack- dobrej nocki :) i milego dnia jutro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×